Beyaz Eşya Servisi

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Beyaz Eşya Servisi Hizmet Verenler

Gökhan KURBAN

Gökhan KURBAN

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şahinbey

Her marka beyaz eşya klima montaj bakım onarım servisi

Profil Görüntüle
Ercan Kütük

Ercan Kütük

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Seyhan
Profil Görüntüle
Hüseyin Can

Hüseyin Can

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Büyükçekmece
Profil Görüntüle
Sağlam teknik

Sağlam teknik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Büyükçekmece
Profil Görüntüle
Mehmet Erarslan

Mehmet Erarslan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Karatay

Deneyimli teknik ekibiyle her türlü arızalarda yanınızdayız.

Profil Görüntüle
Emir Teknik

Emir Teknik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye

İtiniyla Cihazlarınızın Bakımları Yapıyoruz Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyetini Ve ...

Profil Görüntüle
Halit Manav

Halit Manav

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karşıyaka
Profil Görüntüle
Ramazan Sekendiz

Ramazan Sekendiz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Melikgazi
Profil Görüntüle
YAKUP AyGüneş Teknik Ankastre Yetkili Servis

YAKUP AyGüneş Teknik Ankastre Yetkili Servis

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Erzurum / Yakutiye
Profil Görüntüle
Ali Sener

Ali Sener

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa
Profil Görüntüle
Burak Demirbilek

Burak Demirbilek

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Osmaniye / Merkez

Osmaniye merkezde , faaliyet göstermekteyim , bütün beyaz eşya tamiri klima kombi yedek parça ...

Profil Görüntüle
Kenan Çelik

Kenan Çelik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova
Profil Görüntüle
Murat FIRIN

Murat FIRIN

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Gölcük

Kilima çamaşır makinesi bulaşık makinası KOMBİ tamir ve bakıma itina ile yapılır

Profil Görüntüle
gürkan türkmen

gürkan türkmen

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Şişli
Profil Görüntüle
Yalçın Tunç

Yalçın Tunç

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Avcılar

İstanbulun her yerine servisimiz olup kaliteli bir çalışma.

Profil Görüntüle
Uğur Eken

Uğur Eken

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Altıeylül
Profil Görüntüle
Mentorel

Mentorel

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Profil Görüntüle
ENDLESS TECHNOLOGY

ENDLESS TECHNOLOGY

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şahinbey
Profil Görüntüle
Vedat efendioglu

Vedat efendioglu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Küçükçekmece
Profil Görüntüle
ARYA GRUP TEKNİK SERVİS

ARYA GRUP TEKNİK SERVİS

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bakırköy
Profil Görüntüle
Emrah Yücel

Emrah Yücel

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kırıkkale / Merkez
Profil Görüntüle


​​Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti

Ülkemizde teknik servislere çok para ödenmektedir. Ancak bunun sebebi kesinlikle teknik servislerin çok pahalı olmasından kaynaklandığı düşünülmemelidir. Günümüzde beyaz eşya teknik servisi hizmeti sunan birçok marka vardır. Bazı markalar kendi çatıları altında belirlediği işçilik ve ürün tedarik ücretleri çok daha farklı olabiliyor. Sitemiz üzerinden sizler için en ucuz ve verimli beyaz eşya teknik servis hizmeti veren firmalarla görüşebilir, dilerseniz onlarla anlaşabilirsiniz. 

Bu konu ile örnek vermek gerekirse; günümüzün olmazsa olmaz beyaz eşyalardan buzdolabı. Çok büyük ve uzun servis süreleri çıkartabiliyor. Öncelikle servisin evine gelmesi gerekebiliyor, sorun öğreniliyor ve sonrasın o sorun için ürün tedariğinin oluşturulması için birkaç gün süre alabiliyor. İnsanlar arızalı buzdolabının servis hizmet süresi uzun geleceğini düşündüğü için, yeni bir buzdolabı alma yoluna bile girebiliyor. Bu gibi yeni bir cihaz almamanız için sizlere en iyi hizmet ağını sitemiz üzerinden sunuyoruz. Taleplerini belirtebilirsiniz, fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz. Hatta model ve marka gibi içerik bilgileri ile sizlere en hızlı ve verimli hizmeti sunabiliriz.

Bir buzdolabı modeli satın almak sizlere zamandan ve uğraşmamak adına bir tercih olabilir. Ancak çok daha büyük maliyetler karşınıza çıkacaktır. Günümüzde birçok marka ve modele uygun servis sağlayıcıları vardır. Bir uzman tarafından yapılan servis hizmeti sizleri uzun vadede rahat ettirecektir. Sürekli masrafınız çıkmayacak ve olağan çalışma düzeninde devam edecektir beyaz eşyanız. Bulunduğunuz ilin tüm ilçelerine servis imkanı sağlamakla da kalmıyoruz. Bu servis imkanı veren marka ve kurumlarla iletişim kurabiliyor, bilgi alabiliyorsunuz. 

Buzdolabımın Sorunu Ne Olabilir

  • Buzdolabınızın elektrik aldığından emin olun.

Buzdolabınızın dışarıdan görüntüsü ile elektrik gelip gelmemesini anlamak pek kolay bir durum değildir. Günümüzde yeni üretilen cihazlara ürünün çalıştığına dair uyarı ışıkları veya saat koyulmaktadır. Bu da sizin elektronik cihazınıza elektrik gelip gelmediğini kontrol etmenize olanak sağlar. Eğer ki elektrik geldiğini fark ettiyseniz öncelikle farklı bir priz girişi deneyiniz. Bu da bir çözüm sağlamadıysa sizlere en hızlı sonuç verecek sitemiz üzerinden bir uzman yardımı almayı denemelisiniz. Kesinlikle iç aksanına bir uzman gözetimi olmadan müdahale etmeyiniz.

