Montaj ve Tamir

Talep Formu Doldur, Montaj ve Tamir Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Popüler Montaj ve Tamir Hizmetleri

Profesyonel Teknik Servislerden Montaj Hizmeti

Hizmet; farklı elektronik ve mekanik eşyaların montaj ve tamirini kapsar. Alanlarında uzmanlaşmış çok sayıda montaj ustası ve tamirci, ara.com.tr çatısı altında bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılara, aradıkları hizmete kısa sürede erişim fırsatı sunulur. 

Aşağıda montaj ve tamir kategorisinden alınan başlıca hizmetler listelenmiştir.

 • Beyaz Eşya Servisi
 • Iphone Tamiri
 • Samsung Telefon Tamiri
 • Cep Telefonu Tamiri
 • Bilgisayar ve Laptop Tamiri
 • Tablet Tamiri
 • TV Tamiri
 • Elektronik Cihaz Tamiri
 • Yazıcı & Fotokopi Makinesi Tamiri
 • Veri Kurtarma
 • Elektrik Arıza ve Tamir
 • Korniş Montajı
 • Jeneratör Tamiri
 • Kompresör Tamiri
 • Enstrüman Tamiri
 • Saat Tamiri
 • Endüstriyel Makine Tamiri
 • Su Arıtma Cihazı Tamir ve Bakım
 • Tekne Yat Bakım ve Tamiri
 • Elektrikli Bisiklet Tamiri
 • Traktör Tamiri
 • Motosiklet Tamiri
 • Endüstriyel Soğutma
 • Sulama Sistemleri

Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti 

Beyaz eşya teknik servis hizmeti, farklı markalara ait hususi bayilerden alınabileceği gibi tüm markalara hizmet veren ustalardan da alınabilir. Evlerde uzun süre boyunca sıklıkla kullanılan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve davlumbazlarda teknik arızalar ya da verim kaybı yaşanabilir. Bu durumlarda bir an önce teknik servise başvurmak hem makinenin doğru şekilde çalışması hem de kullanıcıların yaşam konforlarının azalmaması için önemlidir. Farklı tip, marka ve modellerdeki cihazlar için size en yakın beyaz eşya teknik servisi ara.com.tr üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. 

iPhone Tamiri

Apple marka cep telefonlarının kullanımının yaygınlaşması, farklı kapsamlarda tamir hizmetine olan talebi ve dolayısıyla da arzı arttırmıştır. iPhone tamiri telefonun ekranını değiştirme, ön ve arka kameranın tamir & değişimi, batarya değişimi, mikrofon tamiri & değişimi, power tuşu değişimi, yazılım hatalarının giderilmesi & güncellenmesi ve soketlerin değiştirilmesi benzeri çok sayıda hizmeti kapsar. %100 orijinal ya da kaliteli muadil parçalar ile çalışan teknik servisleri, ara.com.tr üzerinden bulabilir, güvenle telefonunuzu teslim edebilirsiniz. 

Samsung Telefon Tamiri 

Dünyada en çok telefon satışı yapan markalardan biri de Samsung’tur. Güney Koreli şirkete dair telefonların yaygınlaşması, çok sayıda insanın Samsung teknik servisine ihtiyaç duymasını doğurmuştur. Samsung telefon tamircisi; ön cam değişim, tuş değişimi, kamera değişimi & tamiri, telefon sıfırlama & yedekleme & veri kurtarma, yazılım hatalarının çözümlenmesi, güncellemelerin yapılması ve soketlerin tamir & değişimi başta olmak üzere birçok hizmet verir. 

Bilgisayar ve Laptop Tamiri 

Günlük hayatta yaygın olarak kullanılan bilgisayar ve laptoplarda meydana gelen arızalar işlerin ve ödevlerin aksaması öncelikli olarak aksaklıklara neden olur. Bu nedenle kısa sürede tamir işlemlerin gerçekleşmesi kullanıcılar için önemlidir. Donanımsal ya da yazılımsal kaynaklı arızaların çözümlenmesi için günün her anı ara.com.tr’de ilan açabilir, kolaylıkla bilgisayar ve laptop tamiri hizmetine sahip olabilirsiniz. 

