Tadilat

Talep Formu Doldur, Tadilat Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Güvenilir Ustalardan Tadilat Hizmeti

Tadilat işlemleri zahmetli, çok zaman alan ve bazı durumlarda da birçok ustanın birlikte çalışmasını gerektiren hizmetleri kapsar. Ev ve iş yerleri başta olmak üzere farklı tip yapılarda, değişen ihtiyaçlara göre tadilat hizmeti gerekir. Tadilat hizmeti su, elektrik ve doğalgaz tesisatı, mobilya, banyo, tuvalet, mutfak dolabı, parke, fayans, pencere, kapı, boya, alçı, asmatavan ve stropiyer benzeri işlemleri kapsar.

Tadilat Hizmet Türleri

1. Ev Tadilat
  • Alçı
  • Boya
  • Duvar Kağıdı
  • Kartonpiyer
  • Alçıpan
  • Asmatavan
2. Mutfak Tadilatı 
  • Mutfak Dolabı
  • Mutfak Tezgahı
  • Musluk Tamiratı
3. Parke Döşeme
4. Fayans Döşeme
5. Parke Sistre Cilalama
6. Alçıpan Bölme Duvar
7. Anahtar Teslim Tadilat
8. Demir Doğrama
9. Duvar Ustası
10. Mermer Granit Hizmeti
11. Koltuk Döşeme
12. 3D Teknik Çizim
13. Havuz Yapımı
14. Bahçe Düzenleme Peyzaj
15. Bahçe Düzenleme


Ev Tadilatı İşlemleri

Ev tadilatı, evdeki tesisatlarda meydana gelen arıza, yanlış işleyiş, fonksiyon kaybı ve döşeme üzerine alınır. Evlere uygulanan rötuşlar, yenilikler, beyaz eşyalar, mutfak fayansları, pencere ya da kapılar ev tadilatı hizmet kapsamında yer alır. Tadilat boyunca evin belirli kısımlarının yüksek verimle kullanılamaması ev sakinlerini zor durumda bırakabilir. Bu nedenle tadilat işlemlerinin doğru ve hızlı bir şekilde profesyonel bir şekilde tamamlanması en önemli noktalardan biridir Evlerde komple bir tadilat işleminin gerektiği durumlarda farklı branşlardan ustalar çağrılmalıdır. Bu zorlu ev tadilatı süreçlerinde ara.com.tr’de farklı branşlardan ustalar ile kısa sürede iletişim kurarak ev, mutfak, banyo ve diğer bölümlerdeki tadilat işlemleri gerçekleştirilir. 

Mutfak Tadilatı İşlemleri

Mutfak tadilat işlemlerinin kapsamı aşağıda sıralandığı gibidir.
- Mutfak Dolapları: Mutfak dolaplarının sökülmesi, yenilerinin takılması, sıfırdan mutfak dolabı montajı.
- Mutfak Tezgahı: Mutfak tezgahının sökülmesini, yenisinin monte edilmesini ya da sıfırdan mutfak tezgahı döşenmesini kapsar. 
- Musluk Tadilatı: Hasarlı ya da yüksek verimle çalışmayan muslukları tamir etme işlemlerini kapsar. Sorun, muslukta olabileceği gibi borularda ya da su tesisatında olabilir. 
- Boya: Mutfak duvar ve yüzeylerinin istenen renge boyanması hizmetidir. 
Evin zaruri bölümlerinden biri olan mutfaklar, gün içerisinde sıklıkla kullanılır. Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri olması mutfak tadilatının kısa süre içerisinde bitmesini gerektirir. Mutfak tadilatı işlemlerini hızlı bir şekilde profesyonellik ile tamamlayacak uzman ekipleri ara.com.tr üzerinden kolaylıkla bulabilir, açtığınız ilan sayesinde binlerce uzmandan teklif alabilirsiniz. 

Parke ve Fayans Döşeme 

Tesisat çalışması, seramik, mermer, karo, parke, fayans işlemleri ile ilgili kırma, tadilat, yenileme ve döşeme işleri en çok tercih edilen tadilatlar arasındandır. Eski parke ve fayansların sökülmesini, yenilerin monte edilmesini ya da sıfırdan parke ve fayans monte edilmesini kapsayan bu hizmet, sağlıklı, ısı ve ses yalıtımına sahip parke ve fayanslara sahip olmayı sağlar. 

Parke Sistre Cilalama

Parkelerin yeni bir görünüm kazanmasını sağlayacak parke sistre cilalama hizmetini profesyonel firma ya da ustalarda almak için ara.com.tr. Parke sistre cilalama yöntemleri konusunda bilgili ve tecrübeli ustalara, evinizi emanet edin. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli parke sistre cilalama hizmetleri tek tık ile kapınızda. 

Alçıpan Bölme Duvar

Ara.com.tr’de çok sayıda uzman tadilat hizmet sağlayıcısı, kullanıcıların açtıkları ilanlara ivedilikle teklif verir. Bu sayede kullanıcılar, kısa süre içerisinde hedefledikleri tadilat hizmetini gerçekleştirecek uzman tesisatçılar ile çalışma fırsatı elde eder. Binalarda döşeme tamamlandıktan sonra istenen kısımlarda alçıpan tavan işlemlerinin yapılması birden çok ustanın görev almasını gerektirir.

