Sağlık

Talep Formu Doldur, Sağlık Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Profesyonel ve Güvenilir Sağlık Hizmeti

Sağlık hizmetleriyle hayat amacınızı belirleyin, hayatınızın enerjisini yükseltin, sağlıklı bireyler olun. Fizyoterapist, spa, diyetisyen, hamam, sauna, epilasyon, masaj, psikolog, kişisel çalıştırıcı ile hayatınızın amacına ulaşın. Ara.com.tr aracılığıyla sağlık hizmetlerini ve bu alanlarda uzmanlığı olan kişileri sitemizle bulun. Hamam ve sauna ile rahatlayabilir, psikolog ve fizik tedavi uzmanı ile hayat enerjinizi yükseltebilirsiniz. Pilates, yoga dersleri alabilir sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz. Diyetisyen ile formda kalabilir, masaj ile rahatlayabilirsiniz. 

Sağlık Hizmetinin Kapsadığı Alanlar
Sağlık hizmetleri aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır:

 • Fizyoterapist
 • Hamam ve Sauna
 • Diyetisyen
 • Spa 
 • Epilasyon
 • Masaj
 • Psikolog
 • Dövme
 • Pilates Eğitmeni
 • Yaşam Danışman Koçu
 • Kişisel antrenörlük
 • Makyöz
 • Hasta ve Yaşlı Bakımı
 • Çocuk ve Bebek Bakımı

Fizyoterapist Hizmeti

Fizyoterapist hizmetini, fiziksel hareket gücünün bozulması ile aşamalı tedavi görme zorunluluğu olan hastalar almaktadır. Fizyoterapistler, alanında eğitimli, gerekli bilgi ve donanıma sahip, işinde yetkin insanlardır. Fizik tedavisi bir plan ile gerçekleştirilmeli, disiplinli bir şekilde eğitim verilerek kişinin fiziksel hareketleri iyi, dayanıklı, güçlü bir hale getirilmelidir. Bazı tedavi süreçleri zaman alır ancak fiziksel hareketler insan için çok önemli olduğundan mutlaka profesyonel bir fizyoterapistle çalışılmalıdır. Sağlık problemlerinizi fizyoterapist ile en kısa zamanda çözün. Ara.com.tr’de fizyoterapistler ile iletişime geçebilir, birini seçerek sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Epilasyon Hizmeti

Güzel bir cilde kavuşmak için hepimiz epilasyon hizmetini isteriz. Bu hizmeti ara.com.tr ile istediğiniz memnuniyetlik derecesinde alabilirsiniz. Ara.com.tr’de daha önce epilasyon hizmetini almış olan kişiler, yorum yazmaktadırlar. Yırumları okuyarak, epilasyon hizmetini alacağınız kuruluşu seçebilirsiniz. Erkek ve kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir yöntem olan epilasyon işlemi, insan vücudundaki tüm tüyleri yok ederek harika bir vücuda sahip olunmasını sağlar. Epilasyon uygulamasındaki teknolojiler çok gelişmiştir ve birçok vücut tipine uygun epilasyon cihazı günümüz şartlarında vardır. Yeni güzellik teknolojisi ilerlemekte ve bu da epilasyon cihazlarında bir yenilenmeye yol açmaktadır.

Dövme Hizmeti 

Ağrı ve acıyı hissetmeden, en az seviyede ağrıyla dövme hizmeti günümüz teknolojisinde çok rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Brçok son teknolojik dövme cihazıyla, herkes istediği vücuda kolayca ulaşmaktadır. Sizler de ara.com.tr ile dövme hizmetini alacağınız bir ilan açabilir, aldığınız tekliflerden istediğinizi seçebilirsiniz. Teklif değerlendirmesi sırasında, firmalara yapılan müşteri yorumlarını okuyarak kararınızı verebilirsiniz.

Pilates Eğitmenliği Hizmeti

Pilates sporuyla kontrolünüzü ve nefesinizi bütünleştirerek ve kaslarınızı güçlendirerek hem sağlıklı hem zinde olun. Pilates hocası hizmeti, sağlık sorunları yaşayan veya kaslarını güçlendirmek ve hayat boyu zinde kalmak isteyenlerin istediği bir hizmettir. Pilates hizmetini istemenin birçok amacı vardır. Hamilelik sonrası doğum kilolarından kurtulmak için, formda kalmak ve sağlıklı bir hayat için pilates yapmak isteyebiliriz. Pilatesi öğrenmek, denemek, çözüm odaklı bir yere odaklanarak çalışmalar yaparak da iyi bir vücuda sahip olmak için pilates yapmaya başlayabiliriz.

