Özel Ders

Talep Formu Doldur, Özel Ders Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Popüler Özel Ders Hizmetleri

Uzman Hocalardan Özel Ders Hizmeti

Özel ders hizmetini sitemizden alarak, aradığınız konuda uzman kişilerle hemen iletişime geçecek ve istediğiniz alanda ders alabileceksiniz. Özel ders sektörü çok geniştir, mesleki eğitimlerden ders hocalarına kadar birçok sektörde özel ders alınmaktadır. Bireysel olarak kişisel gelişiminize katkı edecek olan özel dersleri ara.com.tr aracılığıyla hemen alabilirsiniz. Ara.com.tr sitemizde birçok özel ders hizmetinden ilan vererek hızlıca bir şekilde yararlanma fırsatını yakalarsınız. Özel ders fiyatları konusunda eğitmenlerle iletişime girerek bir anlaşmaya vararak, en uygun fiyat teklifleriyle ders alma hizmeti avantajını yakalamanız ara.com.tr sayesinde çok kolay olacak.

Özel Ders Hizmeti Kategorileri

Özel ders hizmetini aşağıdaki alanlarda alabilirsiniz. Özel ders hizmeti şu bölümleri kapsamaktadır:

 • Yüzme Dersi
 • Direksiyon Dersi
 • Boks Özel Ders
 • Hobi ve El İşi Eğitimi
 • Mesleki Eğitim
 • Müzik Kursu
 • Fizik Özel Ders
 • Sanat Eğitimi
 • Biyoloji Özel Ders
 • Kimya Özel Ders
 • Geometri Özel Ders
 • Matematik Özel Ders
 • Dil ve Anlatım Özel Ders
 • Fransızca Özel Ders
 • Edebiyat Özel Ders
 • Farsça Özel Ders
 • Türkçe Özel Ders
 • İngilizce Özel Ders
 • Almanca Özel Ders
 • İspanyolca Özel Ders
 • Rusça Özel Ders
 • Çince Özel Ders
 • Arapça Özel Ders

Yüzme Dersi Hizmeti

Yüzme derslerinde nefes teknikleriyle başlayarak herkese yüzme öğretilebilir. Ancak yüzmek ciddi bir eğitim sürecinden geçmeyi gerektirir. Zahmetli ve zor bir süreç olan yüzme eğitimini mutlaka profesyonel bir yüzme hocasından almalısınız. Suyun üzerinde durma, suda farklı hareketler yaparak yüzme, yüzerken nefesini tutabilme gibi pek çok yüzme ile ilgili öğrenilmesi gereken konu vardır. Yüzme hocası ile çalışarak istediğiniz gibi özgürce yüzebilmeyi öğrenirsiniz. İşin zor kısmı iyi, uzman, yetenekli, işinde yetkin bir yüzme hocasını bulmaktır.

Direksiyon Dersi 

Direksiyon konusunda özel ders eğitimi alarak en kısa zamanda aracınızı sürmeyi öğrenin. Pedalların anlatılmasından düz zeminde durup kalkmaya kadar, vites çalışmasından yoğun trafik alanlarında çalışmaya kadar direksiyon ile ilgili öğrenilmesi gereken pek çok konu vardır. Düz geri gidişler, park çalışması, fren teknikleri, u dönüşleri, geriye gitme çalışmasıyla beraber öğreneceğiniz her şeyi direksiyon dersi hocanız ile özel ders alarak öğrenebilirsiniz. Çevre yolu, otoban çalışmaları, geri manevralar ve daha birçok sürüş dersini özel ders alarak kısa sürede öğrenin.

Boks Özel Ders

Ara.com.tr sayesinde sitede müşteri yorumlarını okuma şansını yakalayın. Boks dersi almış kullanıcıların, özel ders hizmeti yorumlarını ara.com.tr sitesinden dikkatlice okuyarak çalışacağınız boks hocanızı güvenle seçin. Boks dersi almak isteyenler, sitemizde ilan vererek, boks hocalarından teklif alarak, iletişime geçerler. Böylece değişik hava koşullarında araba sürmekten, boks konusundaki tüm bilgilere kadar her konuda bilgi alacak, boks konusunda istediğiniz seviyeye gelmiş olacaksınız.

Hobi ve El İşi Eğitimi 

Hobi ve el işi eğitimi ile ahşap boyama, dikiş, nakış ve çömlek yapımı benzeri eğitimlere sahip olun. Hayatın pek çok alanında son derece kullanışlı olarak kullanılabilecek hobi ve el işi eğitimi için ara.com.tr’de uzman öğretmenler ile çalışın. Hobi ve el işi eğitimi ile el becerilerinizi geliştirin, kendinize ve çevrenize önemli katkılar sağlayın. 

