Ev Aletleri

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Ev Aletleri Teknik Servisi

Ev aletleri hizmeti ile ev içerisinde arızalanan ya da tam kapasite ile çalışmayan makinelerin bakım ve onarımı gerçekleştirilir. Ev içerisinde etkin kullanım sağlayan aletlerin, olması gerektiği gibi çalışması yaşam kalitesinin etkilenmemesi için önemlidir. 

Kullanıcıların talep edebilecekleri ev aletleri hizmetleri şunlardır: 

  • Bulaşık Makinesi Tamiri
  • Buzdolabı Tamiri 
  • Çamaşır Makinesi Tamiri
  • Ocak ve Fırın Tamiri
  • Elektrikli Süpürge Tamiri 
  • Aspiratör Tamiri 
  • Difriz Tamiri 

Bulaşık Makinesi Tamiri 

Bulaşık makinesi tamiri, su sızıntısı, çalışmayan makine, bozuk tuş, boru kaynaklı sorunlar ve yeterli su almama benzeri sorunlar nedeni ile talep edilen hizmettir. Makinenin eksik ya da hatalı çalışmasına veya çalışmamasına neden olan problemlerin giderilmesi, bulaşık makinesinin verimli kullanımını sağlamak adına önemlidir. Tamir işlemleri kısa sürede tamamlanabileceği gibi makinenin detaylı muayenesini de gerektirebilir. Evdeki bulaşık yükünün artmaması için makinenin kısa sürede tamir edilmesi kullanıcılar adına önem arz eder. 

Buzdolabı Tamiri 

Evlerdeki en önemli beyaz eşyası olan buzdolaplarında herhangi bir arıza meydana gelmesi büyük sorunlara yol açar. İstenilen şekilde gıda muhafazasının sağlanamaması doğru beslenememe ya da bozulan gıdaları tüketme neticesinde sağlık sorunlarına dahi yol açabilir. Bu anlamda buzdolabında oluşan problem fark edildiği anda ivedilik ile bir ustaya başvurmak büyük ölçüde önemlidir. Buzdolabı tamiri konusunda uzman ustalar ile çalışmak sorunun kaynağında yatan nedeni ortadan kaldırır. Ara.com.tr’de günün her anı ilan açabilir ve aradığınız profesyonel ustayı kısa sürede bularak buzdolabı tamirini gerçekleştirebilirsiniz. 

Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makinesi arızaları genel olarak üretim, hasarlı nakliye hizmeti, hatalı montaj ya da işçilik, düşme, çapma, uzun süreli kullanım neticesinde eskime, yanlış elektrik voltajı ve boruda yıpranma kaynaklı olmaktadır. Çamaşır makinesi tamiri hizmeti ile her markadan çamaşır makineniz için en iyi çözümlere sahip olun. 

Ocak ve Fırın Tamiri 

Ocak ve fırının çalışmaması, istenen şekilde ısıtma işlemlerini gerçekleştirememesi, parça değişimi veya kısa süreli tamir gerektirebilir. Eskime, deforme olma, hasar alma, aşınma, paslanma ya da gaz kaçağı ocak ve fırın tamiri hizmetinin alınmasındaki yaygın sebeplerdir. Farklı yöntemler ile tamir edilen arızalar için profesyonel bir usta ile çalışmak, sorunun a uzun vadede bir daha meydana gelmemesini sağlar. 

Elektrikli Süpürge Tamiri

Elektrikli süpürge tamiri hizmeti ev tipi süpürgeler, merkezi süpürge sistemleri ve robot süpürgeleri kapsamaktadır. Evin temizliğini sağlayan küçük çaplı ev tipi süpürgeler, geniş alanlarda toz almayı sağlayan merkezi süpürge sistemleri ve gelişen teknolojisinin getirisi olan navigasyon sistemi sayesinde kendiliğinden temizliği gerçekleştiren robot süpürgeler farklı nedenler ile tamire ihtiyaç duyabilir. Süpürgenin cinsine ve modeline bağlı olarak gereken işlemler ve tamir süresi değişiklik gösterir. 

