Türkçe Özel Ders

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Türkçe Özel Ders Hizmet Verenler

OSMAN AZĞAN

OSMAN AZĞAN

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İçel / Tarsus
Teklif İste Profil Görüntüle
Agit Korkmaz

Agit Korkmaz

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bakırköy
Teklif İste Profil Görüntüle
Kadir Yılmaz

Kadir Yılmaz

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Zonguldak / Ereğli
Teklif İste Profil Görüntüle
Ayşe Gül Bedir

Ayşe Gül Bedir

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Kepez

Türkçe ve Edebiyat ağırlıklı İlköğretim okuma yazma Ortaöğretim sözel tüm dersler ...

Teklif İste Profil Görüntüle
Özkan Par

Özkan Par

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bahçelievler

Doktorum yks LGSye tamamen hakimim üniversite yıllarimdan beri özel ders vermekteyim.

Teklif İste Profil Görüntüle
Gizem AKGÜL

Gizem AKGÜL

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova

Her türlü ekonomi ekonometri iktisat ile ilgili ödev yapılır. Derslerde hocaların her kelimesi...

Teklif İste Profil Görüntüle
Aleyna Bozkurt

Aleyna Bozkurt

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kağıthane
Teklif İste Profil Görüntüle

Türkçe Dersi Özel Ders Hizmeti

Türkçe özel ders hizmeti, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere; hazırlandıkları sınavlar çerçevesinde ya da okuldaki öğrenimlerine destek maksadıyla sorun çektikleri bütün konulardan hem nazari bilginin verilmesi hem de çeşitli başka metotlar ile Türkçe öğretmeni tarafından karşılıklı ders verilmesi suretiyle gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra Türkçe özel ders, bu düzeydeki öğrencilere ders takviyesiyle beraber üniversite düzeyinde destek ve üniversite eğitimi akabinde girilecek muhtemel sınavlara hazırlık mahiyetinde de sunulan bir hizmet olarak tanımlanabilir.

Özel Ders Ne demektir?

Özel ders, öğrencinin eksiklerinin olduğuna kanaat getirilen bir hususta bu konuda özellikle deneyim sahibi bir eğitmen tarafından sunulan bir hizmettir. Özel ders servisinin en mühim avantajı müsait olduğunuz ve arzu ettiğiniz yer ve zaman dahilinde eksikliklerinizi gidermek anlamında takviye edebilme fırsatını size sunmasıdır. En önemli yanı ise evinizde özel ders hizmeti alabilmenizdir. Evinizde özel ders hizmeti sayesinde rahat bir ortamda zamanı en efektif şekilde kullanabilirsiniz. Özel ders hizmeti hususunda dikkate almanız gereken mühim noktalardan biri ise uzman bir eğitmenin size bu desteği sunacak olmasıdır. Bu koşul size sağlanmadığı taktirde verimli sonuçlar alamayacağınız aşikardır. Bu da tabiatı ile para, zaman ve o denli emeğinizin de zayi olması anlamına gelecektir. 

Türkçe Özel Ders Hizmeti ile elde edebileceğiniz Faydalar

• Sistematik biçimde Türkçe eğitmenince kontrol sağlanacağından düzenli bir çalışma rutini öğrenciye davranış biçimi şeklinde aktarılmış olacaktır.
Türkçe dersi karşısında alaka bu sistemli çalışma ile gelişebilir.
• Türkçe öğretmeni ile doğrudan karşılıklı bir eğitim gerçekleşeceğinden sorunsuzca sorularınızı iletebilme fırsatına sahip olacaksınız.
• Türkçe dersine dair başarı yüzdenizin artmasını sağlayacaktır.
• Öğrencinin bu çalışma neticesinde derse olan hakimiyetinin artmasından ötürü öz güveni de paralelinde gelişecektir.
• Sistemli Türkçe öğretmeni gözetimi neticesinde sorumluluk bilincinin gelişmesi beklenmektedir.
• Uzman bir eğitmen ile çalışmanın neticesinde derse dair endişe ve ön yargılı yaklaşımın ortadan kalkması ya da kayda değer derecede azalması beklenmektedir.

Niçin Türkçe Özel Ders Hizmetine gereksinim duyarsınız?

• Türkçe özel ders hizmeti, sadece Türkçe dersi bağlamındaki içeriğe hakim olma konusuna odaklanmaz. Bunun yanı sıra algılama ve anlama becerisini kazanmanızı da şekillendirir. Bu durumda Türkçe özel ders hizmetinden faydalanan kimselerin diğer disiplinlerde de başarı oranlarının yükselmesi doğaldır. 
• Yine benzer şekilde yakın zamanda eğitim ve sınavlı sisteme dair kısa süreler içindeki hızlı değişimleri takiben, öğrencilerin başarı yüzdelerini geliştirmeleri için özel ders hizmetinden faydalanmaları elzem hale gelmiştir. Türkçe de bu dersler arasında yer almaktadır. 
• Bilhassa, üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık aşamasında olan kimseler Türkçe özel ders beklentilerini önemli derecede taleplerine yansıtmaktadırlar. Bu hizmet vesilesi ile öğrenciler, yeni düzenlenmiş olan sınav sisteminde yer alan zorlu ve yoğun paragraf sorularını daha rahatça ve kolaylıkla okuyabilmekte ve efektif biçimde anlayarak akıl yürütme neticesinde sonuca ulaşabilmektedirler. Bu da günümüz sınav sisteminin en önemli parametrelerinden biri olan zaman yönetiminin başarılı biçimde sağlanmasını olanaklı kılmaktadır.

