Lazer Epilasyon

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Epilasyon Hizmet Verenler

Metacare Beauty

Metacare Beauty

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Profil Görüntüle
Safir Güzellik Merkezi

Safir Güzellik Merkezi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Batman / Merkez
Profil Görüntüle
Nirvanaestetik Güzellik

Nirvanaestetik Güzellik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Yalova / Merkez
Profil Görüntüle
cihan baskurt

cihan baskurt

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü
Profil Görüntüle
Bahar Parmaksız

Bahar Parmaksız

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ataşehir

BAHAR KUAFÖR EVİNİZİN HİJYENİK VE RAHAT ORTAMINDA KUAFÖRÜNÜZ DEN EVİNİZDE HİZMET ALMAYA...

Profil Görüntüle
funda özcan

funda özcan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şehitkamil
Profil Görüntüle
Berrin Dalkıran

Berrin Dalkıran

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Eskişehir / Tepebaşı
Profil Görüntüle
Eva estetik ve yaşam merkezi

Eva estetik ve yaşam merkezi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa
Profil Görüntüle
Akbulut Temizlik

Akbulut Temizlik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Samsun / İlkadım
Profil Görüntüle
Selin Açıkay ESTETİK

Selin Açıkay ESTETİK

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Milas

Selin Açıkay ESTETİK Epilasyon cilt bakım altın iğne Hydrafacial cilt bakımı kalıcı mak...

Profil Görüntüle
DEMET iğneli epilasyon

DEMET iğneli epilasyon

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Buca
Profil Görüntüle
Yusuf hty

Yusuf hty

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Hatay / Samandağ

eșsiz hizmetim ile kusursuz bir terapi almaya hazır mısın klasik medikal spor relax mix...

Profil Görüntüle
Arinka Beauty

Arinka Beauty

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Gölbaşı
Profil Görüntüle
Ömer Türkel

Ömer Türkel

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Buca
Profil Görüntüle
MONALİSA SAĞLIKLI GÜZELLİK

MONALİSA SAĞLIKLI GÜZELLİK

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya
Profil Görüntüle
Asya Yılmaz

Asya Yılmaz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Seyhan
Profil Görüntüle
Queen&King Güzellik Salonu

Queen&King Güzellik Salonu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye
Profil Görüntüle
İBRAHİM Yıldız

İBRAHİM Yıldız

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bayraklı

Her konuda her türlü masaj yapılr

Profil Görüntüle
Ahmet Cumhur Küpçü

Ahmet Cumhur Küpçü

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak

Tattoo @ piercing hizmetleri

Profil Görüntüle
Duygu Altınbaş

Duygu Altınbaş

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Van / İpekyolu
Profil Görüntüle
Change

Change

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Diyarbakır / Kayapınar
Profil Görüntüle


Epilasyon Hizmeti

Epilasyon, kişilerin vücutlarının herhangi bir yerinde bulunan istenmeyen türlerin yok edilmesi için kullanılan uygulamalardan biridir ve bu uygulama kadınlar tarafından daha çok kullanılsa da günümüzdeki erkeklerin kullanım oranı azımsanmayacak kadar çoktur. Yapılan bu uygulama ile güçlü olan istenmeyen tüylerin çıkış noktalarına yapılan ışın darbeleri ile zayıflatılması ve yok edilmesi amaçlanmıştır. Epilasyon Uygulaması gelişen teknoloji ile beraber çok farklı boyutlar ile çeşitlenmiştir bu nedenle ağrı, acı gibi problemler en minimum düzeylerde görülmektedir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Epilasyon gelişen teknoloji ve yenilikler eşliğinde kendini yenilemekte ve yenilemeye devam eden bir uygulamadır. Kişilerin ten renklerine kıl yapılarına göre uygulanması gereken çeşitli lazer epilasyonlar vardır. Artık bu çeşitli lazer epilasyon cihazları acıyı azaltmakla beraber istenmeyen tüylerinde kalıcı olarak yok olabilmesini sağlamaktadır. Epilasyon çeşitlerinden bazıları ise şu şekildedir;

