Bulaşık Makinesi Tamiri

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Bulaşık Makinesi Tamiri Hizmet Verenler

Halis Telli

Halis Telli

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Giresun / Bulancak
Profil Görüntüle
Fatih Haykır

Fatih Haykır

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Afyon / Afyonkarahisar
Profil Görüntüle
Yılmaz Teknik

Yılmaz Teknik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

Kahramanmaraş Merkez Yılmaz Teknik Ailesi Olarak Her İnsan Kaliteli Hizmeti Hak Eder Her Marka Be...

Profil Görüntüle
Mehmet Doğan

Mehmet Doğan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Keçiören

Soğutma sistemleri tamir bakım onarım bobinaj ev aletleri hertürlü tamir bakım montaj

Profil Görüntüle
Cihan Erdem

Cihan Erdem

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Pendik
Profil Görüntüle
iklimser

iklimser

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Bodrum
Profil Görüntüle
WHİTE GROUP TEKNİK SERVİS

WHİTE GROUP TEKNİK SERVİS

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karşıyaka
Profil Görüntüle
ATA TEKNİK MERKEZ SERVİS

ATA TEKNİK MERKEZ SERVİS

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova
Profil Görüntüle
ŞAHİNLER SOĞUTMA

ŞAHİNLER SOĞUTMA

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Kepez
Profil Görüntüle
SERGEN KARADEMİR

SERGEN KARADEMİR

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Hatay / İskenderun

HATAY-İSKENDERUN..BEKO-ARÇELİK-ALTUS GRUNDIG UZMANLIĞINDA ÖZEL BAKIM ONARIM ÖZEL SERVİSİ

Profil Görüntüle
Nurullah Baklacı

Nurullah Baklacı

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Küçükçekmece
Profil Görüntüle
Mehmet Ali Bilen

Mehmet Ali Bilen

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bağcılar

Beyaz eşya kombi tamir servisi

Profil Görüntüle
Adem Kerimoğlu

Adem Kerimoğlu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Osmangazi

Bursa genelinde garantili beyaz eşya tamiri yapılır

Profil Görüntüle
Samet Kavut

Samet Kavut

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Ceyhan
Profil Görüntüle
Bahattin Gökçınar

Bahattin Gökçınar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Aydın / Söke

Bosch Siemens Profilo Beyaz eşya yetkili servisi

Profil Görüntüle
Cengiz Tekeli

Cengiz Tekeli

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak
Profil Görüntüle
Ercan Özlü

Ercan Özlü

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Edremit

Klima kombi beyaz eşya tamir bakım servisi

Profil Görüntüle
Mustafa Erdener

Mustafa Erdener

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Meram
Profil Görüntüle
MURAT YILMAZ

MURAT YILMAZ

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Rize / Merkez
Profil Görüntüle
BEYAZ TEKNİK

BEYAZ TEKNİK

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Denizli / Merkezefendi
Profil Görüntüle
Mesa teknik

Mesa teknik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Buca
Profil Görüntüle


Bulaşık Makinesi Tamiri Hizmeti

Bulaşık makineleri ile bulaşıkları daha hızlı, pratik ve kolay bir şekilde temizleyebiliyoruz. Günümüz şartlarında bu işlemin zamandan kazandırdığını düşünecek olursak, bulaşık makineleri bize zaman hediye eden, mucizevi beyaz eşyalardan biridir diyebiliriz. Günümüzde her insan evinde bir bulaşık makinesi bulundurmaktadır. 

Eskiden, ilk çıktığı yıllarda daha az kullanılan bulaşık makineleri çok bilinmiyordu. Bu zamanda bulaşık makineleri, zamandan tasarruf etmemizi sağladıklarından dolayı oldukça kullanışlı makineler olmuştur ve bu açıdan artık her evde bir bulaşık makinesi olmazsa olmazdır. Bulaşık makineleri her evde olduğundan bulaşık makinesi tamiri ihtiyacı da ister istemez olmaktadır. 

