Temizlik

Talep Formu Doldur, Temizlik Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Güvenilir, Hızlı ve Kolay Temizlik Hizmeti

Temizlik hizmeti ile ev, iş yeri ve bina başta olmak üzere farklı yaşam alanlarının hijyenik olmasını sağlayın. Çalışan insan sayılarının artmasıyla günümüzde çok sayıda insan temizlik hizmetlerini tercih etmektedir. Farklı temizlik firması seçeneklerini ara.com.tr üzerinden teklif vererek değerlendirin, hedeflediğiniz temizlik hizmetini dilediğiniz şekilde kısa sürede alma avantajından yararlanın.

Temizlik hizmeti aşağıdaki işlemleri kapsar. 
- Ev Temizliği
- Halı Yıkama
- Koltuk Temizliği 
- Radyatör Petek Temizliği 
- Cam Temizliği 
- Perde Yıkama
- Klima Temizliği
- Ütü Yapma
- Kuru Temizleme
- Ofis Temizliği 
- Apartman Bina Temizliği 
- İnşaat Sonrası Temizlik
- Dış Cephe Temizliği 
- Havuz Bakım ve Temizliği

Ev Temizliği 

Ev temizliği, evlerin silinmesi, süpürülmesi, tozunun alınması ve düzenlenmesi başta olmak üzere temel temizlik adımlarını kapsar. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarından istenilen kısımlar temizlik hizmetine dahil edilir. Bazı temizlikçiler bulaşık ve çarşaf değişikliği görevlerini de üstlenerek kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. En yaygın temizlik hizmet türlerinden biridir. Hızlı ve çözüm odaklı stratejilerle çalışan bir temizlik firması hizmeti kısa sürede tamamlar. Ev temizliğinde uzman bir firmayı tercih ederek, istediğiniz sonuçlara ara.com.tr sayesinde kolayca ulaşma fırsatı elde edin.

Ev temizliği için temizlikçi aramakla uğraşmanıza gerek yok. Web sitemizde bulunan ev temizliği sayfasında talep formu oluşturun ve güvenilir hizmet alın.

Halı Yıkama

Özellikle yaz aylarında tercih edilen halı yıkama hizmeti, sene boyunca kullanılan halıların süpürülmesi, su ve temizleyici maddeler kullanılarak dezenfekte edilmesini kapsar. Çocuklar başta olmak üzere herkesin maksimum hijyenik bir yaşam alanına sahip olması adına halı yıkama hizmeti son derece önemlidir. Standart ev halıları ile birlikte ipek, el dokuma ya da özel hammaddesi ile farklı muamele gereken halılarınızı güvenle emanet edin diye ara.com.tr avantajlarından yararlanın. 

Yıkanacak halılarınız var ancak halı yıkamacı bulmakta zorlanıyor musunuz? Halı yıkama hizmeti sayfasına girerek, almak istediğiniz hizmet açıklayacak şekilde talep formunu doldurun ve güvenilir hizmet verenlerden kolayca teklif alın.

Koltuk Temizliği

Ev ve ofis temizliklerinde alacağınız koltuk temizliği hizmetinin en iyisi olması için seçeceğiniz temizlik şirketi büyük bir önem taşımaktadır. Hizmet, koltukların tozlarının alınması, su ve sabun ile dezenfekte edilmesi işlemlerini kapsar. Yaşam alanınızın temizliği her şeyden önce gelir. Temizliği şirketle yaptıracağınızdan firmanızı dikkatli seçmelisiniz. Güvenilir hizmeti verecek, uzman bir temizlik ekibiyle çalışmaya büyük özen gösterin. İş ve yaşam alanlarınızda ki koltukların temizliğini profesyonellere bırakın. 

Koltuk yıkama hizmeti almak için koltuk temizliği hizmet sayfasını ziyaret ederek talep formunu doldurabilir ve kolayca hizmet alabilirsiniz.


Radyatör Petek Temizliği 

Hizmet, zaman içerisinde kireç ve küf biriken radyatör ve peteklerin detaylı bir şekilde temizlenmesini ifade eder. Temizlenmediği takdirde düşük verimlilik ile çalışan ve önemli maddi kayıplara yol açabilecek radyatör ve peteklerin doğru şekilde temizlenmesi yetkili firma ve personeller tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu sayede sisteme zarar vermeden verimliliği arttıran sonuçlar elde edilir. 

