Endüstriyel Makine Tamiri

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Endüstriyel Makine Tamiri Hizmet Verenler

Efes teknik

Efes teknik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Maltepe
Teklif İste Profil Görüntüle
Taner Aktuğ

Taner Aktuğ

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Nilüfer
Teklif İste Profil Görüntüle

Sanayi sektöründe çalışan bir işletme misiniz? İş yeriniz birçok makine ile idare ediliyor ve iyi bir makine tamir bakım firmasına ya da ustasına mı ihtiyacınız var? Konfeksiyon makinesi tamiri gibi spesifik makinelerle ilgilenecek uzman mı arıyorsunuz? Bunları hiç dert etmenize gerek yok. Her türlü endüstriyel makine tamir bakım işleminiz için sitemizi kullanarak alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip binlerce firma ve usta arasından dilediğinizle çalışabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey hemen sitemiz giriş yaparak makinenizin türü, arızası ve makine tamir bakım hizmeti hakkında açıklayıcı bir ilan paylaşmak olacaktır. Sonrasında ilanınızı inceleyen ilgili firma ve makine tamir ustaları sizin için en uygun fiyat teklifleriyle ilanınıza yanıt vereceklerdir. Fabrikanızda ya da atölyenizdeki tüm makine tamir bakım hizmetleri için sitemizle iş birliği yapmakta olan profesyonel firmalardan destek alabilirsiniz. Hemen sitemizi incelemeye başlayın.

Endüstriyel Makine Nedir?

Farklı sektörlerde çalışma meslek gruplarının işlerinin kolaylaştırmak ve üretim hızını arttırmak amacıyla tasarlanarak üretilmiş makinelere endüstriyel makine denir. Bu makineler özellikle sanayi devrimiyle birlikte ortaya çıkmış ve sonrasında inanılmaz biçimde artarak hayatımızın her anında yer alır hale gelmişlerdir. Endüstriyel makinelere örnek verecek olursak:

 • Şişe dolum makinesi,
 • Tekstil dikiş makinesi,
 • Kompresör,
 • Kesim Motoru,
 • Et kıyma makinesi,
 • Forklift,
 • Tüp lastik reçme makinesi,
 • İlik makinesi,
 • Etiketleme makinesi,
 • Overlok makinesi,
 • Matbaa makinesi,
 • CNC makinesi,
 • Hamur doğrama makinesi

ve daha birçok sanayi cihazını sayabiliriz. Siz de iş yerinizde ya da fabrikanızda kullandığınız cihazların makine tamir bakım işlemlerini gidermek ve sorunsuz bir şekilde üretiminize devam etmek istiyorsanız hemen sitemize giriş yaparak arızasının giderilmesini talep ettiğiniz makine türü ve arızası hakkında bilgi veren bir ilanı sitemizde paylaşabilirsiniz.

Endüstriyel Makinelerde Yapılan Bakım ve Kontrol İşlemleri

Mekanik her cihazda olduğu gibi endüstriyel makinelerin de uzun ömürlü olmaları için düzenli olarak bakım ve kontrollerinin yapılması gerekir. Hangi sektörde kullanılırsa kullanılsın makinelerin temizlik, bakım, kontrol ve tamirat işlemleri uzman ve eğitimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Standart bir endüstriyel makinenin bakım, kontrol ve kullanımında yetkili ve uzman kişi makine operatörü veya makine tamircisidir. Bir endüstriyel makine tamir ustası;

 • Makinedeki problemlerin kaynağını tespit edip onları gidermekten sorumlu kişidir,
 • Bir endüstriyel makine tamir ustası makinenin bakım, kontrol, montaj ve demonte işlemlerini yerine getirir,
 • Makine sistemlerinin bakımını, sökülüp birleştirilme işlemlerini yapar, temizlik işlemlerinde rehberlik yapar.