Özel ders aldığınız öğretmenin sahip olacağı özellikler ne şekilde olmalı?

Özel ders kararınızın ardından kendinize yöneltmeniz gereken en ciddi soruların başında bu gelir. Bizkler gayretimizle sizlere bu özellikleri şu şekilde özetlemeye çalıştık:
• Eğitmen alanında uzman olmalıdır.
• Dar zaman sınırlamasında aktardığı bu bilgiyi en efektif yöntem ve şekillerde öğrenciye geçirebilmelidir.
• Zayıf yanları hızla tespit edebilmeli ve bu eksikliklerin giderilmesi istikametinde bir metodoloji geliştirebilmelidir.
• Eğitmen öğrenciyi ders esnasında hızla yetenekleri, seviyesi gibi bakımlardan değerlendirebilmeli ve bu şekilde ilerleme kaydetmelidir.
• Yönlendirici ve kılavuz bir tavra sahip olmalıdır.
Pekala, bu iyi ve başarılı öğretmeni nasıl başarılı bir şekilde tespit edebilirsiniz? Bu hususu bir bakışta en kısa sürede nasıl kuvvetli bir kanaatle sonuca bağlayabilirsiniz. Bu duruma dair aylarca zaman yatırımında bulunmanıza gerek yoktur. İlaveten pozitif bir Türkçe öğretmeni için gerekli unsurlara vurgu yapmak gerektiği taktirde;
• Türk dili yapısal özellikleri ve içeriksel niteliği hususunda eğitim verecek bilgiye sahip olması,
• Öğrenciyi çeşitli kaynakları ve kitapları okumaya yönlendirmesi,
• Pozitif ve yapıcı anlamda eleştirel nitelikte bir düşünce yapısını tetiklemesi,
• Güncel sınav konularına ve sınav literatürüne dair en yakın zamana ait bilgileri takip etmesi gibi başlıklara vurgu yapabiliriz.

Öğrenci ve Öğretmen Bağı ve İletişimi

Bu eğitim aşamaları neticesinde bir diğer husus öğretmen öğrenci ilişkisidir. Öğretmen ve öğrenci arasındaki davranışsal ilişki, öğretmenin yöntemi ve kullandığı metotlara bağlı olduğu nispette öğrencinin motivasyonuna ve isteğine de bağlıdır. Ve bu iletişimin başarısı bu iki aktör arasındaki bağı mesnetli bir hale getirir. Kalabalık ve çok kimsenin bulunduğu bir ortamda bu iletişimi ve bağı sağlıklı kurmak meşakatlidir. Böylesi bir halde bu bağın verimi ve alış veriş efektivitesi azalacaktır. Ancak, sınıf gibi ortamlarda ya da karşılıklı özel ders esnasında öğrencinin dikkat ve odak problemi ortadan kalkar. Aynı şekilde, öğrencinin soru yöneltme ve konu tekrarı beklentisi gibi hakları meydana gelir. Bunların hepsi neticesinde dersten alınan verim maksimize olur. Diğer bir deyişle başarı artık ayağımıza kadar gelmiştir.

Türkçe Özel Ders Hizmeti Mali Boyutu ve Fiyatsal Yansıması

Fiyatlandırma konusu ne amaçla, ne düzeyde ve ne tekrarda ders verileceğine bağlı olarak farklılıklar gösterir. Pek çok Türkçe eğitmeni fiyat belirlerken saat birimini dikkate alır ve bilgi bu kapsamda size iletilir. Benzer şekilde bu fiyatlar ve bilgiler yaşadığınız konuma bağlı olarak ta farklılaşacaktır. Eğer öğrenci öğretmen arası fiziki mesafe yakınsa ve ders tekrarı alma miktarınız artarsa daha makul fiyat teklifleri alma ihtimaliniz yükselecektir. Karşılıklı ders için fiyat tespiti yapmak amacı ile sizlere, sitede yer alacak açtığınız bir ilan neticesinde çok sayıda uzmandan teklif değerlendirmesi yapmanızı önerebiliriz. Bunun sonucunda, ilan kriterleriniz ile uyum gösteren pek çok seçenek tarafınızca değerlendirilebilecektir. 

Türkçe Özel Dersi Alarak ile Ne Gibi Farklar Yaratabilirsiniz?

Türkçe dersi mühim bir pozisyondadır zira hayatımızın baş köşesindeki bir konudur. Bu ders size Türk dili ve kültürünü öğretmeye gayret edecektir. Türkçe özel ders ise yukarıdaki nedenler ile veya yabancılara eğitim verme maksadıyla ilgili alanda uzman Türkçe öğretmenleri tarafınca alınabilir. Sizlerde çocuklarınızın, kendinizin okul, sınav, mesleki sınavlar gibi alanlarda başarısını hedefliyorsanız yapmanız gerekenler oldukça dümdüz ve basit. Sitemizde yer alan bilgiler doğrultusunda ihtiyaca bağlı bir ilan açabilir ve gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Bunun neticesinde sitede listede yer alan çok farklı Türkçe öğretmenleri ile çalışma imkan ve fırsatını kendinize yaratabilirsiniz.

Türkçe Özel Ders Hizmeti Ortalama Ücretler

50₺ - 170₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
50₺ - 170₺ Ortalama Ücret
50₺ - 170₺ Ortalama Ücret
50₺ 170₺

Türkçe Özel Ders Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;