Sektördeki her beyaz eşyada olduğu gibi bulaşık makinelerinde de bazen arızalar, tadilatlık durumlar ortaya çıkabilmektedir. İç hacim özelliği, iç bölümleri, garanti süresi, bulaşık makinesinin performansı, makinenin çalışma özelliği ve tuş seçenekleri, makinenin boyutu ve genişliği, bulaşık makinesinin fiyatına bakarak her kişi kendi bütçesi doğrultusunda bir bulaşık makinesi satın almaktadır.

Bulaşık Makinesi Tercihi

Bulaşık makinelerini tercih ederken hem fiyatı hem kullanılış özelliği açısından makineyi değerlendirmeliyiz. Kullanılış özelliği olarak ufak bir bulaşık makinesi, tek bir kişinin yaşadığı evde ihtiyacı giderecektir. Ancak çok büyük bir ailede yaşamaktaysanız, ailenin kalabalık olması büyük bir bulaşık makinesi almanızı gerektirecektir. Kullanılış özelliğine bu açıdan dikkat ederek, ailenizdeki kişi sayısı ve günlük çıkan bulaşık miktarını göz önünde bulundurmanız size avantaj sağlayacaktır.

Bulaşık makinesinin fiyatına değinecek olursak, normal bir bütçeyle geçiniyorsanız en son çıkan, en pahalı bulaşık makinesini almanıza ve aile bütçenizi zor durumda bırakmanıza hiç gerek yoktur. Cazip fiyatlı bir bulaşık makinesi alarak, hem bulaşık makinesi ihtiyacınızı giderir hem de bütçenizi zorlamamış olursunuz. Alt model, özellikleri daha sınırlı, orta boyda bir bulaşık makinesi de işinizi görecektir. Böylece bulaşık makinesi bakımı da daha uygun fiyata gelecektir.

Bulaşık makinenizi bütçenize uygun ve ailedeki kişi sayısıyla orantılı büyüklükte bir şekilde alarak, bulaşık makinesi temizliği ve bulaşık makinesi bakımı gibi konularda da tasarruf yapabilirsiniz. Bulaşık makinesinin malzemelerini de iyi seçmelisiniz. Bu makinenizin daha uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır. Çelik özelliğindeki metallerin daha az koku yaptıklarını ve daha uzun ömürlü olduklarını belirtmeliyiz. Plastik eşyalar genelde koku yapmaktadır ve ömrü kısadır. 

Bulaşık Makinesinin Kullanılması

  • Bulaşık makinelerini aldığınızda kullanma kitapçığını dikkatli okuyarak, makine hakkındaki tüm bilgileri öğrenmelisiniz. 
  • Bulaşık makinesine sadece bulaşıkları koymalı, başka türdeki eşya ya da malzemeleri koymamaya özen göstermelisiniz.
  • Bulaşık makinesi içindeki bölümlerin bir amaçları vardır. Tabaklar ve bardaklar için bunların özel bölümlerini kullanmalısınız. Bardağı tabak bölümüne koyarsanız, makine çalıştığında pervaneden dolayı bardak kırılacaktır. Bu durum bulaşık makinesine zarar verecektir. 
  • Bulaşık makineniz için kaliteli deterjanlar, tuz ve parlatıcılar kullanırsanız, bulaşıklarınızı çeşmede temizlemenize gerek kalmayacaktır. Bulaşık makinesi servisi ile de fazla irtibata geçmeniz gerekmeyecektir. 
  • Bulaşık makinesi temizliği, bulaşık makinesi bakımı gibi konuları da düzenli olarak yaparsanız makinenizi daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Temizliği

Bulaşık makinelerinin de her beyaz eşya gibi temizlenmeye ve bakıma ihtiyacı vardır. Düzenli olarak bulaşık makinenizi temizlemezseniz zamanla makine iyi bir performans sergileyemeyecek ve arızalar ortaya çıkabilecektir. Bulaşık makinesi temizliği, bulaşık makinesinin daha iyi işlevini yerine getirmesi açısından çok önemli bir konudur.