 • Lazer epilasyon Diode: uyguladıkları yok edici lazer ışını diğer uygulamalara göre boyut olarak daha uzundur. Bu uygulamanın uzunluğu ten rengi koyu olan kişilerde bile oldukça işe yaramaktadır. Uzun lazer ışınları sayesinden ciltte gidebildiği maksimum derinliğe inerek güçlü köklü kılları bile yok edebilmektedir.
 • Lazer epilasyon Alexandrite: bu lazer uygulaması diğer lazer türlerine göre daha açık tene sahip kişilerde kullanılmaktadır. Aşırı koyu tenlerde uygulanması önerilmemekte uygulandığı takdir sonuç alınamadığı görülmektedir. Vücuttaki hassas ve önemli noktalarda dudak üstü, alın, yanak, boyun gibi bölgelerde de bu çeşit kullanılabilmektedir.
 • Lazer epilasyon Nd:Yağ : bu lazer türü genellikle koyu bir tene sahip ve koyu renge sahip istenmeyen tüyü bulunan kişilerde kullanılmaktadır. Koyu ten ve koyu kıl ikilisinin görülmesi ve yok edilmesi zor olduğu için daha can acıtıcı ve ağrılı bir yöntem olarak bilinmektedir.

Lazer epilasyon çeşitleri kişiden kişiye, tenden tene, kıl köklerine kadar değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle özellikle bu tür herkes için çok iyi diye bir şey yoktur. Kişiye uygun olan lazer epilasyon uygulamaları en iyi çözümlerden birisidir.

Lazer Epilasyon Seansından Önce Yapılması Gerekenler

 • Uygulanacak olan lazer epilasyon bölgesinden güneş ışınlarıyla herhangi bir bronzlaşma görülmemesi gerekmektedir uygulanacak olan uygulama ten renginize göre seçilmektedir.
 • Uygulamak yapılacak lazer epilasyon bölgesi 20 gün içinde kılların kökten alınmasını sağlayacak uygulamalar yapılmaması gerekmektedir. Bu uygulamalara örnek verilecek olursa ağda, cımbız gibi uygulamalar.
 • Vücutta epilasyon uygulaması yapılacak bölgeler seans öncesi 3 gün alınmamalıdır. Ve kesilmemelidir
 • Sivilcelerden kalıcı olarak kurtulma amaçlı olan bazı ilaçlar epilasyona başlamadan 6 ay önce bitirilmelidir. Bu tür ilaçlar kullanılırken epilasyon gerçekleştirilemez
 • Cilt bakımı ve cildi aşındırıcı şekilde yapılan uygulamalar lazer epilasyon uygulamasından minimum 15 önce yapılmalıdır. 
 • Ciddi ve kalıcı deri, cilt problemleri olanlara ve hamile olan kişilere lazer epilasyon uygulaması yapılmamaktadır.

Lazer Epilasyon Sonrasında Yapılması Gerekenler

 • Lazer epilasyon uygulaması sonrasında kesinlikle uygulama yapılan bölge güneş ışını görmemesi gerekmektedir veya herhangi bir bronzlaştırma işlemi uygulanmamalıdır. Çok gerekli olan durumlarda ise uygulama yapılan bölgeyi yüksek faktörlü kremler sürünerek korunmalıdır.
 • Yapılan uygulanan lazer epilasyon dönemleri arasında herhangi bir bronzlaşma ve ten koyulaşması görülürse yapılacak olan seanslar ertelenir.
 • Yapılan epilasyon uygulaması bölgesine 1 hafta, 10 güne kadar cildi tahriş edici bakımlar uygulanmamalıdır.
 • Lazer yapılan kişinin tenine göre uygulama sonrası bazı reaksiyonlar oluşabilir bu reaksiyonların oluşması gayet normaldir kızarıklık, kabartı gibi şeyler bir süre içinde kendiliğinden geçebilmektedir.
 • Uygulanan seans sayıları uygulama yapılan bölgeye, kıl yapısına, ten rengine, hormonal dengeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Epilasyon işlemini yaptırmayı düşünen ve bilgi almak isteyen kişilerin genellikle sorduğu ve merak edilen sorular şu şekildedir;

 • Kıl Sorunu Tek Seansta Çözülemez mi?