Kişisel Antrenörlük

Kişisel antrenörler ile hem sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız hem de kolajen etkisiyle gençleşecek, hep zinde kalacaksınız. Nefes çalışmalarının beyindeki oksijeni arttırması, cildi gençleştiren kolajen üretimini sağlaması pilatesin son zamanlarda popüler bir spor haline gelmesini sağlamıştır. Kişisel antrenörünüz ile motivasyonunuzu her zaman zirvede tutabilir, vücudunuzdaki negatif enerjiyi de atabilirsiniz. Duruş şeklinizi düzeltir, kilo verir, esnekleşir, yaşlanma sürecini hafifletir, daha sıkı ve fit bir vücuda sahip olmak mümkündür. Ara.com.tr ile kişisel antrenörünüzü kolaylıkla bulabilir, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Masaj Hizmetleri

Masaj yaptırmak, ara.com.tr sitesiyle artık çok kolay bir hale gelmiştir. Erkek masör veya kadın masöz ile masaj salonunda veya evde de masaj uygulamasını yaptırabilirsiniz. Masaj alanında uzmanlığı olan, gerekli hijyen ve sağlık kurallarına uyarak masaj sürecini yürüten, alanında yetkin kişilere masöz denilmektedir. Kadın çalışanlara masöz, erkek çalışanlara ise masör denilir. Cildinizi şımartın ve masaj uygulamasıyla rahatlayın. Masaj uzmanlarını ara.com.tr sitesi sizler için aynı sitede topladı, yapmanız gereken tek şey ilan açmak ve teklifleri değerlendirmek.

Aromaterapi masajları, losyonlar ile özel masajlar, boyun, bacak, sırt ve kol ağrılarına iyi gelecek özel masajlar ile vücudunuzu güzelce şımartabilir, rahat hissedebilirsiniz. Masajın kişiye olumlu bir etkisinin olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Rahatlama masajları veya medikal masaj sistemleriyle sinir sisteminizi gevşetip, rahatlatın. Hepimizin masaj yaptırmaya ve günün yorgunluğunu atmaya hakkı vardır. Ara.com.tr’den ilan açarak masaj hizmetini kolayca alabilirsiniz. İstediğiniz zaman siteye girerek, karşınıza çıkan seçenekleri işaretleyip, en iyi masaj uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Makyöz Hizmeti

Makyöz hizmeti, makyözlerle yaptırılan makyaj sanatıdır. Makyöz, makyaj sanatını yapan, kullanan kişilere denilmektedir. Makyözler, makyaj konusunda birçok eğitim alırlar ve işin ustalarıdırlar. Makyajla, kişinin güzelliklerini ön plana çıkartır, sorun olan bölgeleri gizleyebilirler. Ayrıca vücuttaki sorunlu bölgelerde ne yapmamız, hangi makyaj malzemesi ya da kremleri kullanmamız gerektiğini de en iyi makyözler bilmektedir. Güzellik salonlarında çalışan makyözler, makyajınızı istediğiniz yerde yapabilirler. Genelde güzellik salonlarında daha çok makyaj yaptırılsa da, bazen önemli günlerde eve de makyöz çağırılabilmektedir. 
Makyöz ihtiyacını, özellikle düğün günü kadınlar istemektedir. Düğün makyajını evinde yaptırmayı tercih eden, evinde düğün hazırlığını yaptıracak gelinler, bu hizmeti en çok isteyenlerdendir. Sizler de ara.com.tr ile özel günlerinizde makyöz ihtiyacını kolayca bulabileceksiniz. Hızlı ve güvenilir sonuçlarla hizmet veren ara.com.tr avantajlarından yararlanın. Benzersiz çözüm önerilerini ara.com.tr fırsatlarıyla yakalayın. 7 gün 24 saat fiyat aralıklarından yararlanmak için ara.com.tr’de ilan açabilirsiniz. Makyaj hizmetinden istediğiniz gün ve saatte kolaylıkla yararlanın.

