Elektrikli Süpürge Tamiri

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Elektrikli Süpürge Tamiri Hizmet Verenler

ayhan demirci

ayhan demirci

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Yalova / Çiftlikköy
Profil Görüntüle
Hamit özgişi

Hamit özgişi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bağcılar
Profil Görüntüle
Sibra Teknik Servis

Sibra Teknik Servis

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Maltepe
Profil Görüntüle
resul şengil

resul şengil

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Avcılar
Profil Görüntüle
Ömer Ceylan

Ömer Ceylan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü
Profil Görüntüle
Emirhan gülmez

Emirhan gülmez

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Başakşehir
Profil Görüntüle
Alpaslan Duman

Alpaslan Duman

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Silivri
Profil Görüntüle
Abdullah çelik

Abdullah çelik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa
Profil Görüntüle
Ahmet hakan Çağlar

Ahmet hakan Çağlar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tokat / Merkez
Profil Görüntüle
Mehmet kalkan

Mehmet kalkan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Osmangazi
Profil Görüntüle
ali şabahat

ali şabahat

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Gaziemir
Profil Görüntüle
Yaşar Kök

Yaşar Kök

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beyoğlu

8 senelik Beyaz eşya ustasıyım işimde iyiyim

Profil Görüntüle
Mücahit Sen

Mücahit Sen

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Gaziosmanpaşa

Çamaşır makinesi tamir Bulasik makinasi tamir Kombi bakım Kombi tamir Kombi ana kart tami...

Profil Görüntüle
Erdinç Basboga

Erdinç Basboga

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Sultanbeyli
Profil Görüntüle
Mehmet ali Bolsucu

Mehmet ali Bolsucu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Selçuklu
Profil Görüntüle
Abdullah Kabul

Abdullah Kabul

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kastamonu / İhsangazi

Güvenilir İşinde uzman Kaliteli ve uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Profil Görüntüle
Önder Urun

Önder Urun

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karabağlar
Profil Görüntüle
Hasan Yasin Temel

Hasan Yasin Temel

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü
Profil Görüntüle
Erkan Acar

Erkan Acar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karabağlar
Profil Görüntüle
Sedat Aslan

Sedat Aslan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Çekmeköy
Profil Görüntüle
kenan kenan

kenan kenan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Kapaklı
Profil Görüntüle

Elektrikli süpürge her evde mutlaka bulunan ve temizlikte vazgeçilmez olan ev aletidir. Önemsiz gibi gözükseler de, gündelik yaşantımızda oldukça ihtiyacımız olan bu ev aletinin değerini ancak bozulduğunda anlamaktayız. Ev dışında yaşam alanımız olan her yerde ihtiyaç duyulan hijyene kavuşmak için ihtiyaç duyulmaktadır. Temizliğin ilk adımı olarak elektrik süpürgesi kullanılmadığında,  toz ve kırıntılardan dolayı temizlik zorlaşmakta, hem de yeterli hijyen sağlanamamaktadır. Uzun ömürlü olmayan, eskiyen ve hasar gören süpürgeler için tamir ihtiyacı doğduğu vakit yapılan yanlış müdahaleler, diğer tüm ev aletlerinde olabileceği gibi elektrikli süpürge üzerinde de olumsuz etkiler yaratacaktır. Bu noktada, elektrikli süpürge tamiri hakkında uzmanından destek almanız, yeni bir süpürge için elinizi cebinize atmanıza gerek bırakmayacaktır. 

Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Elektrikli süpürgeler, zaman içinde birden fazla çeşidiyle seçim yapmayı zorlaştıracak kadar geniş bir yelpazeye sahip hale gelmiştir. Çalışma tipine, gücüne, ses şiddetine, filtre özelliğine, sulu ya da torbalı olmasına, şarjlı ya da şarjsız olmasına göre yüzlerce çeşide sahiptirler. Elektrikli süpürge çeşidine göre arıza belirtileri, bununla birlikte gerekecek olan bakım ve tamir de değişiklik gösterecektir. Aynı zamanda, alerjik kişiler için üretilen elektrikli süpürge modelleri de, çok sık tercih edilmektedir. Bu süpürgelerin bakım ve tamiri de hassasiyetle yaptırılmalıdır.

Ev Tipi Süpürgeler

Ev tipi süpürgeler daha çok ev gibi sınırlı alanlarda kullanılan, pratikliği ve kolay temizlenebilme özelliğiyle en sık tercih edilen tiplerdendir. Toz torbalı olan elektrikli süpürgeler günümüzde hala sıkça kullanılmasına rağmen diğer çeşitlere göre en sık tamir ihtiyacı doğuran ve müdahale edilmediği durumlarda tamamen bozulmaya yatkın ev aletleridir. Bunun yerine sulu ya da toz torbasız elektrikli süpürgeler tercih ederek süpürgenizi daha uzun süreli kullanabilir, toz torbasından geri kaçan toz partiküllerinin havaya karışmasını engelleyebilirsiniz.

