Kimya Özel Ders

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Kimya Özel Ders Hizmet Verenler

Ece Kaya

Ece Kaya

5.0 1 Yorum
1 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

İstanbul Üniversitesi’nde mühendislik okuyorum. Şu an hazırlık sınıfındayım. Liseyi okul...

Profil Görüntüle
Elif yordam

Elif yordam

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak

merhabalar yetkinliğim olduğu tüm alanlarda elimden geldiğince destek olurum

Profil Görüntüle
Fatih Hoca

Fatih Hoca

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bakırköy
Profil Görüntüle
sonercan özkör

sonercan özkör

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Kocasinan
Profil Görüntüle
Hikmet Can

Hikmet Can

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Isparta / Merkez

Bundan önceki özel ders deneyimlerimden ve öğrenci olarak öğrenciyi anlayan en yakın kişiler...

Profil Görüntüle
ebrar çalışkan

ebrar çalışkan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya

ortaokul fen bilgisi dersi lise kimya dersi gitar dersi

Profil Görüntüle
A Kind Of Phoneix

A Kind Of Phoneix

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez
Profil Görüntüle
Erkan BAĞCI

Erkan BAĞCI

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Profil Görüntüle
Temime Turun

Temime Turun

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Seyhan
Profil Görüntüle
Serhat Sevgi

Serhat Sevgi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Yüreğir

.

Profil Görüntüle
Elif Seyman

Elif Seyman

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Başakşehir

Tüm illere online ders verilir izmir içi ise yüz yüze verilir

Profil Görüntüle
Mehmet Can Boğa

Mehmet Can Boğa

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Nilüfer
Profil Görüntüle
Mehmet Kılıç

Mehmet Kılıç

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şahinbey

Matematik alanında istediğiniz seviyedeki öğrencilerimize özel olarak fen bilimleri ve matemat...

Profil Görüntüle
Şevval Çatak

Şevval Çatak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya
Profil Görüntüle
Mustafa Emektar

Mustafa Emektar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Talas
Profil Görüntüle
Habip Baş

Habip Baş

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Isparta / Merkez

Merhabalar, bu dersler için destekleyici ve öğretici eğitimler verebilirim.

Profil Görüntüle
Cüneyt Altay

Cüneyt Altay

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Keçiören
Profil Görüntüle
Ayşen Ada

Ayşen Ada

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Nevşehir / Merkez
Profil Görüntüle
Remziyegül Muhammet

Remziyegül Muhammet

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Yıldırım
Profil Görüntüle
R.fatih Gun

R.fatih Gun

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa
Profil Görüntüle
Ecehan Sezgin

Ecehan Sezgin

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Isparta / Merkez

İlkokul, ortaokul, lise düzeyinde derslere yardımcı ezbere değil öğrenmeye dayalı bir sistem...

Profil Görüntüle

Kimya, en temel tanımıyla, maddenin incelenmesidir. Çevremizdeki dünyayı tanımlamaya ve açıklamaya yardımcı olan bir fizik bilimidir. Kimya öğretmeni, maddenin ne olduğu, özelliklerinin ne olduğu, maddelerin nasıl ve neden ayrıldığı ve çevredeki enerjiyle etkileşime girme biçimleri de dahil olmak üzere konunun temel kavramları hakkında bir eğitim verir. Kimya önemli bir konudur. Çünkü her tür malzeme maddeden yapılmıştır. Vücudumuzu, evlerimizi, arabalarımızı ve hatta yiyeceklerimizi oluşturan element taşlarının anlatıldığı bilim dalı Kimyadır. İstediğiniz iş veya kariyer bilimsel olsun ya da olmasın, kimya yaşamımızın içindedir. Yaşamla iç içe olan bu bilim dalını anlamak hayatı anlamaktan da geçer.

Kimya Özel Ders Almak veya Kimya Öğrenmek Neden Bu Kadar Önemli?

 • Kimya bir çok kavramı içinde barındırır. Fizik ile biyoloji, jeoloji ve diğer doğa bilimleri arasında köprü kurar. Genellikle "merkezi bilim" olarak adlandırılır. Kimya dersi veya kimya özel ders, öğrencilerin hayatına lise yıllarında girmeye başlıyor ve hatta üniversitede de belli bölümlerde devam ediyor. 
 • Sınıf içi alıştırmalarında ve kimya sınavlarında en iyi performansı sergilemek için genel kimya ile ilgili materyalleri güçlü bir şekilde anlamanız gerekir. Bu noktada devreye kimya özel ders giriyor. 
 • Bilginiz ve analitik becerileriniz gelecekteki eğitiminizin ve hatta kariyerinizin yolunu belirleyebilir. Bir çalışma alanına karar vermemiş olsanız bile, kimya özel ders almak çevrenizdeki dünyayı anlamaya yardımcı olur. 
 • Gıda sektöründe bir kariyer yapmaya karar verdiniz diyelim. Zamanında bir kimya öğretmeni tarafından aktarılan ve zamanında değer verilmeyen konunun ne kadar önemli hale geldiğine bakalım. Vitaminler, mineraller, enzimler ve su içeriği, bir gıda mühendisinin bir gıdanın kalitesini artırmak, depolamak ve güvenli kullanım için en çok dikkat ettiği elementlerdir. Mühendislerin, bu maddeleri optimize etmek için başvurduğu kişiler, kimyasal formül tasarlayacak olan kimyagerlerdir.
 • Çevresel bir kimyager su, toprak ve havadaki kimyasalları ve kimyasal reaksiyonlarını inceler. Su kalitesi çalışmaları yapabilir ve insan tüketimi için kullanılan su kaynaklarını test edebilir. Kimya öğretmeni tarafından öğrencilere aktarılması gereken bir diğer önemli konu da budur. Kariyer olarak her mesleğin alt dalında karşımıza çıkmaya devam ediyor. 
 • Kimya hocası olmayı gelecekte meslek bazında düşünmeseniz bile; ekin yetiştirmek, hayvancılık, gübre ve böcek ilacı geliştirmek için kimyaya başvurabilirsiniz. Okulda öğrendiğiniz temel bilgiler işinize  yarayabilir. Ancak kimya özel ders, sizi bir adım öteye taşıyacaktır.  
 • Adli kimyagerler, suç mahallerini ve kanıtları analiz etmek için teknik bilgilerine başvururlar. Bir kişiyi tanımlamak için sadece parmak izi kullanmakla kalmaz, aynı zamanda bir test örneğinde proteinler, lipitler, patlayıcı bileşikler ve hatta genetik materyaller de bulabilirler. 

