Çamaşır Makinesi Tamiri

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Çamaşır Makinesi Tamiri Hizmet Verenler

Ergin Delice

Ergin Delice

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Talas
Teklif İste Profil Görüntüle
ÖZEL SERVİS BEYAZ EŞYA ELEKTRONİK

ÖZEL SERVİS BEYAZ EŞYA ELEKTRONİK

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Develi
Teklif İste Profil Görüntüle
Servis Onarim İzmir

Servis Onarim İzmir

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova
Teklif İste Profil Görüntüle
İNANÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK

İNANÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Düzce / Düzce

Düzce geneline siz değerli müşterilerimize 2000 yılından beri Elektrik Elektronik Televizyon K...

Teklif İste Profil Görüntüle
Ökkeş Şirikçi

Ökkeş Şirikçi

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu
Teklif İste Profil Görüntüle
Özkan Aydın

Özkan Aydın

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Eyüp
Teklif İste Profil Görüntüle
Mesa teknik

Mesa teknik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Buca
Teklif İste Profil Görüntüle
Trend Teknik Servis

Trend Teknik Servis

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Karatay

Uzman ekiple teknik servis hizmeti vermekteyiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutlu...

Teklif İste Profil Görüntüle

Hemen her evde bulunan ve yıllardır vazgeçemediğimiz en önemli beyaz eşyalardan birisi de kesinlikle çamaşır makinesidir. Gün içinde ev ve iş yerinde giydiğimiz kıyafetlerimizin, yatarken giydiğimiz pijamalarımızın, havlularımızın, kısacası tüm giysilerimizin temizliği ve hijyeni bizler için son derece önemlidir. Büyük miktarlarda paralar ödeyerek aldığımız eşyalarımızı doğal olarak yıllarca kullanmak isteriz ancak bu ne yazık ki her zaman mümkün olmayabiliyor. Eğer evinizdeki çamaşır makinesi arıza verdiyse ve kaliteli bir çamaşır makinesi servisi veya tecrübeli bir çamaşır makinesi tamircisi arıyorsanız doğru sayfadasınız. Her türlü marka ve modele ait çamaşır makinenizi en kısa sürede tamir edebilecek binlerce firma içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize girerek çamaşır makinenizle ilgili yaşadığınız problemi anlatan kısa bir ilan hazırlamak olacaktır. İlanınızı inceleyen firmalar sizin için en makul fiyat teklifleriyle ilanınıza cevap verirler. En zor problemlerinizi en kolay yoldan çözmek artık size bir tık kadar yakın. Hemen sitemizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Kısaca Çamaşır Makinesi Tarihçesi

Bugün kullandığımız şekliyle olmasa da en basit biçimiyle yapılan çamaşır makinesi ilk olarak 1908 yılında Alva John Fisher tarafından icat edilmiştir. İlk olarak üretildiğinde dönen bir mekanizma içerisine su konulmak suretiyle kirli çamaşırlar yıkanıyordu. Yapılan bu makine zamanla geliştirilerek önce kurutuculu hale getirilmiş sonra da merdaneli çamaşır makineleri kullanılmaya başlamıştır. 80’li yıllarda günümüzdeki çamaşır makinesi modellerine pek benzemese de maddi durumu yeterli olanlar bu merdaneli çamaşır makinesi modellerinden kullanmaktaydı. Zaman içerisinde teknolojinin gelişimiyle beraber bugün onlarca farklı programla yıkama yapabilen, birçok özelliğe sahip dijital çamaşır makineleri üretilmektedir. Teknoloji her ne kadar epey ilerlemiş olsa da yine de;

- Üretim kaynaklı,
- Yanlış nakliye hizmeti kaynaklı,
- Hatalı montaj işçiliği kaynaklı ya da,
- Çarpma, düşme gibi dış etken kaynaklı

birtakım arızalar meydana gelmeye devam etmektedir. Eğer siz de çamaşır makinenizde beklenmedik problemler yaşıyor, bakım veya tamir zamanının geldiğini düşünüyorsanız problemin büyümesine mahal vermeden derhal sitemiz üzerinden en iyi çamaşır makinesi temizleme veya çamaşır makinesi servisi firmasına ulaşabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmayın.