Merkezi Süpürge Sistemi

Merkezi süpürge sistemi kapalı mekan temizliğinde kullanılan, özellikle otel, konut, ofis, fabrika, konferans salonları gibi yerlerde en sık tercih edilen oldukça kullanışlı bir sistemdir. Bu sistemler genellikle mekan dışında monte edilir ve temizlenecek alanları kapsayacak şekilde montajlaması yapılır. Böylece aparatlı hortumu prize takarak merkezi süpürge sistemini kullanmak oldukça pratik hale gelmektedir. Diğer elektrik süpürgelerine göre daha kuvvetli, daha sessiz ve daha hijyenik oluşu da tercih edilmesinin başlıca nedenleridir. Merkezi süpürge sistemleri uzun ömürlü sistemlerdir ancak herhangi bir arıza durumunda performansı düşecek ve bu da istenmeyen sonuçlara yol açacaktır. Özellikle profesyonel alanlarda kullanılan bu sistemin tamiri mutlaka uzman kişilerce yapılmalı, bakımı da aynı şekilde yetkin kişilerce gerçekleştirilmelidir.

Robot Süpürgeler

Son dönemde, sık kullanılan temizlik yöntemleri arasında yerini alan robot süpürgeler, teknolojinin temizlik sektörüne yaptığı katkıları gözler önünde sermektedir. Sensörlü ve sensörsüz türleri olan robot süpürgeler, çevresinde eşya gördüğünde yönünü değiştirmekte ve açık alanların temizliğini siz olmadan yapmaya devam etmektedir. Navigasyon özelliği bulunan türlerin üretilmesiyle birlikte evinizin haritasını yükleyebilir, süpürgede ya da eşyanızda oluşacak çarpma hasarlarını en aza indirebilirsiniz. Pratik olmasına rağmen diğer süpürge tiplerine göre daha sık arızalanan bu süpürgelerin tamir ve bakımı sık sık yaptırılmalıdır. Uzun ömürlü kullanımı sağlamak amacıyla kontrol altında kullanmakta fayda olduğunu söylemek mümkün. 

Elektrikli Süpürge ve Parça Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

• Elektrikli süpürge seçerken öncelikle dikkat etmemiz gereken en önemli şey süpürge tipinin evinizin metrekaresine uygun olup olmadığıdır. 
• Çekim gücü ihtiyacı karşılayacak elektrikli süpürgeler seçilmeli, çekmediği durumlarda süpürge zorlanmamalıdır.
• Pratik ve manevra kabiliyeti yüksek ürünlerin tercih edilmesi hem daha az efor sarf etmenizi sağlayacak, hem de elektrikli süpürgenizde oluşacak hasarları en aza indirecektir.
• Ses seviyesi, önemli değilmiş gibi gözükse de, seçim yaparken oldukça etkileyici bir faktör haline gelmektedir. Çevre seslerini bastıracak kadar yüksek seviyelere çıkan elektrikli süpürgeler tercih edilmemeli, desibeli düşük ürünlere bakılmalıdır.
• Elektrikli süpürgeniz ne kadar pahalı ya da marka sahibi olursa olsun, kötü malzemeden üretilen aparat ve ürünler sık sık problemlere sebep olmaktadır. Bu durumlarda ise işi bilen kişilerden destek alınmalı, kullanılması gereken aparatlara ve kalitesine dikkat edilmelidir.

Elektrikli Süpürge Tamirinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

• İlk adımda, elektrikli süpürgede herhangi bir değişiklik fark edildiği anda kullanım bırakılmalı, çalıştırmak için zorlanmamalıdır. Bu, elektrikli süpürgenin hasarının artmasına neden olacaktır.
• Herhangi bir arıza durumunda fiş prizde bırakılmamalı, elektrik gücü kesilmelidir. Elektrik kaçağı durumlarına karşı önlemler alınmalıdır.
Elektrikli süpürge arızası yapabilecek sahte parçalar kullanılmamalı, orijinal olan parçalar temin edilmelidir.
• Arızalanan elektrik süpürgesi tamiri için çabalanmamalı, uzman bir kişiden destek alınmalıdır.
• Destek alınacak uzmanın işinde bilgi sahibi ve deneyimli olmasına özen gösterilmeli, güven vermeyen kişilerin tavsiyelerine itibar edilmemelidir.
• Elektrik süpürgelerinin bakımı da yine uzman kişilerce rutin olarak yapılmalı, parçaları da gerektiği taktirde değiştirilmelidir.

Her ne kadar dikkat çekmese de günlük hayatınızda büyük bir rol oynayan elektrik süpürgenizin bozulması, artık yüksek fiyatlara mal olmak zorunda değil. Tamir ve bakımlarınızı düzenli olarak yaptırarak siz de elektrik süpürgesi ve buna benzer ev aletlerinizi yenilemeye gerek kalmadan yeniden kazanabilirsiniz. Elektrikli süpürge tamir hizmeti almak amacıyla sitemizde iş ilanı oluşturabilir ve binlerce uzman tarafından size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun gelen teklifi seçerek elektrikli süpürgelerinizin tamirini ya da bakımını kolaylıkla yaptırabilirsiniz. 

Elektrikli Süpürge Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

40₺ - 190₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
40₺ - 190₺ Ortalama Ücret
40₺ - 190₺ Ortalama Ücret
40₺ 190₺

Elektrikli Süpürge Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.