Kimya Öğretmeni Bize Ne Anlatmaya Çalışıyor?

 •   Kimya öğrenmek pek çok insan için kolay değildir. Kimya gibi sonsuz konuyu içinde barındırabilen bir bilim dalını, sadece kitaplardan okuyarak veya belgesellerden izleyerek kavrayamayız. Bilgisine sonsuz güvenebileceğimiz deneyimli bir kimya öğretmeni kimya dersini zevk alabileceğiniz bir zaman dilimine çevirebilir.
 • Aldıkları eğitimin içinde öğrenci psikolojisi olması sebebiyle,  öğrencinin zeka tipine(görsel, işitsel, dokunsal vb.) göre öğrenme metotlarını belirleyebilir.
 • Bir kimya hocası rehberliği ve varlığı, daha verimli çalışmanıza yardımcı olabilir. Böylece kendi başınıza yaptığınız çalışmadan daha doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. 
 • Kimya öğretmeni, size etkili çalışma alışkanlıkları gösterip, eğitim hayatınıza bir ışık tutar. Artık okul, kimya dersi ve sınavlar korkulacak kavramlar olmaktan çıkar.  
 • Öğretmeninizden alacağınız ipuçları ve tavsiyeler, sınavlara hazırlamanızı ve odaklanmanızı kolaylaştırır. Eğitimde zaman yönetimi her şey olduğu için, en büyük destekçiniz her zaman kimya öğretmeni olacaktır.

Kimya Özel Ders Eğitim Hayatınızı Nasıl Değiştirebilir?

Kimya, hayatımızdaki her şey için geçerli olan temel bir bilimsel disiplindir. Akademik bir öncelik haline getiren çok çeşitli kariyerlerde de kullanılır. Bununla birlikte, maddenin, bileşiminin, reaksiyonlarının ve enerji ile etkileşimlerinin tanımlanmasına yönelik teknik yaklaşımı birçok öğrenciyi zorlamaktadır. Konuyu tanımlamaktan gözlem yapmaya kadar, kimya öğretmeni kişisel olarak sınıf çalışmalarınızı anlamanıza ve standart bir sınava hazırlanmanıza belli bir seviyeye kadar yardımcı olabilir. Okuldaki bir kimya hocası, maalesef birebir yardım ve özel muamele için yeterli zamana sahip değildir. Bu imkana, okul dışı bir kimya özel ders sayesinde ulaşabilirsiniz. 

İlk dersten itibaren, birebir çalışmanın neden bu kadar faydalı olabileceğini görebilirsiniz. Alanında deneyimli bir kimya öğretmeni ile yeterliliğinizi artırabilir ve bir sınava daha iyi hazırlanabilirsiniz. Hatta gelecekte meslek olarak da düşünebilirsiniz. Yukarıda açıklamış olduğumuz gibi, kimya eğitimi alan her birey kimya öğretmeni olmakla kalmıyor. 

Kimya Öğretmeni Ararken Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Periyodik tabloyu daha iyi kavramak mi istiyorsunuz? Organik kimya hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Kimya özel ders almak için doğru öğretmeni mi keşfetmek istiyorsunuz? Profesyonel öğretmenlerimiz, sitemizde sizleri bekliyor.

İşinde uzman ve deneyimli bir kimya öğretmeni ile ders konusunda sıkıntı çeken bir öğrenciyi buluşturursanız sonucu ne olur? Kesinlikle başarı! Öğrenme stilinize uyan ve eksiklerinizin tam olarak hangi konularda olduğunu bilen bir kimya öğretmeni ile çalışmak dünyalar kadar fark yaratabilir. Bu mükemmel kimya hocası ile buluşma fırsatı için; karşınıza ilk çıkan rastgele birini seçmek yerine, öğretmen arayışınız için bir strateji oluşturmanız gerekir.

Belirtmek istediğimiz en önemli iki şey, ne tür bir kimya öğretmeni ihtiyacınız olduğu ve hangi düzeyde olduğudur. Bunu yaparken, aramanızı, eğitim ihtiyaçlarınız için size en iyi dersi verebilecek öğretmenlerle daraltmış olursunuz. Bu kategorilendirmeyi ve filtrelendirmeyi, kullanıcı dostu sitemiz mümkün kılarak işinizi daha da kolaylaştırıyor. Formumuzda isteklerinizi belirttikten sonra, öğretmenlerimizi teklifler olarak size sunuyoruz. Alanında uzman eğitmenler tarafından kimya özel ders almak için doğru adrestesiniz.

Kimya Özel Ders Hizmeti Ortalama Ücretler

80₺ - 120₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
80₺ - 120₺ Ortalama Ücret
80₺ - 120₺ Ortalama Ücret
80₺ 120₺

Kimya Özel Ders Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.