Endüstriyel Soğutma

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Endüstriyel Soğutma Hizmet Verenler

Makterm Endüstriyel Soğutma ve Makine

Makterm Endüstriyel Soğutma ve Makine

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Seyhan
Teklif İste Profil Görüntüle
WELAT ElBAN

WELAT ElBAN

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Diyarbakır / Bağlar
Teklif İste Profil Görüntüle
Rahmi Bilgili

Rahmi Bilgili

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Buca
Teklif İste Profil Görüntüle
Trend Teknik Servis

Trend Teknik Servis

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Karatay
Teklif İste Profil Görüntüle

Endüstriyel soğutma gerektiren bir meslek dalında mı çalışıyorsunuz? Endüstriyel soğutma üzerine iş yapan fabrikanızda arızalarla mı karşılaştınız? Kaliteli ve güvenilir bir endüstriyel soğutma tamiri firmasına mı ihtiyacınız var? Eğer aradığınız buysa doğru adreste bulunuyorsunuz demektir. Türkiye'nin dört bir tarafında hizmet veren, sektöründe lider firmalardan endüstriyel soğutma tamiri hizmeti almak için yapmanız gereken şey hemen sitemize giriş yaparak soğutma sisteminizin türü, arızası ve talep ettiğiniz tamir hizmeti hakkında bilgi veren kısa bir iş ilanını sitemizde yayınlamaktır. Yayınladığınız ilanı inceleyen ilgili firmalar gerekli çalışmaları yaptıktan sonra sizin için en uygun fiyat teklifleriyle ilanınıza cevap vereceklerdir. Siz de gele bu tekliflerden istediğinizi seçerek soğutma sisteminizdeki arızayı en hesaplı fiyatlarla giderebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve güvenilir işçilik için bizi seçin.

Endüstriyel Soğutma Nedir?

Endüstriyel soğutmayı açıklamadan önce ilk olarak soğutmanın ne olduğundan bahsedelim. En basit deyimiyle soğutma, bir madde veya ortamın, kendisini çevreleyen ortamlara göre ısısını düşürmek ve bu düşük ısı içerisinde kalacak biçimde muhafaza etmektir diyebiliriz. Yani belli bir maddeyi, cismi ya da bölgeyi, çevresine göre daha soğuk bir ortamda bulundurmaktır. Buna en basit örnek olarak evlerimizde bulunan buzdolabını ya da ev ve araç klimalarımızı örnek verebiliriz. Endüstriyel soğutma ise ticari bir ürünü belli bir sıcaklığın altında muhafaza ederek işleme veya satışa hazır halde bulundurmaktır diyebiliriz. Endüstriyel soğutma genel olarak;

 • Klasik buz dolaplarından daha büyük hacimlerde,
 • Daha fazla güç gerektiren,
 • Daha fazla miktardaki ürünü 

soğutabileceğiniz sistemlerdir. İşte böylece çok büyük şirketler seri biçimde ürettikleri ürün ve malzemelerini hiç bozulma yaşamadan saklayabilmektedir. Eğer sizin de fabrikanız, atölyeniz, iş yeriniz için endüstriyel soğutma tamiri ihtiyacınız bulunuyorsa hiç düşünmeden sitemizde basit bir ilan bırakabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli firmalarından en ucuz fiyatlarla hizmet almanın yolu buradan geçiyor. Sakın geç kalmayın.

Endüstriyel Soğutma Sistemlerinin Türleri

Bir soğutma sistemi bir tondan bin tona kadar ürün soğutma kapasitesine sahip olabilir. Dünyada ve ülkemizde kullanılan soğutma sistemlerini üç kategoriye ayırmamız mümkündür. Bunlar:

 • Hava yoğuşmalı soğutma sistemleri,
 • Su yoğuşmalı soğutma sistemleri ve
 • Evaporatif soğutma sistemleri

olarak adlandırılırlar. Bu soğutma kategorilerinin her birinin altında da dört grup soğutma sistemi yer alır. Bu alt grupların isimleri ise:

 1. Pistonlu soğutma sistemleri,
 2. Santrifüj soğutma sistemleri,
 3. Vidalı soğutma sistemleri ve
 4. Absorpsiyonlu soğutma sistemleri

şeklinde bilinir. Bu alt gruptaki soğutma sistemlerinden pistonlu soğutma sistemleri, santrifüj soğutma sistemleri ve vidalı soğutma sistemleri fonksiyonunu elektrik motoru kullanarak yerine getirir. Diğer taraftan absorpsiyonlu soğutma sistemleri ise gaz ve buhar gücüyle çalışan soğutma sistemleridir. Sizin iş yerinizde kullandığınız soğutma sistemi türü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirleri için en iyi endüstriyel soğutma tamiri hizmeti veren firmalarını sizinle buluşturuyoruz. Hemen sitemizde talep ettiğiniz soğutma sistemi tamir hizmetini anlatan bir ilan bırakın. 

