Aspiratör Tamiri

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Aspiratör Tamiri Hizmet Verenler

Servis Onarim İzmir

Servis Onarim İzmir

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova
Teklif İste Profil Görüntüle
İNANÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK

İNANÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Düzce / Düzce

Düzce geneline siz değerli müşterilerimize 2000 yılından beri Elektrik Elektronik Televizyon K...

Teklif İste Profil Görüntüle
Trend Teknik Servis

Trend Teknik Servis

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Karatay

Uzman ekiple teknik servis hizmeti vermekteyiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutlu...

Teklif İste Profil Görüntüle

Evlerimizde en çok kullandığımız odalardan birisi de kesinlikle mutfaklarımızdır. Her gün en az iki (ki genellikle üç olur) öğün yemek yediğimizi ve sürekli mutfakta kendimizin, annelerimizin, eşlerimizin yemek hazırladığını düşünürsek mutfakların diğer odalara nazaran çok daha hızlı kirlendiğini söyleyebiliriz. Özellikle yemek pişirme esnasında çıkan kötü kokular diğer odalara doğru yayılmaya başlarsa kirlenme problemine maalesef bir de koku problemi eklenmiş olur. Mutfaktan çıkan kötü kokuların evin diğer bölümlerine sinmesini istemediğimiz için hemen hepimiz aspiratör kullanırız ama acaba belli aralıklarla aspiratör tamiri ve bakımı yapılması gerektiğini hiç düşündünüz mü? İşte mutfak aspiratörü, banyo aspiratörü ya da evinizde kullandığınız diğer her türlü aspiratörün bakım ve tamirini yaptırmak istiyorsanız doğru sayfadasınız demektir. Hemen,

- Sitemizde bir profil oluşturun,
- Almak istediğiniz aspiratör temizleme veya aspiratör tamiri hakkında kısa bir ilan paylaşın,
- Size gelen fiyat tekliflerinden dilediğinizi değerlendirin.

Temizlenmeyen ve zamanında tamiri yapılmayan aspiratörlerin birçok olumsuzluğa davetiye çıkardığını unutmayın.

Aspiratör Nedir?

Aspiratör yani diğer adıyla davlumbaz binalarda hava sirkülasyonunu sağlamak için kullanılır. Bu sirkülasyon bina içinden bina dışını doğru yapılır. Yani bina içerisindeki kötü ve sağlıksız hava veya kokular aspiratör fanı vasıtasıyla bina dışına gönderilir. Genel itibarıyla çok kompleks olmayan bir yapıya sahip olan aspiratörler düşük enerji tüketirler. 

Aspiratör Nerelerde Kullanılır?

Aspiratör, pratik yapısı, kolay monte edilebilmesi, düşük seviyede enerji tüketimi sağlamasından dolayı birçok yerde kullanılabilmektedir. Hava sirkülasyonunun olması gerektiğini düşündüğünüz hemen her yere monte edilebilen aspiratörün kullanıldığı alanlardan bazıları şunlardır:

- Mutfaklar,
- Banyolar,
- Tuvaletler,
- Lokantalar,
- Depolar,
- Camiler,
- Hastaneler,
- Okullar,
- Endüstriyel alanlar.

Bu yerlerde kullanılan aspiratörlerin genel çalışma mantığı dönen pervane vasıtasıyla iç ortamda bulunan havanın dış ortama aktarılması şeklindedir. Özellikle mutfaklarda kullanılan aspiratörler çok daha fazla yağ ve buhara maruz kaldığından dolayı ekstra olarak filtre aparatı kullanılır. Banyo aspiratörü ve wc aspiratörü ise daha küçük boyutlardadır. Endüstriyel alanlarda kullanılan aspiratörlerin boyutları ise hepsinden daha büyüktür.