Yaşam Danışman Koçu Hizmeti

Yaşam koçu, danışmak için kullanılan bir hizmettir. Koçluk seanslarında, danışmanlar kişiye direnç göstermeleri, hedeflerine ulaşmaları için çözümler sunarlar. Motivasyon ustası, motivasyon koçu olarak da halk arasında bilinen yaşam danışman koçları, kişinin günlük işlerinde motivasyonunu yükseltmeye ve ona bazı konularda akıl vermeye çalışır. Enerji, motivasyon ve güç vermek yaşam danışman koçlarının görevlerinden birkaçıdır. Yaşam danışman koçu hizmeti almayı düşünüyorsanız ara.com.tr ile sitemizde ilan açabilir, ekrandaki seçenekleri işaretleyerek size teklif gönderecek uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Ara.com.tr sitesinde açılan ilanlara cevap veren yaşam danışman koçlarıyla bir araya gelerek, hizmetin en iyisini alırsınız.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Hizmeti

Hasta ve yaşlı bakımı hizmetleri, sürekli bakıma ihtiyacı olan yaşlı ve hastalara, geçici olarak özel bakıma ihtiyacı olan hasta ve yaşlılara verilen bir kişisel bakım hizmetidir. Bu hizmeti hasta ve yaşlı bakımı konusunda eğitim alan kişiler, sertifikalı olanlar, hemsireler ve özel bakım konusunda eğitim alan kişiler vermektedir. Hastaların bakıma, kazalardan korunmaya, birinin sürekli yardımda bulunmasına, kişiye eşlik etmesine ihtiyacı vardır. Bu açıdan hasta olanlar hasta ve yaşlı bakımı hizmetini alarak kendilerini koruma altına alırlar. Yaşlı insanların alzheimer, demans gibi ciddi hastalıkları da varsa bu durumda kişisel bakım desteğine çok ihtiyaçları olmaktadır.

Çocuk ve Bebek Bakımı Hizmeti

Çocuklar, bebekler söz konusu olunca anne ve babalar güvenecekleri bir kişiye çocuklarını emanet etme konusunda titiz davranır, endişe duyarlar. Her ailede olan bir durumdur bu bebek bakıcısı bulma zorunluluğu. Çalışan ebeveynler, çocuklarını ve bebeklerini güvenilir bir çalışana emanet etmek, iş yerinde rahat bir şekilde çalışmak isterler. Anne ve babalar bu konuda profesyonel firmalarla çalışmalı, çocuklarına güvenilir şirketlerden bakıcı bularak rahat etmelidirler. Güvenilir, eğitimli, tecrübeli ve uzman bakıcıları olan firmalarla çalışmak daha iyi ve garantilidir. Bir çocuk, bebek bakıcısında aranan tüm gerekli özellikler bu firmalar tarafından özenle tespit edilir ve bakıcılar testlerden geçerek çocuk ve bebek bakımı firmalarına katılırlar. 

Uygun Fiyata Yüksek Kaliteli Sağlık Hizmeti

Sağlık hizmetleri, hayatımızın en önemli alanlarını oluşturur. Çocuk ve bebek bakımı ya da hasta ve yaşlı bakımı hizmetleriyle ailenizdeki bakıma ihtiyaç duyan kişilerin günlük hizmet ihtiyaçlarını karşılarsınız. Psikolog hizmeti, kişisel antrenörler, yaşam koçları, pilates eğitmenleri ile hayat amacımıza tutunur, negatif enerjilerinden arınır ve yenileniriz. Ara.com.tr sitesiyle daha önce hizmet alan müşterilerin yorumlarını okuma ve seçim yapma şansınız vardır. Alacağınız hizmeti uzmanlardan aldığınız için yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi veren firmaları tercih edin. Sağlık hizmetleri ile ilgili uzmanlığı olan tüm meslek mensuplarını sizler için sitemizde topladık. İşinde profesyonel olan sağlık çalışanlarından, fizyoterapist, pilates hocası ve psikolog gibi birçok uzmandan gelen teklifleri değerlendirin ve size en uygun hizmeti kolayca seçin.

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Sağlık Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.