Geometri Özel Ders

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Geometri Özel Ders Hizmet Verenler

Ece Kaya

Ece Kaya

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

İstanbul Üniversitesi’nde mühendislik okuyorum. Şu an hazırlık sınıfındayım. Liseyi okul...

Profil Görüntüle
Mehmet Csgn

Mehmet Csgn

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ümraniye
Profil Görüntüle
pınar akın

pınar akın

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Eskişehir / Odunpazarı
Profil Görüntüle
tufan gör

tufan gör

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sinop / Merkez

herturlu dıreksıyon dersı ılerı olarak kolayca verırır arac kullanma ogretılır

Profil Görüntüle
Erdoğan Özkaya

Erdoğan Özkaya

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karşıyaka
Profil Görüntüle
Tarık Yıldırım

Tarık Yıldırım

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bahçelievler

Merhabalar ben Tarık, Marmara Üniversitesi mühendislik öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Eğitimi...

Profil Görüntüle
Faruk Aydoğdu

Faruk Aydoğdu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Şişli
Profil Görüntüle
Özgür Gürkan

Özgür Gürkan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Büyükçekmece
Profil Görüntüle
Levent Ergun

Levent Ergun

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova
Profil Görüntüle
Mustafa Emektar

Mustafa Emektar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Talas
Profil Görüntüle
Mehtap Günay

Mehtap Günay

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Tuzla
Profil Görüntüle
ALPEREN YILDIRIM

ALPEREN YILDIRIM

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Denizli / Merkezefendi
Profil Görüntüle
Oktay Aslan

Oktay Aslan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Gaziemir
Profil Görüntüle
Cemile Türk

Cemile Türk

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Serdivan

Matematik,okuma yazma,fizik derslerinde özel destek veriyorum

Profil Görüntüle
A Kind Of Phoneix

A Kind Of Phoneix

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez
Profil Görüntüle
Edip Karahan

Edip Karahan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Başiskele
Profil Görüntüle
ABDULLAH MÜMİNOĞLU

ABDULLAH MÜMİNOĞLU

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Çukurova
Profil Görüntüle
Elif Seyman

Elif Seyman

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Başakşehir

Tüm illere online ders verilir izmir içi ise yüz yüze verilir

Profil Görüntüle
İpek Ayy

İpek Ayy

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova

Merhabalar. Diş Hekimliği 2.sınıf öğrencisiyim. 1.sınıfım pandemi nedeniyle online olduğun...

Profil Görüntüle
Hasan Dal

Hasan Dal

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şahinbey
Profil Görüntüle
Kenan Yüceçam

Kenan Yüceçam

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Osmaniye / Kadirli

20 yıllık matematik ve geometri öğretmeniyim. Lgs, tyt, ayt her türlü tecrübem var. Halen bah...

Profil Görüntüle

Geometri Özel Ders Hizmeti

Eğitim hayatının pek çok yerinde karşımıza Geometri çıkar. Kimi öğrenciler için geometri bir bulmaca gibiyken, kimleri içinse işkence gibi gelebilir. Ancak, geometri dersinin öğrenilmesi gerekir ve yapamıyorum diyerek dersten kaçılmaz. Nedeni ise, geleceğimizi belirleyen sınavlarda geometrinin önemli bir yere sahip olmasıdır. Bunların başında ise üniversite sınavı bulunur. Geometri özel ders ise, uzman bir geometri öğretmeni tarafından kişiye özel birebir yapılan derslerdir. 

Geometri Özel Dersi Neden Gereklidir?

Öğretmenin öğrencisiyle birebir ilgilendiği özel derslerde, öğrenci çözüme ulaştıramadığı soruları uzman öğretmenlerine sorarak kalıcı bir bilgi edinir. Kısa bir sürede istediği bilgi birikimine ulaşır. Okul derslerinde bulunana eksikliklerini kapatmak için de özel ders alabilir. Sınavlarda yüksek oranda başarı sağlar. Geometri dersleri diğer derslere ve matematik dersine göre aha zor olduğu için sıklıkla talep edilir. Uzman öğretmenler tarafından verilen özel dersler sayesinde düzenli ve disiplinli bir çalışma ritmi yakalayabilirsiniz. Okul hayatınızda ve sınavlarda başarıyı yakalayabilirsiniz.

Akıllara şu soru gelebilir: ‘’Okulda anlayamadığımızı, birkaç saatte nasıl anlayacağız?’’. Bu sorunun cevabı şöyle açıklanabilir;

• Özel derslerde öğretmen öğrenciyle birebir ilgilenir. Yani öğretmen bir sınıfla sorumlu olmak yerine bir kişiden sorumlu olur. Onun ihtiyaçlarını ve eksiklerini belirler. Düzenli bir takip başlatır. Sınıf ortamında ise her çocuğun farklı algılama kabiliyeti olduğu için konular daha yavaş ilerler. Ancak özel ders kişiye ve kişinin algılamasına özel olarak ilerler.
• Öğrenci özel ders esnasında soru sorabilir. Öğretmenin tek muhatabı öğrenci olacağı için soruyu öğrenci iyice anlayana kadar anlatır. Ayrıca öğretmenin sorduğu soru da sadece bir kişiye yönelik olacağı için, öğrencinin dikkati sürekli açık olur.
• Sınıf ortamında bulunan öğrencilerle sınırlı sayıda soru çözülebilir. Ancak özel derste konu hakkında en zor sorulara kadar çözülür ve zaman harcanır. Konuyla ilgili olan soruların çözümünü yapmak ve zorluklarına göre sınıflandırmak öğrencinin öz güvenini artırır.
Geometri dersi, içerik olarak sadece dinlenilen bir ders değildir. Geometri dersinde işlenen bir konuyu tamamen anlamak için sıklıkla pratik yapmak gerekir. Pratik yapılmayan geometri dersi başarısızlıkla sonuçlanır. Geometri özel ders hizmetinde, uzman geometri hocası sıklıkla pratik yaptırırlar. Öğrenci konuyu anlayana kadar örnek soru çözülür. Çözüm aşamaları ve ipuçları verilir. Bu sayede öğrenci duyduklarını da pratiğe dökme imkanı bulur. Öğretmenin verdiği ödevler ile de, konu pekiştirilerek akılda kalıcılık sağlanır. 

