Oto Kuaför

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Oto Kuaför Hizmet Verenler

Ekrem Demircan

Ekrem Demircan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ümraniye

Araba tamir işleri

Teklif İste Profil Görüntüle

Kuaförlük eskiden beridir süregelen bir sanat olmak durumundadır. Bizler kuaförlere saçımızı sakalımızı kestirmek için kadınlar açısından ise daha geniş kapsamda boyatmak, kırıklarını aldırmak, sadece uçlarını boyamak gibi kuaförlerin yapacağı şeyler geniş bir yelpazede gözler önüne serilmektedir. Otomobil yani araba ise bizlerin en önemli taşıtı olmak durumundadır. Otomobiller geçmişten günümüze bizlerin hayatını kolaylaştıran bir unsur olmakla birlikte lüks içinde yaşamamızı sağlarlar. İnsanlık tarihi henüz ilk çağlardan beridir taşıt arayışı içerisinde olmuş ilk önce atları evcilleştirmiştir. Eski insanlar atlarına çok önem verir ve o hayvanlara çok iyi bakarlardı. Çünkü bakıldığı zaman atlar onları savaş alanında olsun bir yerden başka bir yere taşımada olsun bazen yük taşımada olsun çok yardımcı olmuş sadık hayvanlardır. Buradan hareketle atı olmayan insanların işleri aksamaktadır. Bugün, günümüz dünyasında at artık araba haline gelmiştir. Bizlerde eski insanların atlarına baktığı gibi arabalarımıza iyi bakmalıyız. Bu bakımları yapmamamızın yegâne yollarından birisi kuaförlük ile otomobil kavramının birleştiği oto kuaför işletmeleri.

Bakımlı Bir Araç İçin Oto Kuaför

Oto kuaför alanı araba sektöründe önemli bir yere gelmiştir. Bu bakımdan bu önemli bir müessese olmakla birlikte arabamızın iyi görünmesi için bu insanlar ilgilenmektedirler. Bizler nasıl ki kuaföre gidip daha bakımlı ve daha yakışıklı/güzel görünmek için kuaförlere gidiyorsak arabalarımızda daha güzel ve daha bakımlı görünmeleri için oto kuaförlere götürmeliyiz. Oto kuaförler işlerini herkese değil uzman ekipler tarafından yapılması gereken bir konudur.  Bu bakımdan herkes nasıl ki berber ya da kuaför olamıyorsa aynı şekilde herkes doktor ya da herkes mühendis olamıyorsa herkes oto kuaförde olamamaktadır. Oto kuaför olmak hem otomobil sektörünü iyi bilmeyi ve bu sektörde bilgili olmayı bununla birlikte hem de kuaförlük alanında bilgili ve tecrübeli olmayı gerektiren bir alan olmak durumundadır. Dolayısıyla normal sıradan bir kuaför yalnızca estetik anlamda neyin güzel ya da neyim kötü olduğunu düşünürken oto kuaför ;

• Sadece neyin güzel ya da neyin çirkin olduğunu düşünmekten fazlasını yapmak zorundadır
• En güzel tasarımları takip etmek ve uygulamak zorundadır
• Sadece görüntü için değil aynı zamanda da derinlemesine bir temizlik sağlamalıdır
• Hijyen sağlayacak en doğru malzeme ve yöntemleri uygulamalıdır
• Her araç için aynı özenli bakımı sunmalıdır
• Araçların uzun süreli beklemesinin yaratacağı sorunlara karşın seçenekler sunmalıdır

• ​Araç sahiplerine mümkün olan en kısa sürede sorunsuz bir hizmeti sağlamalıdır

Çünkü bakıldığı zaman oto kuaför neyin güzel neyin çirkin olduğunu düşünürken bunu araba için neyin güzel neyin çirkin olduğunu düşünmek zorundadır. Aynı şekilde bu yapılanların diğer insanlar tarafından nasıl görüneceğini de bilmek zorunda olduğu için kendisi hem toplumun zevk ve estetik yargılarına uyan hem de o söz konusu araba sahibinin zevkine uyan onun estetik yargılarına uyan bu bakımdan herkesçe kabul görülen bir kuaförlük yani oto kuaförlük sanatını icra etmek durumundadır. Buradan hareketle oto kuaförlük göründüğü gibi kolay bir meslek olmamaktadır. 