Peteklerin rutin olarak temizlenmesi, sistemin sağlıklı olarak çalışması için önemlidir. Petek temizliği web sayfasına girerek ilan oluşturabilir ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Cam Temizliği 

Binaya dışardan bakıldığında fark edilen yerler arasında ilk sıralarda yer alan camların parlak ve yeni bir görünüm elde etmesini sağlayan cam temizliği hizmeti, ev temizliğinin en önemli bölümlerinden biridir. Yüksek katlar için cam temizliği alınan firmalar yetkili olmalı ve gerekli ekipmanlar ile çalışmalıdır. Profesyonel firmalardan alacağınız cam temizliği hizmeti ile kat sayısı fark etmeksizin temiz ve parlak camlara sahip olun. 

Cam silme işlemini, profesyonel temizlikçilere bırakın. Cam temizliği için talep formu doldurarak ilan oluşturun ve size özel teklifler alın.

Perde Yıkama

Zaman içerisinde toz ve kirlerin en çok biriktiği yerlerden biri de perdelerdir. Camların yanında bulunması bunun en önemli nedenidir. Eve giren kirlerin ilk adımda perdelere temas etmesi, temizlik hizmetinin önemini arttırır. Farklı perde kumaş ve modelleri için yıkama prosedürleri değişiklik gösterir. Tül, stor, zebra, jaluzi kruvaze ya da fon perdeler için perde yıkama hizmetine sahip olun. 

Perde yıkama işlemi uzmanlık gerektirir, işi uzmanına bırakarak güvenle hizmet alın.

Klima Temizliği

Klimaların normal hava akışının sağlanması açısından temizliği, sağlık için büyük ölçüde önemlidir. Aksi halde kontamine olmuş hava, sirkülasyona dahil olur. Klima çalıştığı sürece sorun yokmuş gibi düşünülmesi yanlıştır. Klimada biriken toz ve tortuları, profesyonel bir şekilde temizleyerek klimanın verimini arttırın ve elektrik faturanızın yükselmesini engelleyin. 

Klimalarınızın temizliğini rutin olarak yaptırmanız, cihazınızın verimini arttıracaktır. Klima temizliği için talep formu doldurarak hemen hizmet alabilirsiniz.

Ütü Yapma Hizmeti

Ütülü kıyafetlere sahip olmanın en kısa yolu ara.com.tr! Dilediğiniz sayıda kıyafeti ütü yapma hizmeti ile ütületin ve kısa sürede teslim alın. Farklı kumaş türlerine uygun ütü hizmetleri ile solma ya da yanma ihtimalini sıfıra indirin. %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunan firmaları tercih ederek profesyonel ütü hizmetine sahip olun. 

Güvenilir kıyafet ütüleme hizmeti almak için ütü yapma web sayfasına girerek talep formu doldurabilir ve kolayca hizmet alabilirsiniz.

Kuru Temizleme

Aradığınız güvenilir kuru temizleme hizmetine kısa sürede ulaşın diye ara.com.tr sizin yanınızda. Sitemiz üzerinden kolaylıkla kuru temizleme ilanı açabilir, binlerce uzmandan gelen teklifi değerlendirebilirsiniz. Uzun uğraşlar ile kuru temizleme aramak yerine bırakın kuru temizlikçiniz size gelsin. Sizden önce aynı hizmeti alan yüzlerce kullanıcının yapmış olduğu yorumlar ışığında, aradığınız profesyonellikte ki kuru temizleme firmasını kısa sürede bulun.

Kuru temizleme web sayfasına girerek ilan oluşturabilir ve kuru temizleme firmalarından teklif alabilirsiniz. Teklifleri karşılaştırarak, dilediğiniz hizmet verenden hizmet alabilirsiniz.

Ofis Temizliği

İnsanların vakitlerinin önemli bir bölümünü geçirdikleri ofis ve iş yerlerinin temizlenmesini kapsayan hizmettir. Banka, büyük ya da küçük çaplı şirketler, mağaza, restoran ve kafeler başta olmak üzere her işletme için alınır. Mekanın silinmesi, süpürülmesi, çöplerin çıkarılması, yüzeylerin tozunun alınması, mevcut ise mutfak ve tuvalet kısımlarının hijyenik hale getirilmesini kapsar. Çalışanların sağlıklarını korumak ve kolay çalışılabilir bir iş yeri atmosferi yaratmak için tercih edilir. Her iş yerinin temizlenme süresi farklılık gösterir. Ofis ortamında günlük veya haftalık temizlik daha uygunken, büyük bir fabrikada haftalık, aylık ya da yıllık temizlikler daha uygundur. İş yerlerinin temizlenmesi, mesai saatleri dışında, tatil günlerinde daha çok tercih edilen bir hizmettir. Büyük bir fabrikanın tatile girmesiyle beraber, temizlik ekibinin gidip fabrikayı temizlemesi her açıdan daha iyidir. Bu sayede çalışanlar etkilenmez ve işler aksamadan devam eder. Ofis ve iş yerlerinde yüksek temizlik becerisine sahip ve en iyi potansiyeli gösteren temizlik firmalarıyla çalışmaya özen gösterin. Yalnızca iyi bir temizlik hizmeti almakla kalmaz aynı zamanda iş yerindeki önemli belge ve dosyalar ile ilgili hiçbir sorun yaşamazsınız. 