Aspiratör Tamiri

Davlumbaz olarak da bilinen aspiratörün tamir edilmesi hava sirkülasyonunun sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için önemlidir. Kompleks bir yapıya sahip olmayan aspiratörlerin tamiri çoğunlukla kısa sürelidir. Gerekli aspiratör tamiri ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmemesi cihazın yüksek enerji harcayarak düşük verimlilik ile çalışmasına neden olur. Bu nedenle herhangi bir aksaklık fark edildiği anda tamir işlemlerini gerçekleştirmek enerjiden ve paradan tasarruf sağlar. 

Difriz Tamiri

Difriz, aynı zamanda derin dondurucu olarak da anılmaktadır. Yiyeceklerin uzun süreli muhafazasını sağlayarak onları taze tutar. Geniş hacimleri sayesinde çok sayıda gıdayı aynı anda soğutabilir. Dolayısıyla difrizde meydana gelen arızalar, içerisindeki yiyeceklerin bozulmasına neden olarak israf yaratacaktır. Difriz tamiri, bu sebeplerden dolayı alanında profesyonel ustalar tarafından yapılmalı ve uzun bir süre boyunca arızanın yenilenmesinin önüne geçilmelidir. Ülkemizde yaygın olarak kurban etlerinin saklanması amacı ile kullanılan difrizlerin, bir an önce yüksek kalite ile tamir edilmemesi etlerin bozularak yenilmeyecek hale gelmesine sebebiyet verir. Bu durum, yiyeceklerin bozulduğunun farkına varamayan kullanıcılarda zehirlenme dahi yaratabilir. Difriz konusunda dikkatli olmak, hem israfı hem de sağlık problemlerini önlemek adına mecburidir. Aradığınız profesyonel ve hızlı difriz tamiri için ara.com.tr’de hemen şimdi ilan oluşturun. Siz yorulmadan, tamirci size gelsin. 

Hızlı ve Profesyonel Ev Aletleri Hizmeti

Ara.com.tr ile ev aletleri hizmetleri almanın çok sayıda avantajı bulunur. Bunlar aşağıda sıralandığı gibidir. 
- Farklı ev aletleri için kolaylıkla 7/24 ilan açabilir, bir ya da birden çok tamir ihtiyacınız için uzman ustalardan gelen binlerce teklifi değerlendirerek hedeflediğiniz hizmete sahip olabilirsiniz. 
- Uzun bir süre boyunca araştırma yapmanıza gerek olmadan ara.com.tr sizin için farklı profesyonellik derecelerine ve ücretlendirmelerine sahip ustaları tek bir çatı altından toplayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. 
- Tüm ev aletleri markaları için pratik bir şekilde usta bulabilirsiniz. 
- Türkiye’nin her yerinde ara.com.tr’yi kullanabilirsiniz.
- Evdeki işlerin aksamaması ve konforlu bir yaşam alanı için kısa sürede tamirci bulabilir ve hızlı bir hizmet ile yüksek verimlilik ile çalışan ev aletlerine sahip olabilirsiniz. 
- Alternatiflerin fazla olması ev aletleri tamir ücreti konusunda çeşitlilik yaratır ve her kullanıcının bütçesine uyum sağlar. 
- Aynı hizmeti alan yüzlerce kullanıcının bağımsız olarak yaptıkları yorumları göz önünde bulundurmak, güvenilir ve profesyonel ustalar ile çalışmanıza yardımcı olur. Bu sayede hedeflediğiniz hizmeti direkt olarak bulma fırsatını elde edersiniz. 
Tek tıkla güvenilir ve uygun fiyatlı ev aletleri tamir hizmetleri için ara.com.tr kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Ev Aletleri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.