Endüstriyel Soğutucu Sistemlerinde Temizlik ve Bakım

Tüm elektronik ve mekanik cihazların uzun ömürlü olarak çalışmalarını sağlamak için belli noktalara dikkat etmek gerekir. Uygun şekilde kullanılan cihazlar sahiplerine verimli ve faydalı sonuçlar sağlar. Bir endüstriyel soğutma sisteminin bakım ve temizliğinde şunlara dikkat etmek sistemiz uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır:

 • Endüstriyel soğutma sisteminin kullanımı bir operatör ya da sistemin kullanımına dair eğitim almış bir yetkili tarafından yapılmalıdır,
 • Endüstriyel soğutma sistemi kullanım talimatına uygun şekilde kullanılmalıdır,
 • Sağlıklı ve uzun ömürlü bir soğutma sistemi için temizlik ve bakımları yetkili kişiler tarafından düzenli aralıklarla gerçekleştirilmelidir,
 • Sistemin arıza vermesi durumunda uzman olmayan kişiler tarafından herhangi bir müdahale yapılmamalı, doğrudan yetkili firma veya servise haber verilmelidir.

Eğer siz de fabrikanızda ya da atölyenizde bulunan sistemler için endüstriyel soğutma tamiri hizmeti almak istiyorsanız hemen sitemizde bir ilan paylaşın. Profesyonel ve kaliteli tamir hizmetleri en uygun fiyatlarla sizinle buluşuyor.

Kaliteli İşçilik, Uzun Soluklu Çözümler

İş yerinizde kullanmakta olduğunuz soğutma sisteminin hacmi ve arızası ne olursa olsun, iyi bir hizmet ve kökten çözümler arıyorsanız muhakkak sitemizde bir araştırma yapın. 

 • Türkiye’nin tüm şehirlerinde,
 • Her türlü soğutma sistemi arızasının,
 • En makul fiyatlarla,
 • Kaliteli işçilik kullanılarak

giderilmesine yardım ediyoruz. Endüstriyel soğutma tamiri yaptırmadan önce mutlaka sitemize göz atın.

En Uygun Endüstriyel Soğutma Tamiri Burada

Türkiye’nin tüm şehirleri için profesyonel endüstriyel soğutma tamiri hizmeti sağlayan yılların tecrübesine sahip firma ve ustaları sizinle buluşturuyoruz. Basit arızalara devasa paralar ödeme istemiyor, problemlerinize kalıcı ve hızlı çözümler arıyorsanız yapmanız gereken şey çok basit: Hemen sitemize giriş yaparak alma istediğiniz soğutma tamir hizmeti hakkında bir ilan paylaşın. Paylaştığınız ilanı inceleyen ilgili firmalar gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra bütçenizi zorlamayacak fiyat teklifleriyle ilanınıza dönüş yaparlar. Siz de bu tekliflerden fiyat performans oranının en yüksek olacağını düşündüğünüz firmayı seçerek hizmet alım sürecini başlatabilirsiniz. Dahası, sitemizi kullanarak iş birliği yapmakta olduğumuz firmalardan herhangi birine ulaşarak doğrudan bir fiyat teklifi alma şansınız da bulunuyor.

 • Profesyonel teknik destek,
 • Güler yüzlü hizmet,
 • En uygun fiyatlar ve
 • Zamanında teslimat

için endüstriyel soğutma tamiri yaptırmadan önce kesinlikle sitemizi incelemelisiniz.

Endüstriyel Soğutma Hizmeti Ortalama Ücretler

1000₺ - 20000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
1000₺ - 20000₺ Ortalama Ücret
1000₺ - 20000₺ Ortalama Ücret
1000₺ 20000₺

Endüstriyel Soğutma Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;