Geometri Özel Ders Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

• Geometri konusundaki mevcut eksikliklerinizi deneyimli öğretmenler ile giderebilirsiniz. Birebir alınan dersler sayesinde başarı oranı artar ve öz güven oluşur.
• Geometri konusunda bilgi birikiminiz iyi olabilir. Ancak geometri pratik ve sıkı çalışma ister. Bu da özel ders ile gelişeceğinden, üniversiteye giriş sınavı gibi geleceği belirleyen sınavlarda sizi bir adım öne atar. Zamanla yarıştığınız sınavlarda özel dersteki pratik çözümleriniz ile zaman kazanabilirsiniz. 

Geometri Hocası Seçimi

Hoca seçmeden önce yapmanız gereken, özel ders hizmeti için bütçenizi belirlemektir. Belirledikten sonra geometri hocası seçimine başlayabilirsiniz. Sitemiz bunu sizler için daha kolay hale getiriyor. Alanında uzman birçok hocaya sitemizde ilan açarak ulaşabilirsiniz. Uzman geometri öğretmenleri ilanlarınıza geri dönüş yapacaklardır. Teklifleri değerlendirerek size en uygun olan hocayı seçebilirsiniz. Hoca olumlu bakarsa, deneme dersi de isteyebilirsiniz. Bu şekilde size uygun geometri hocasını bulmuş olursunuz.

• Geometrinin Kullanım Alanları

Geometri hayatımızın birçok yerinde kullanılır. Günlük yaşamın hemen her alanında yeri vardır. Ancak geometrinin en çok görüldüğü alanlar şunlardır; simülasyon, cebir, mimari, bilgisayar programları, tasarım, sanat, mühendislik, trigonometri, matematik, grafik olarak sıralanabilir. Sıralamaya baktığınızda geometrinin olmadığı alan yoktur. Geometri alanında alınan özel derslerin yalnızca okul ve sınavlarda başarı sağlamamız için olmadığını, aynı zamanda gelecekte de yardım edebileceği anlaşılır. Bu alanlardan birkaç tanesini açıklamak gerekirse;

• Geometri ve Sanat

Birbirleri ile ilişkili olan bu iki dal, birbirini destekler. Özellikle de mimari yapılarda sıkça karşımıza çıkar. Mimari yapıların çizimi yapılırken geometriden yararlanılır. Mimar Sinan da çok iyi geometri bilgisine sahip olması sayesinde muhteşem eserler çıkarmıştır. Ayrıca eserlerinde sağlamlığı da güçlendirmiştir.

• Geometri ve Tasarım

Tasarım tek başına bir sanattır. Geometri ise tasarımda, özellikle de logo ya da amblem tasarlanırken kullanılır. Yollarda gördüğümüz araçların amblemleri de birer geometrik şekildir.

• Geometri ve Perspektif 

Resimlerde uygulanan perspektif, geometrinin izdüşümsel bir somut uygulamasıdır. Bu konu hakkında birçok kitap yazılmış, alet geliştirilmiştir.

• Geometri ve Simülasyon

Simülasyon teknolojisi günümüzde yaygın olarak kullanılır. Var olmayan bir nesnenin gelişmiş bilgisayarlara aktarılmasıdır. Özellikle de üretilecek olan ürünlerin simülasyon ile ön izlemesi yapılır. Bu da üreticilere büyük avantaj sağlar. Geometri ise burada çok büyük bir öneme sahiptir. 

Geometri Özel Ders Hizmeti için Doğru Adres
Geometri özel hakkında merak edilen her şeyi sizlere anlatmaya çalıştık. Eğer siz de özel ders almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Geometri özel derse ihtiyaç duyduğunuz anda, sitemiz ilan açabilirsiniz. Tamamen alanında deneyimli ve uzman hocalardan oluşan sitemiz, sizlere büyük fırsatlar sunuyor. Geometri öğretmeni kadromuz sizleri beklemektedir. İlan açtığınız da öğretmenler size teklif verecektir. Bütçenize ve kendinize uygun öğretmeni seçerek verimli ders saatleri yaşayabilirsiniz. Hem okul hayatınızda hem de günlük hayatınızda geometrinin size çok faydası dokunacaktır. Tek yapmanız gereken ise sitemizde ilan açmak.

Geometri Özel Ders Hizmeti Ortalama Ücretler

60₺ - 200₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
60₺ - 200₺ Ortalama Ücret
60₺ - 200₺ Ortalama Ücret
60₺ 200₺

Geometri Özel Ders Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.