Elektrik Arıza ve Tamir 

Her türlü elektrik elektronik sistem ve cihaz arızalarında profesyonel firma ve ustalardan hem montaj hem de tamir hizmetini kolaylıkla alın. Kullanıcıların güvenlikleri için yüksek ihtimamla verilmesi gereken elektrik arıza ve tamir hizmeti için ilan açın ve binlerce uzmandan gelen teklifleri değerlendirin. Diğer kullanıcıların yorum ve referanslarını göz önünde bulundurarak doğru ustayı seçin. 

Enstrüman Tamiri 

Enstrüman tamiri; gitar, keman, çello, saz, piyano, yan flüt ve saksafon başta olmak üzere tüm müzik aletlerini kapsar. Genellikle enstrüman tamircilerinin tek bir müzik aleti hakkında uzmanlaşmış olması, değişen ihtiyaçlarda farklı ustalar ile birlikte çalışmayı gerektirir. Birden çok müzik aleti için tamirci ihtiyaçlarınızda ara.com.tr üzerinden kısa sürede ilan açarak farklı branşlardaki profesyonellere aynı anda erişim imkanı elde edersiniz. Bu sayede vakit alan arayışlara gerek kalmaz ve vakitten tasarruf edilir. 

Endüstriyel Makine Tamiri 

Endüstriyel makineler, çeşitli sektörlerde üretim hızını arttırmak amacı ile kullanılan makinelerdir. Forklift, tekstil dikiş makinesi, kesim motoru, tüp lastik reçme ve overlok makinesi endüstriyel makinelere örnek olarak verilebilir. Bu tip makinelerde meydana gelen arızalar üretimde aksaklığa neden olur, dolayısıyla kısa sürede tamir işlemlerinin gerçekleşmesi işlerin devam etmesi için önemlidir. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen, güler yüzlü ve bütçenizi sarsmayan hızlı ve profesyonel tamir hizmeti için ara.com.tr benzersiz fırsatlar sunar. 

Elektrikli Motosiklet Tamiri 

Yoğun trafikte hızlı ulaşım seçeneği sunan düşük maliyetli elektrikli motosikletler; scooter, enduro ve cruiser olarak kendi içerisinde farklı sınıflara ayrılır. Zaman içerisinde meydana gelen yıpranma payı, arıza ve hasar durumlarında alınması gereken elektrikli motosiklet tamiri hizmetine yüksek kalite, birinci sınıf malzeme, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyatlar ile sahip olmak için ara.com.tr’de uzman motosiklet tamircileri arasında seçim yapın. 

Sulama Sistemleri

Tarla, bahçe, park ya da bostanlar için gelişmiş sulama sistemleri hizmetinden yararlanın. Etkili ve pratik sulama sağlayan bu sistemler, tasarruf yapma imkanı ile birlikte iş gücünü azaltarak büyük kolaylık sağlar. Teknolojinin gelişmesi ile yenilenen sulama sistemleri, kullanıcı memnuniyetini maksimuma ulaştıracak şekilde dizayn edilmiştir. 

Yüksek Kaliteli ve Uygun Fiyatlara Montaj ve Tamir Hizmeti 

Elektronik aletler başta olmak üzere farklı mekanik cihazlar için montaj ve tamir hizmeti almak için ara.com.tr, geniş portföyü ile sizleri bekliyor. İhtiyaç duyduğunuz anda günün her saati site üzerinde ilan açabilir, deneyimli ustalardan gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Alanlarında profesyonel tamirciler ve montaj ustaları, yüksek kaliteli ve güvenilir hizmeti vererek maksimum müşteri memnuniyetini hedefler. Usta seçimi yapmadan sizden önce aynı hizmeti alan kullanıcıların yapmış oldukları değerlendirmeleri göz önünde bulundurmak nitelikli ve uzman hizmet sağlayıcıları ile çalışmanızı sağlar. Montaj ve tamir sürecinde orijinal ya da muadil parçaların kullanılmasının önemi düşünülerek yalnızca yüksek kaliteli hizmeti veren ustaları seçmek, uzun süre makine ve cihazların sorunsuz bir şekilde çalışmasında önemli bir rol oynar. Sitede çok sayıda ustanın yer alması tamir ücretleri ve montaj fiyatlarının farklı bütçelere hitap ederek, uygun maliyetli olmasını sağlar. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Montaj ve Tamir Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.