Lazer epilasyon işlemi tek seansta kalıcı bir çözüm olmaya yetmez. Aynı bölgede bulunan çeşitli istenmeyen tüylerin köklerinin kalınlığı ve güçleri farklılık gösterebilmektedir bu nedenle tek seansta gidebilecek kıllar varken tek seansta yok olmayacak kıl kökleri de bulunmaktadır. Uygulanan lazer epilasyon tekrar isteyen ve süreklilik isteyen bir işlemdir.

 • Lazer Epilasyon Güvenli midir?

Epilasyon ve lazer uygulamaları sağlık açısından uzun sürelerdir insanlar üzerinde kullanılan uygulamalardır. Yapılacak olan uygulamanın nerede yapıldığı, kim tarafından uygulandığı, aletlerin güvenilirliği ve yapılacak lazerin dozajı oldukça önemlidir. Uygulanan epilasyonun sağlığı tetikleyici olarak kişilerde etkileri görülmemektedir.

 • Lazer Epilasyon Hangi Bölgeye Uygulanır?

Lazer epilasyonun uygulandığı bölgelere bakıldığında birkaç bölge haricinde bütün vücuda uygulandığı görülmektedir. Vücudumuzun en hassas noktası olan göz çevresinde uygulanmamaktadır.

 • Seans Süreleri Ne Kadardır?

Uygulama yapılan alanın büyüklüğüne, hassasiyetine ve kullanılan alete göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak yüzde 2-3 dakika vücuttaki bölgelerde ise kol bacak sırt gibi 25-30 dakikayı bulmaktadır.

 • Tedavi Sırasında Ne Kadar Acı Hissedilir?

Acı hissiyatı kişinin vücudunun hassasiyetine göre ve acı eşiğine göre değişkenlik gösterebilmektedir fakat gelişen teknoloji ile yapılan uygulamalarda acı yok denecek kadar az hissedilmektedir. Hassas bir vücut ve cildi olan kişilere uygulama öncesinde hissiyatı azaltıcı krem gibi işlemler uygulanabilir.

 • Kıl Artış Sebebi Hormonal Bir Rahatsızlıksa Ne Yapılır?

Uygulama yapılan kişilerde böyle sorunlar varsa kesinlikle kalıcı çözümler alamazlar. Uygulamaya başlanmadan öncesinden bu konuyla alakalı tedavi olmaları verim alabilmek açısından daha etkili bir yöntem olacaktır.

 • Lazer Epilasyon Fiyatları Seans Adedi Olarak Mı Belirlenir?

Uygulamanın yapılacağı merkezlere göre alınan fiyat miktarları ve alınma türleri değişkenlik gösterebilir paket halinde de satılabilirken tek bir şekilde de seanslar satılabilmektedir.

Epilasyon Hizmeti İle İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Bulunduğumuz dönemde kişilerin güzellik algısı oldukça önem kazanmaktadır cinsiyet fark etmeksizin herkes daha bakımlı ve göze hitap edecek şekilde olmaya özen göstermektedir. Cinsiyet farkı olmadan günümüzde herkes vücudunda bulunan tüylerden kalıcı ve acısız olarak epilasyon yardımı ile kurtulmaya çalışmaktadır. Uygun epilasyon fiyatları ile bu uygulama herkes tarafından kullanılmaktadır. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişiler doğru adresteler epilasyon için sitemizde ilan açarak gelen tekliflerden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Seçeceğinin epilasyon işleminde hangi lazer epilasyon aleti kullanılıyor sizin için hangisi uygun gibi konuları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Epilasyon Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 1700₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
100₺ - 1700₺ Ortalama Ücret
100₺ - 1700₺ Ortalama Ücret
100₺ 1700₺

Epilasyon Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.