Hijyen Sağlayan Oto Yıkama

Oto kuaförlük aynı zamanda otomobil sektöründeki oto yıkama alanından bir ileride durmaktadır. Bunun sebebi oto yıkama arabanın yalnızca yıkanması üzerinedir. Yalnızca dış yüzeyinin o an için temizlenmesi söz konusu oto yıkama yapan insanların alanıdır. Ancak oto kuaförlük ile ilgilenen birey buradan ileri gitmek mecburiyetindedir çünkü onun alanı yalnızca arabayı yıkamak değildir. Araba için neyin güzel neyin çirkin olduğuna karar vermesi de gerekmektedir ki bu kararlar arabanın bundan sonra nasıl bir halde yani toplumun içinde nasıl görüneceğine ve nasıl bir izlenim bırakacağının karardır. Bu bakımdan sizler arabanızın görünüşünün sizin karakterinizi yansıttığınızın farkında olarak böyle önemli bir hizmeti herkese yani işi bilmeyen birisine yaptırmayı elbette ki istemezsiniz. Dolayısıyla toplumdaki statünüz ve saygınlığınızın düşmemesi dahası böyle bir yükselme ve beğenilmek için kaliteli ve sağlam bir iş olanağı sunan oto kuaförlere gitmeniz bir şarttır. 

En Cazip Oto Kuaför Fiyatları

Oto kuaför fiyatları değişim göstermekte ve birçok işletme tarafından kendi hizmetlerine yönelik şekilde belirlenmektedir. Ancak bakıldığı zaman işini iyi ve kaliteli yapan oto kuaförler diğer yani işinin ehli olmayan ve bu işi hakkıyla yapamayan kişilere görece daha maliyetli oto kuaför fiyatları tablosunu sizlere sunmaktadırlar. Buradan hareketle böyle bir maliyette sizleri zora sokmakta ve bu konuda tedirgin etmektedir. Bu bakımdan bu işi hem kaliteyi ve iyi yapan hem de halkın düşmanı değil dostu olan bir oto kuaför ustası bulunmalı ve bu iş onlara verilmelidir. Çünkü baktığımız zaman işini iyi yapmak halkın bütün parasına el koymak anlamına gelemez ve gelmemelidir. Ancak bir başka açıdan bakıldığı zaman işini bu konuda yani söz konusu oto kuaförlük alanında yapanlar bilindiği üzere diğerlerinden yani bu işi gerçek anlamda iyi yapamayan insanlara görece daha fazla emek harcamaktadırlar. Buradan hareketle insanların emeklerinin karşılığını vermek yalnızca oto kuaförlük alanında ya da yalnızca otomobil alanında değil hayatımızın her alanında bunu yapmamız ve kendimize görev bilmeliyiz. 

Oto Kuaför ve Oto Yıkama Servisleri

Hem karşı tarafı tabir caiz ise kazıklamadan ama bir taraftan da emeğinden fazlasını da almadan bu işi yapan oto kuaförlere arabalarımızın güzel görünmesi için götürmeli ve bakımlarını yaptırmalıyız. Rahat bir sürüş keyfi için oto kuaför bakımı büyük önem taşır. Buradan hareketle bu hizmetleri almak sizler için zor olsa bile bizler bu hizmeti sizler için kolaylaştırdık. Oto kuaför hizmeti almak artık çok daha kolay, sitemizde iş ilanı oluşturarak binlerce uzman arasında aradığınız kişiler size en uygun teklifi verir ve hizmetinizi kolayca alabilirsiniz.

Oto Kuaför Hizmeti Ortalama Ücretler

129₺ - 1099₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
129₺ - 1099₺ Ortalama Ücret
129₺ - 1099₺ Ortalama Ücret
129₺ 1099₺

Oto Kuaför Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;