Çalışma alanlarınızın temizliği, iş veriminizi arttıracaktır. Ofis temizliği hizmeti almak için ilan oluşturabilirsiniz.

Apartman Bina Temizliği

Apartman bina temizliği, yapının ortak olarak kullanılan bölümlerinin temizlenmesi işlemidir. Temizlikçi, bina önü, merdivenler, asansör, ara kat camları, depo ya da tavan arası başta olmak üzere binanın herkes tarafından kullanım halinde olan bölümlerinin temizlenmesini sağlar. Düzenli olarak temizlenen binalar, kullanıcıların daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olmasını sağlar. 

Bina temizliği hizmeti almak için ilan oluşturabilir ve sizler için özenle seçtiğimiz hizmet verenlerden teklif alabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizliği, biten inşaat sonrası yapılan kaba temizliği ifade eder. Binanın inşaat kalıntıları, toz ve kirden arındırılması için elzemdir. Genellikle döşeme ve boyama öncesinde, ortamın hazırlanmasını sağlamak üzere gerçekleştirilir. Ardından, yeni bir temizliği gerektirse dahi son derece önemli bir hizmettir. 

İnşaat bitti, sıra temizlikte mi? Gözünüzde büyütmenize gerek yok! Birkaç dakikanızı ayırarak, inşaat sonrası temizlik ilanı oluşturun ve profesyonel hizmet alın.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği, binaların dış kısımları için gerçekleştirilen dezenfekte işlemleridir. Dış cephe temizliği ile binanın daha yaşanabilir bir yere çevrilmesi için ev, toz ve kirden arındırılma işlemleri gerçekleştirilir. Taşınacak kişiler için evi hazır hale getirmek ile birlikte eski binaların yenilenmesi ve temizlenmesi için de tercih edilir. İhtiyaç olduğunuz zaman dış cephe temizliği için ilan açın, büyük kolaylık sağlayın. 

Dış cephe temizliği hizmeti almak için ilan oluşturun ve deneyimli hizmet verenlerden güvenilir hizmet alın.

Havuz Bakım ve Temizliği

Villa, konut, site, otel ve tatil bölgelerindeki havuzların bakım ve temizliğini yüksek ihtimam ile gerçekleştirecek uzman firmalar ile çalışın. Hizmet konusunda tecrübe sahibi personeller ile çalışmak sağlığınızı riske atacak bir durumun meydana gelmesini engeller. Bu sayede kısa sürede hijyenik bir havuz elde edin. 

Havuz temizliği işlemi için talep formunu doldurun, güvenilir hizmet almaya başlayın.

Hızlı ve Güvenilir Temizlik Hizmeti 

Temizlikçinin daha önce verdiği hizmetleri göz önünde bulundurmak, güvenilir bir hizmet almanıza yardımcı olur. Yaşam alanlarınızı kısa sürede temizleyerek istediğiniz gibi hijyenik hale getirecek hızlı ve güvenilir temizlik hizmeti için ara.com.tr’deki benzersiz çözüm önerilerinden yararlanın.

Uygun Fiyatlı Temizlik Hizmeti 

Ara.com.tr’de herkese uygun bir temizlik hizmeti var. Ev temizliği ücretleri, alternatiflerin çok olması nedeni ile farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Fiyatların belirlenmesinde temizlikçinin profesyonelliği, kaç temizlikçiye ihtiyaç duyduğunuz, temizlenecek alanın metrekaresi, kapsadığı bölümler ve yapılacak hizmetin niteliği belirleyici rol oynar. Geniş yelpazede fiyat aralıklarından yararlanmak için 7/24 ara.com.tr’de ilan açabilir, profesyonel temizlikçilerden gelen teklifler arasında size en uygununu kolaylıkla seçebilirsiniz. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Temizlik Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.