Otomobil

Talep Formu Doldur, Otomobil Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Oto Tamir ve Bakım Hizmetleri

Otomobil hizmetleri tamirden dekorasyona çok sayıda hizmeti kapsar. Bu anlamda otomobil hizmetleri, çok kapsamlı olmakla birlikte başlıca kategoriler aşağıda sıralandığı gibidir. 

 • Oto Tamir
 • Oto Servis Bakım
 • Oto Kuaför 
 • Oto Kaporta Boya
 • Oto Cam 
 • Araç Kaplama
 • Araç Takip Sistemleri
 • Oto Ses Sistemi
 • Oto Boya
 • Oto Döşeme 
 • Oto Lastik Tamiri
 • Kontak Tamiri & Anahtar Yedeği 
 • Oto Açma & Oto Kilit Tamiri
 • Modifiye

Oto Tamir 

Oto tamir; binek araç, ticari araç, kamyonet, kamyon, traktör ve tır başta olmak üzere araçların bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Araçta meydana gelen problemin kaynağının tespit edilmesi, arızanın tamiri için gereken parçalar ile müdahale sağlanması ve sökme, monte etme ile değiştirme işlemlerinin tamamlanması, oto tamirin unsurlarındandır. 

Oto Servis Bakım

Düzenli olarak bakımı gerçekleştirilen otomobiller, daha ender olarak arızalara sebebiyet verir. Bu nedenle periyodik servis bakımlarının yapılması kullanıcıların güvenliği ve aracın ömrü için önemlidir. Yağ ve suyun, disk ve balataların, triger kayışının, fren ve hidroliklerin, hava & yağ & polen filtresinin ve şanzıman mekaniğinin kontrolü sağlanarak gerektiği takdirde parça değişimi ve takviye işlemleri uygulanır. 

Oto Kuaför 

Arabaların, kullanıcı isteklerine göre kişiselleştirilmesini sağlayan oto kuaför hizmetleri bilgi ve tecrübe gerektirir. Aracın iç & dış yıkanma ve dezenfeksiyonu, bagaj temizliği, cila ve çizik giderme dahil olarak boya koruması, cam film takma & sökülmesi, hidrokarbon kaplama, jant & lastik temizleme, kaput filmi kaplama, kapı iç döşemesi benzeri hizmetler, oto kuaför hizmet kapsamında yer alır. 

Oto Kaporta Boya

Oto kaporta boya, öncelikli olarak aracın tamamı ya da belirli bölümlerinin boyanmasını kapsar. Ön panel değişimi, tampon tamiri & boyası, pasta, cila, kaynak ve çizik giderimi benzeri işlemler, bu kategori altında gerçekleştirilir. Oto kaporta boya, aracın doğru şekilde çalışması ve kullanıcının istediği görünümde olmasını sağlar. 

Oto Cam 

Ön cam başta olmak üzere aracın arka ve yan tarafındaki camlarının değiştirilmesini ya da onarımını sağlayan oto cam hizmeti, kullanıcıların güvenliğini sağlar. Kaza durumları ya da dış faktörler neden ile çatlayan ve zarar gören camlar, önemsenmese dahi büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle sağlıklı araç kullanımı için cam değişimi ve onarımının doğru şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. 

Araç Kaplama

Araç kaplama hizmeti aracın esteti bir görünüm kazanması, renginin değiştirilmesi, orijinal boyasının koruma altına alınması ve basit çiziklerin kapatılması için tercih edilmektedir. Kaplama sürecinde yaygın olarak PVC hammaddesi kullanılır. Aracın boyasının renginin atmasını önleyen araç kaplama ile daha dayanıklı ve uzun süre kullanımlı otomobile sahip olursunuz. 

Araç Takip Sistemleri 

Araç takip cihazı, güvenlik açısından büyük artılar yaratır. Aracın anlık olarak konumunu takip etme, rota bilgilerine sahip olma ve aynı zamanda motor ya da çevre sıcaklığını ölçümleme benzeri unsurlara sahiptir. Elde edilen veriler saklanabildiği gibi performans raporu olarak kullanıcıya sunulabilir. 

Kontak Tamiri ve Anahtar Yedeği 

Aracın çalışmasını sağlayan anahtarlar, motor ateşlemesini gerçekleştirir. Bu nedenle anahtarın kaybolması, kırılması, bozulması ya da kontak girişinin doğru şekilde çalışmaması otomobil kullanımını engeller. Kısa sürede hızlı bir şekilde alınması gereken kontak tamiri ve anahtar yedeği hizmetine günün her anında ihtiyaç olabilir. Ara.com.tr üzerinden 7/24 ilan oluşturabilir, gelen teklifleri değerlendirerek hızlı bir şekilde sorunu çözümleyebilirsiniz. 

Oto Döşeme

Oto döşeme hizmeti; otomobildeki eski döşemelerin sökülmesini, yenilerinin takılmasını, eskiyen ya da yıpranan yerlerin tamir edilmesini, yama yapılmasını, sigara yanıklarının düzeltilmesi, koltuk kılıfı dikilmesi, tavan ve kapı döşemelerinin monte edilmesi, kol dayama kısımlarının yenilenmesi, mevsim şartlarında konforlu araç kullanımı, döşeme iskeletinin tamiri, koltuk ve başlıklara sembol işlenmesi benzeri tüm işlemleri kapsar. Kullanıcı tercihlerine bağlı olarak farklı kumaş türlerinden oto döşeme hizmeti verilmektedir. 

Modifiye

Dilimize de yerleştiği üzere ‘’modifiye bir yaşam tarzı’’dır. Araca; cam film, cam kitler, neon aydınlatma lastik & jantlar,spor amortisörler, ehzos, spoiler (rüzgarlık), nitro oxide system hava filtresi ve body kit dahil olmak üzere farklı araç ve ekipmanların takılması ile otomobilin hem performansını hem de görüntüsünü değiştirmenizi sağlayan modifiye hizmetlerini, bu işe gönül veren gerçek oto ustalarından almak için ara.com.tr’de kolaylıkla ilan açabilir, binlerce modifiye ustası ile anında iletişim kurma şansını yakalayabilirsiniz. 

Profesyonel ve Hızlı Otomobil Hizmetleri 

Profesyonel kaporta, tamir ve oto kuaför ustaları ara.com.tr çatısı altında birleşiyor. Otomobil sektörünün farklı branşlarında hizmet vermekte olan bu ustalar, sahip oldukları deneyim, bilgi birikimi ve kullanıcı odaklı yaklaşımları ile %100 müşteri memnuniyetini hedefliyorlar. Aradığınız güvenilir ve uzman otomobil ustası hizmetleri için ara.com.tr’nin geniş yelpazesinden yararlanın. Sizden önce aynı hizmeti alan kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak hedeflediğiniz hizmeti size en iyi şekilde verecek usta ile kısa sürede iletişim kurma fırsatını elde edin. Dilediğiniz zaman ara.com.tr üzerinden kolaylıkla ilan açabilir, binlerce ustanın sunduğu teklifleri değerlendirerek yüksek kaliteli ve hızlı sonuçlara sahip olun. Çok sayıda otomobil ustasının olması, hizmet fiyatları arasında çeşitlilik olmasını sağlar. Her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı otomobil hizmetleri için ara.com.tr, kullanıcı deneyimlerini geliştirmek üzere sürekli kendini güncelliyor. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Otomobil Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.