Bulaşık makinelerinde çeşitli bölümler vardır. Bulaşık makinesinin içindeki raflar, makinenin lastikleri, makinedeki alt, üst tüm pervaneler, makine tuzunun konulduğu yer, bulaşık makinesinin filtresi, deterjan ve parlatıcının konulduğu yerler, rafların koyulduğu otomatik alanların hepsinin iyice temizlenmesi gerekir. Bulaşık makinesi temizliği, düzenli olarak yapılırsa bu makine için yeterlidir.

Bulaşık makinesindeki pervane kısımları, her zaman suya maruz kalmakta ve bu durum pervanelerin kireçlenmesine neden olabilmektedir. Pervane kireçleri temizlenmezse suyun hareketi, makinenin temizleme durumu kötü etkilenir ve böylece servis çağırma ihtiyacı duyarsınız. Filtre ise, bulaşık makinesini koruyarak, tıkanmasını engeller. Düzenli yapacağınız bulaşık makinesi temizliği ile bu sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi

Endüstriyel bulaşık makineleri birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Restoranlar, oteller, pastaneler, barlar, cafeler ve catering işletmeleri gibi birçok firma endüstriyel bulaşık makinelerini kullanmaktadır. Endüstriyel bulaşık makineleri, evde kullanılan normal bulaşık makinelerinden özellik olarak daha üst seviyededir ve şirketler, firmalar için tasarlanmaktadır. Bu makinelerde en az su seviyesi ve elektrik miktarı kullanılarak en fazla temizlik işleminin yapılması amaçlanmaktadır. 

Makineniz Çalışmadığında Paniğe Kapılmayın

Bulaşık makinelerinde her tuşun ve her bölümün kendine özgü bir özelliği, görevi bulunmaktadır. Bu ince işçilik ile tasarlanmış ürünlerin, bozulmaları durumu da normal bir olaydır. Bulaşık makinesi servisi ile makine bozulmalarında iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Servis çalışanları, konunun ince detaylarını bilen, bulaşık makinesi konusunda eğitim alan ustalardan oluşmaktadır.

Bulaşık makinesini açtıktan sonra çalışma durumunun gerçekleşmemesi, bulaşık makinesinin su alamadığından dolayı çalışmaması, bulaşık makinesinin çok gürültülü bir şekilde çalışması durumlarında paniğe kapılmanıza hiç gerek yoktur. Bunlar, her bulaşık makinesinde olan sıradan bozulma olaylarıdır. Bulaşık makinesi servisi ile bu sorunlardan kısa zamanda kurtulabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi servisi ihtiyacı duyarsanız, bu konuda uzman ekiplerden destek almaya özen göstermelisiniz. İnce işçilikle tasarlanan bulaşık makineleri, yanlış yapılan bir işlemle geri dönülemez bir şekilde bozulabilir. Uzman bir servisle çalışmanız durumunda, işinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Cazip fiyatlara, uzman destek servislerinden yararlanırsanız daha kaliteli, verimli sonuçlar sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamiri ile Etkili Performans

Bulaşık makinelerinin düzenli bir şekilde temizliğe ve bakıma ihtiyaçları vardır. Bu şekilde bulaşık makineleri verimli, etkili, düzgün, uzun ömürlü bir şekilde yıllarca çalışabilirler. Düzenli bakım ve temizlik ihlal edildiğinde arıza, bozulma durumları ortaya çıkar. Böyle bir sorun ile karşılaşırsanız bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi servisi gibi işlemlerden faydalanmanız gerekecektir. Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak için sitemizde ilan açarak, gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

40₺ - 160₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
40₺ - 160₺ Ortalama Ücret
40₺ - 160₺ Ortalama Ücret
40₺ 160₺

Bulaşık Makinesi Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.