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar teslim tadilatta binanın her bölgesi kontrol edilir, bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilir. Ardından anahtar teslimi sağlanır. Bu süreç boyunca gerçekleştirilecek işlemlerden bazıları aşağıda sıralandığı gibidir. 
- Musluk Tadilatı: Muslukların monte edilmesi, çalışmayan musluklardaki arızaların giderilmesi, musluk tıkanıklıklarının açılması işlemlerini kapsar. 
- Klozet & Tuvalet Tadilatı: Klozet ve tuvaletin sökülmesini, yenisinin monte edilmesini, sıfırdan yenilerinin yerleştirilmesi ve tıkanıklıkların giderilmesi işlemleridir.
- Banyo Dolapları Tadilatı: Banyo dolaplarının sökülmesini, yenilerinin takılmasını, sıfırdan banyo dolabı montajını kapsar. 
- Su Tesisatı: Su tesisatı mutfak, banyo ve tuvaletlerde kirli ve suyun birbirine karışmamasını, doğru yöntemler ile tedarik edilmesini ve atık suyun uygun şekilde gidere iletilmesini sağlar. Tesisatta meydana gelen aksaklıklar, tıkanıklıklar ve diğer sorunlar için hizmete başvurulabilir. 
- Elektrik Tesisatı: Binanın en önemli tesisatlarından biri olan elektrik tesisatı, kullanıcıların güvenli şekilde elektriğe erişmesini sağlar. Tesisatta meydana gelecek aksaklıklar, bozukluklar ve yenileme ihtiyaçları için tadilat hizmeti alınabilir.
- Doğalgaz Tesisatı: Binadaki doğalgazın, hiçbir arıza ya da gaz kaçağı olmadan güvenilir bir şekilde kullanmasını sağlar. Tamirat işlemlerini ve doğalgaz montajını kapsar.  

Mermer Granit Hizmeti

Mermer granit kurulum ve onarımlarında hizmet, tercih edilir. Odaların seramik ve fayansları kırılmalı, yenilenmeli ve tamir edilmelidir. Evlerde banyo tadilatı kapsamında da tercih edilen mermer granit hizmeti, genellikle kapsamlıdır ve uzun vadeli kullanım için uzmanlık gerektirir. Mermer granit tasarım işleri ve konsept tasarlamalarında uzman bir ekiple daha kısa zamanda çözümlenir. Mermer granit yapım aşaması ve dekoratif çalışmalarda ara.com.tr’den yardım alarak, banyo tadilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3D Teknik Çizim

3D teknik çizim, tesisat döşemelerinde, mimari amaçlar ile inşa ve onarım aşamalarında büyük kolaylıklar sağlar. Tadilat işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceği konusunda yol gösteren 3D teknik çizimler, eğitimli tekniker, mimar ya da mühendisler tarafından oluşturulur. Çizimler için gelişmiş uygulamalar kullanılır. 

Havuz Yapımı

Ev, villa, site, otel ya da eğlence yerleri için havuz yapımı hizmeti ile yaz aylarında serinleyeceğiniz uzun ömürlü havuzlara sahip olun. Doğru teknik ve tesisat ile gerçekleştirilen havuz yapımı, hedeflediğiniz hizmeti almanızı sağlar. Profesyonel olarak inşa edilen havuzlar ile sonraki süreçte meydana gelebilecek sorunların önüne ara.com.tr avantajları sayesinde geçin. 

Bahçe Düzenleme Peyzaj

Bahçe düzenleme peyzaj, bitkilerin uygun metotlar ile düzenlenmesi, bakımının yapılması ve estetik şekillerin oluşturulmasını kapsar. Kullanıcı isteklerine göre şekillenen bitkiler ile hususi ya da ortak yaşam alanlarını güzelleştirin. Uzman peyzaj mimarlarından bu hizmeti almak mümkündür. Bu sayede uzun süreli ve etkili sonuçlara sahip olun. 

Bahçe Düzenleme

%100 müşteri memnuniyeti garantisi veren firmalardan bahçe düzenleme hizmeti alın. Bu sayede yaşam alanlarının en güzel bölümleri arasında yer alan bahçeleri, istek ve ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin. Bahçe düzenleme işlerinde evinize çağıracağınız, servisler ve tamir ustalarının kaliteli hizmet vermesi her açıdan önemlidir. Bahçe tadilatında profesyonel olarak çalışan ustaların yeteneklerini keşfetmek, uygun ve ekonomik fiyatlara iş yaptırma imkânını elde etmek için sizden önce aynı hizmeti almış olan kullanıcıların yorumlarını göz önünde bulundurarak hizmet sağlayıcısı seçimini gerçekleştirin.

Uygun Fiyata, Kaliteli Hizmetin Doğru Adresi

Ara.com.tr ile ev, mutfak ve banyo tadilatı başta olmak üzere tüm tadilat ihtiyaçlarınıza çözüm bulun. Tadilat ustası ve ekipleri, evleriniz ve ofislerinizdeki tüm tadilat işlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlar. Doğru materyaller, kullanılarak yapılan tadilatlar ile en iyi hizmeti sunan, bütçenize uygun fiyatlara sahip hizmet sağlayıcılarını tercih edin. Ara.com.tr’de çok sayıda tadilat ustalarının olması, uygun tadilat ücretleri ile hizmet almanızı sağlar.

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Tadilat Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.