Düzgün Çalışan Aspiratörler İçin Bakım ve Tamiri Aksatmayın

Evlerimizde kullandığımız diğer tüm cihazlar gibi uzun süre kullanılmasına rağmen bakımı yapılmayan aspiratörler zamanında verimden düşerler. Daha çok enerji sarf etmelerine rağmen daha az hacimde havanın çevrilmesini sağlarlar. Bu yüzden belli aralıklar aspiratör ve fanlarınıza bakım yaptırmayı asla ihmal etmeyin. Örneğin aspiratörlerde bulunan metal filtrelerin ortalama iki ayda bir temizlenmesi gerekir. Eğer kullandığınız aspiratör filtresi karbon ise bunun da dört ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. Tabi ki aspiratörü çalışma oranınız daha yüksekse bu zaman aralıklarının da kısalması icap eder. En kaliteli aspiratör bakımı ve aspiratör tamiri hizmetleri için muhakkak sitemizi inceleyin. Türkiye’nin dört bir tarafında hizmet veren, alanında uzman, profesyonel ustaların elinden aspiratör temizleme ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Bunun için evinizde veya iş yerinizde almak istediğiniz aspiratör tamiri veya aspiratör temizleme işlemi hakkında bir iş ilanı açmanız gerekmektedir. Bundan sonra sitemizle iş birliği yapmakta olan binlerce firmadan vermiş olduğunuz ilana en uygun fiyat teklifleri yapılacaktır. Siz de bu ilanlardan bütçenize en cazip geleni seçebilir ve bakım onarım işlemlerini başlatabilirsiniz. 

Aspiratör Bakımı ve Tamiri Yapılmazsa Ne olur?

Her cihazın olduğu gibi aspiratörlerin de belli bir kullanım şekli vardır. Kullanım kılavuzlarının dışında bir uygulama gerçekleştirilmesi halinde bazı olumsuz durumlarla karşılaşılabilir. Aspiratör temizleme ve tamiri zamanında yapılmazsa;

- Yaşam alanlarımızda hijyenik olmayan koşullara davetiye çıkarılmış olur,
- Aspiratör filtresi tıkanabilir,
- Aspiratör borusu zamanla delinebilir,
- Aspiratör aksamı yangını tetikleyebilir,
- Boşa enerji kaybı yaşanır,
- Aspiratörümüz çalışamaz duruma gelebilir.

Başta yangın gibi güvenlik sorunları ve diğer sağlıkla ilgili problemleri yaşamamak adına periyodik olarak aspiratörlerinize bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Aspiratörün Parçaları Nelerdir?

Büyüklük ve şekilleri marka, model ve kullanım alanlarına göre değişebilmekle beraber aspiratörlerin içerdikleri parçalar şunlardır:

- Aspiratör borusu,
- Karbon filtre,
- Aspiratör metal yağ filtresi,
- Tel filtresi,
- Kötü koku önleyici klape,
- Aspiratör lambası,
- Tuş takımı,
- Elyaf filtre.

Bu parçalardan en kritik olanlar tabi ki de çeşitli malzemelerden yapılan filtrelerdir. En hijyenik filtreler için düzenli olarak temizlik ve bakım yapmakta fayda vardır.

Sağlıklı Aspiratörler İçin Sitemizi İnceleyin

Sevdiklerimizle beraber çalıştığımız ve yaşadığımız ortamın her zaman sağlıklı ve hijyen standartlarına uygun olmasını isteriz. Daha huzurlu bir yaşam için mutlaka yaşadığınız dairelerdeki aspiratör temizleme ve aspiratör bakımı işlemlerini zamanında yaptırın. Eğer en iyi aspiratör tamiri ve temizleme işlemini nerede yaptıracağınıza karar veremiyorsanız hemen sitemize göz atmalısınız. 

- Öncelikle sitemize giriş yaparak kendinize bir profil oluşturun,
- Evinizde, ofisinizde, yazlığınızda almak istediğiniz aspiratör temizleme veya aspiratör tamiri hakkında kısa bir ilan hazırlayın,
- Hazırlamış olduğunuz ilanı inceleyen firmaların sizin için en uygun fiyat tekliflerini çıkararak ilanınıza yanıt vermelerini bekleyin,
- Gelen teklifler içerisinden size en uygun olan hangisiyse onu seçin ve aspiratörünüzün ilk günkü gibi olması için gerekli süreci başlatın.

Daha güvenli mutfak ve banyolar, daha hijyenik bir ortam için bizi seçin. Bir tık kadar yakınınızdayız.

Aspiratör Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

60₺ - 300₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
60₺ - 300₺ Ortalama Ücret
60₺ - 300₺ Ortalama Ücret
60₺ 300₺

Aspiratör Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;