Sanat Eğitimi Dersi

Ara.com.tr’den en iyi sanat eğitimi dersini alma fırsatına sahip olun. Sitemizde profesyonel sanat eğitimi hocaları vardır, ilan vererek istediğiniz yüzme hocasını seçebilirsiniz. Sanat eğitimi hocanızla tüm ayrıntıları konuşarak bir program yaparsınız. Sanat eğitiminin çocuklar için mi yetişkinler için mi olacağı, haftada kaç saat ders istendiği benzeri ders hakkındaki tüm sorularınızı sanat eğitmeninizle görüşerek çözebilirsiniz. Özel ders yardımıyla en kısa zamanda kapsamlı bir şekilde sanat hakkında eğitim görün. Ara.com.tr’den en iyi sanat eğitimi hocaları ile iletişime geçerek, onlardan ders alma fırsatını kaçırmayın.

İngilizce Özel Ders

İngilizce maalesef birçok kişinin konuşmakta zorlandığı bir dildir. Dünya dili olan İngilizcenin öğrenilmesi artık herkes için rutin bir iş haline gelmiştir diyebiliriz. Herkes İngilizce konuşmalıdır, dünya dilini bilmek zorundayız. Eğer İngilizce konusunda zorlanıyor, tek başına öğrenmede zorluk yaşadığınızdan dolayı bir İngilizce özel ders eğitmenine ihtiyaç duyuyorsanız ara.com.tr ile eğitmeninizi hemen bulabilirsiniz. İngilizcenizi temelden ilerletmek ya da geliştirme amacıyla da, istediğiniz sebeple de İngilizce özel dersini alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ara.com.tr’de ilan oluşturmak ve İngilizce hocanızla iletişime girmek olacaktır.

Rusça Özel Ders

Rusça dili, birçok kişinin merak ettiği ve öğrenmek istediği bir dildir. Dünya üzerinde konuşulmakta olan birçok dil mevcuttur. Dil öğreniminde bazen zorlanarak desteğe ihtiyaç duyabiliriz. Rusça dili, dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir ve bir kişinin Rusça öğrenmesi için birçok sebebi olabilir. İş, aile, gezi, kariyer yükselmeleri gibi birçok sebeple Rusça öğrenmek isteyebiliriz. Türkiye’nin Rusya ile önemli ticaret işlemleri de olduğundan, ithalat ve ihracat ilişkilerinde Rusça bilmek büyük avantajdır. Ayrıca Ruslar, Almanlardan sonra Türkiye’yi ziyarete gelen ikinci yerdir ve bu açıdan da Rusça bilmek büyük önem taşı

Geometri Özel Ders

Geometri dersini okulda görüp, bazen çok karışık bulan öğrencilerimizden biriyseniz sizler de geometri alanında özel ders alabilir, geometri ders notlarınızı yükseltebilirsiniz. Öğrencilerin en çok zorlandıkları derslerden biri de geometridir. Formülleri, geometrinin mantığı öğrencilere zor gelebiliyor. Böyle bir durumda özel ders imkânıyla destek alarak, geometride sağlam bir temel oluşturmanız mümkün. Ara.com.tr’den özel ders alma avantajına, istediğiniz eğitmeni seçme şansına sahipsiniz. Eğitim hayatınız önemlidir, ders notlarınız da, geometri dersini mutlaka öğrenmelisiniz. Ara.com.tr ile hemen bir ilan açarak, geometri eğitmeninizi bulun.

Uygun Fiyata, Kaliteli Özel Ders Alma İmkânı

Özel ders almak, eğitimimiz konusunda bize büyük destek olmaktadır. Boks, yüzme, Farsça, Rusça, İngilizce ya da İspanyolca alanlarında özel eğitimler alarak en kısa zamanda istediğiniz dili, bölümü ya da sporu öğrenebilirsiniz. Sanat ve müzik eğitimleriyle de hobinizi, derslerinizi geliştirirsiniz. Ara.com.tr sitesi sayesinde daha önce bu alanlarda özel ders alan müşterilerin yorumlarını okuyabilir, bir değerlendirme yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat fiyat avantajlarından yararlanmak için ara.com.tr’de ilanlar açabilir, profesyonel eğitmenlerden gelen teklifler içinden size en uygun gelenini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Özel Ders Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.