Siz de fabrikanızda, atölyenizde, iş yerinizde kullanmakta olduğunuz her tür ve boyuttaki endüstriyel makinenizin arızasını profesyonel olarak endüstriyel makine tamir bakım hizmeti veren firmalardan en hesaplı fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapacağınız şey sitemizde ihtiyacınızı anlatan bir ilan paylaşmak olacaktır. Profesyonel hizmet desteği ve güler yüzlü çalışanlar burada.

Endüstriyel Makine Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde onlarca makine ve cihazla sabahtan akşam yatana kadar bir şekilde temas halinde bulunuyoruz. Tüm bu cihazlarda olduğu gibi endüstriyel makinelerde de uzun ömürlü kullanım için bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. İşletmelerin kar yapmaları için giderleri azaltarak gelirleri arttırmaya çalışmaktan başka seçenekleri yoktur. Dolayısıyla da bir işletmede makine arızalarını en aza indirerek tamir işlemlerine verilecek ücretlerden tasarruf etme yoluna gitmek oldukça mantıklı bir hareket şekli olacaktır. Endüstriyel makinelerin uzun süreli kullanımları için şunlara dikkat edilmesi gerekir:

 • Fabrikada veya atölyede kullanılan endüstriyel makinenin kullanma kılavuzu işlemlerden önce mutlaka okunmalıdır,
 • Eğer endüstriyel makinenin kullanım özel bilgi gerektiriyorsa sadece uzmanı ya da eğitim görmüş işletme personeli cihazı kullanmalıdır,
 • Endüstriyel makinelerin arızası durumunda bilgi sahibi olmayan kişilerin makineye müdahalesine engel olunmalı, tamir işlemlerini yalnız yetkili kişilerin yapmasına müsaade edilmelidir,
 • Uzun ömürlü endüstriyel makinelerin bir başka sırrı da düzenli ve detaylı cihaz bakımıdır.

Eğer siz de iş yeriniz için uygun fiyatlarla kompresör bakımı, konfeksiyon makinesi tamiri gibi endüstriyel makine tamir bakım işlemleri yaptırmak istiyorsanız sitemizle iş birliği yapan firmalardan profesyonel destek alabilirsiniz. Tereddüt etmeden sitemizde ilan bırakabilirsiniz.

Endüstriyel Makine Tamir İşlerinize Yardım Ediyoruz

Fabrikanız veya atölyeniz hangi sektörde çalışıyor olursa olsun kullandığınız tüm endüstriyel makinelerin bakım ve onarımlarını Türkiye’nin en profesyonel firmalarına uygun fiyatlarla yaptırmanıza yardımcı oluyoruz. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken şey sitemize giriş yaparak talep ettiğiniz endüstriyel makine tamir bakım işlemleri hakkında bilgi veren bir yazıyı sitemizde ilan şeklinde paylaşmak olacaktır. Daha sonra vermiş olduğunuz ilanı inceleyen ilgili firmalar gerekli çalışmaları yaptıktan sonra sizin için en ideal fiyat teklifleriyle ilanınıza yanıt vereceklerdir. Siz de firmalardan gelen bu teklifler arasından fiyat performans oranının en yüksek olacağını düşündüğünüz firmayı seçerek hizmet alım sürecini başlatabilirsiniz. Ayrıca sitemizle iş birliği yapan firmalardan herhangi birine sitemiz üzerinden ulaşarak talep ettiğiniz tamir ve bakım hizmeti hakkında doğrudan bir fiyat teklifi alma olanağınız da bulunuyor.

 • Profesyonel teknik destek,
 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti,
 • Güler yüzlü hizmet,
 • Bütçenizi sarsmayacak fiyatlar ve
 • Zamanında teslimat

İçin muhakkak sitemize göz atın. Kaliteli hizmet en hesaplı fiyatlarla burada.

Endüstriyel Makine Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

200₺ - 4000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
200₺ - 4000₺ Ortalama Ücret
200₺ - 4000₺ Ortalama Ücret
200₺ 4000₺

Endüstriyel Makine Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;