  • Buzdolabının termostatını kontrol edin.

Yeni veya kullanmakta olduğunuz cihazlarda en çok dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda kesinlikle buzdolabınızın termostat ayarlarının olduğunu bölümün dikkatli bir şekilde kontrol ediliyor olmasıdır. Genellik yeni alınan buzdolabı modelleri standart olarak 2-3 derece arasında sizlere teslim edilir. Bu derece yiyecekleri serin tutmakta ve onların bozulmamasına karşılık ideal sıcaklık derecesidir. Ancak bu derece fabrikadan çıkış derecesi olduğu unutulmamalıdır. Sizin bulunduğunuz iklim ve kullanım yerinize göre bu derecelere ayarlamalar yapmalısınız. Hem daha iyi verim alacaksınız hem de ürünleriniz dolapta kalış ömürleri çok fazla olumlu yönde uzatacaktır.

  • Buzdolabı kapılarındaki contaları kontrol edin.

Beyaz Eşya Tamircisi için önemli bir sorundur contalar. Yapımı kolay ve ucuz olsa da dikkat edilmediği takdirde buzdolabının kullanılamaz hale gelmesine bile sebep olabilir. Contalar zamanla esnemeyi, kırılma ve gevşeme gibi sorunlar çıkartmaktadır. Bu sorunlar buzdolabınızın içerisinde kötü kokulara ve içerisinde su damlamalarına sebep olacaktır. Bu damlalar ürünü kullanılamaz hale gelmesine, kötü kokular ise yiyeceklere sinmesine yani yenilemez duruma gelmesine sebep olabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için contanızın kontrolünü gerçekleştirmeli ve ihtiyaç halinde biz uzman yardımı alarak değişimini sağlamalısınız.

  • Buzdolabının düz durup durmadığına bakın.

Buzdolabı kurulumu da diğer maddeler gibi önemli bir durumdur. Gelişi güzel bir montaj aşaması gerçekleştirilmesi tavsiye edilmez. Buzdolabının montajının ardından kesinlikle düz şekilde durması gerekir. Düz olarak durmayan buzdolabının kapakları tam istenildiği şekilde kapanmayacaktır. İçindeki ürünlerinde yerlerinde durması çok zor olacaktır. Bu sorunun önüne geçmek için işlemlerin sonunda buzdolabının üstüne su terazisi koyun ve dengesini kontrol ediniz. Eğer ki bir bozukluk varsa ayakları genellikle açılıp kapanan veya sıkılan tarzda içe doğru şekilde gelir. Bunlarla dengeyi sağlayabilirsiniz.

  • Kondenser serpantinlerini temizleyin.

Buzdolabınızın arka kısmında bulunan tel saç şeklindeki bölmedir. Buzdolabınızın soğutması için olması gereken bir bölgedir. Bakır telden yapılmış olması sebebiyle toz tutma özelliğine sahiptir. Bu tutan toz zerrelerini bir yumuşak uçlu fırça yardımı ile haftalık temizliğiniz esnasında alabilirsiniz. Bu toz alma sizin dolabınızın soğutmasındaki performansını olumlu yönde etkileyecektir.

  • Hava deliklerini hiçbir şeyin engellemediğinden emin olun.

Buzdolabınızın içerisinde dengeli ve verimli bir soğuk hava akışını ağlamak için dolap içerisindeki hava deliklerinin önünde ve içinde bir şey olmadığına emin olun. Bu hava delikleri kapandığı takdir de soğutma dolap içerisinde eşit derece olmayacaktır. Bu sebepten dolayı da içerideki gıdaların bozulma süreleri artacak hatta donmaya kadar gidecektir.

Havalandırma kanallarının eğer içine bir şey kaçtığını düşünüyorsanız, kesinlikle bu delikleri zorlamayın. Bir beyaz eşya tamircisi veya beyaz eşya servis hizmeti alıp bu konuyu bir uzmana teslim etmelisiniz.

En çok göz ardı edilen bir diğer nokta ise buzdolabındaki hava kanalları genellikle buzdolapları kışlık veya yazlık olarak sebze veya etlerle dolu halde kullanıyoruz. Bu kullanım buzdolabı bakımınızı yapmanızı engelliyor. Buzdolabında oluşan büyük buz kütleleri ve hava kanallarının açık olmaması sizlere istenilen soğuk hava performansını almanıza olanak sağlamamaktadır.

  • Sorunu kendiniz bulamıyorsanız bir buzdolabı tamircisini arayın.

Buzdolabınızda yukarı da sayılan sizlerin belirleyemediği bir arıza varsa eğer sitemiz üzerinden marka ve kurumlarla iletişim kurabilirsiniz. Bir uzman tarafından olmadığı sürece kesinlikle buzdolabınıza müdahale etmeyiniz. Büyük elektronik aletlerin prizleri elektriğe bağlı durumdayken müdahale etmeniz durumlarda ciddi sağlık sorunları ortaya çıkacaktır. Hava kanallarına kaçan bir cismi çıkartman isterken hava kanalını kırabilirsiniz. Bu gibi bu durum ortaya çıktıktan sonra buzdolabınızda ki hava akımı sürekli düzensiz ve dengesiz şekilde gerçekleşecektir.

Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Ortalama Ücretler

40₺ - 160₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
40₺ - 160₺ Ortalama Ücret
40₺ - 160₺ Ortalama Ücret
40₺ 160₺

Beyaz Eşya Servisi Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.