En Sık Yaşanan Çamaşır Makinesi Arızaları

Marka ve modeller göz önünde bulundurulduğunda hemen her türlü arızalarla karşılaştığımızı söylemek mümkündür. Ülkemizde genel itibariyle en çok rastlanan çamaşır makinesi arızalarına dair şikayetler şu şekildedir:

- Çamaşır makinesi su almıyor,
- Makine içine aldığı suyu dışarı boşaltmıyor,
- Makine alttan su sızdırıyor,
- Makine doluyor ancak hemen boşalıyor,
- Makinenin deterjan gözünde köpüklenme oluyor,
- Çamaşır makinesi deterjan almıyor,
- Çamaşır makinesi çok fazla sallanıyor,
- Çamaşır makinesi çalışırken çok fazla ses çıkarıyor.

Büyük paralar harcayarak aldığınız beyaz eşyalarınızı eğitimsiz ve deneyimsiz kişiler teslim etmeyin. Hemen sitemizde bir iş ilanı oluşturarak Türkiye’nin dört bir tarafında hizmet veren profesyonel firmalardan teklif alın.

Arıza İstenmiyorsa Bakım Aksatılmamalıdır

Tıpkı arabalarda ve diğer elektronik ve mekanik aletlerde olduğu gibi eğer arıza istenmiyorsa araç ve cihazların bakımları periyodik olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde telafisi daha zor ve maliyeti daha büyük problemlerle karşılaşmak söz konusu olabilir. Bu yüzden çamaşır makinesi kullanımında bazı parçaların temizlenip bakımının yapılmasına dikkat edilmelidir. Çamaşır makinesinin temizlenmesi gereken parçaları:

- Deterjan gözü,
- Deterjan gözü sifonu,
- Su giriş filtresi,
- Pompa filtresi,
- Su giriş hortumu,
- Makine gövdesi,

Makineniz ve Çamaşırlarınız İçin Kaliteli Deterjan Kullanın

Çamaşır makinelerinin teknik özelliklerini en iyi performansla ortaya koyabilmeleri için düzenli bir bakımın yanı sıra kullanılan deterjanların da kaliteli olması minimum arızayla karşılaşmak adına faydalı olacaktır. Kullandığınız kaliteli deterjan sayesinde cihaz sisteminin içine giren deterjan partiküllleri sistemdeki gözenekleri tıkamadan, çamaşırlarınızı temizleyip makinenizin dışına tahliye olacaktır. Bir çamaşır makinesi ile ilgili en önemli noktalardan biri de kireç önleyici kullanmaktır. Makinenizin çamaşırları istediğiniz sıcaklıktaki suyla yıkamasını sağlayan parçaya rezistans adı verilir. Çamaşır makinesi rezistansı uzun süreli kullanım sonrasında sudaki kireç yüzünden zamanla kireçlenir. Bu kireç de rezistansın makinenizdeki suyu ısıtmasına engel olur ve istediğiniz sıcaklıkta yıkanamayan çamaşırlarınız yeteri kadar temizlenemez. Bu yüzden çamaşır makinelerinin ömrünün uzun olması için;

- Kullanım kılavuzuna uygun kullanmak,
- Çamaşır makinesi temizleme işlemlerini periyodik olarak gerçekleştirmek,
- Uygun deterjanı kullanmak ve
- Kireç önleyici kullanmak

gerekir. Tüm bunlara rağmen arızalarla karşılaşıyorsanız mutlaka sitemiz üzerinden uzman bir firmadan danışmanlık veya tamir bakım hizmeti almalısınız. Güvenlik açısından makinenizin su ve elektrikle bağlantısı varken asla müdahale etmemenizi hatırlatmak isteriz.

Güvenilir Bakım Profesyonel Tamir

Kullanmakta olduğunuz çamaşır makinesi ile ilgili her türlü arıza ve probleminiz için sitemiz iş birliği yapan firmalardan servis hizmeti alabilirsiniz. Bunun için tek yapacağınız şey makinenizle ilgili yaşadığınız sıkıntıyı dile getiren bir iş ilanını sitemizde yayınlamak olacaktır. İlanınızı inceleyen firmalar gerekli çalışmayı yaptıktan sonra cebiniz için en hesaplı fiyat teklifleri ile size dönüş yapacaklardır. Siz de gelen bu teklifler arasında dilediğinizi seçerek tamir veya bakım sürecini başlatabilirsiniz. Ya da ilgili firmalardan dilediğinize sitemiz aracılığıyla ulaştıktan sonra doğrudan bir fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Çamaşır makinesi ile ilgili tüm

- Arıza,
- Bakım,
- Temizlik ve
- Parça değiştirme

işlemleriniz için sitemizi inceleyin. En değerli eşyalarınızı güvenilir firmalara teslim edin. 

Çamaşır Makinesi Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

40₺ - 190₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
40₺ - 190₺ Ortalama Ücret
40₺ - 190₺ Ortalama Ücret
40₺ 190₺

Çamaşır Makinesi Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;