Mimar ve Mühendislik

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Mimar ve Mühendislik Hizmetleri

Mimar ve mühendislik yaşam alanlarından alınan verimliliği arttırmak ve estetik bir görünüm yaratmanın yanı sıra çevreye katkı sağlama gibi çok sayıda avantaja sahiptir. Ölçeği fark etmeksizin şirketler ve bireysel olarak kullanıcılar mimar ve mühendislik alanındaki hizmetlere sıklıkla gereksinim duyar. 
Mimar ve mühendislik kategorisinden alabileceğiniz başlıca hizmetler aşağıda sıralandığı gibidir. 
- Çevre Mühendisi
- Elektrik Mühendisi
- İç Mimar
- İnşaat Mühendisi
- Mimar 
- Peyzaj Mimari 
- Müteahhit

Çevre Mühendisi

Küresel ısınmanın etkilerinin daha hissedilebilir olması ve yeni yasal düzenlemeler ile çevre mühendislerine olan rağbet arttı. Doğal kaynakların geri kazanımı için çalışan çevre mühendisleri, aynı zamanda yaşadığımız alanı daha temiz hale getirmeyi amaçlarlar. Genel olarak bu alanda tecrübe kazanan mühendisler; katı atık tesislerinde, ekstra sertifika gerektirenler de dahil olmak üzere enerji sektörlerinde, büyük şirketlerin sürdürebilirlik bölümlerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ve İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüklerinde görev alırlar. İhtiyacınız olan doğru k için ara.com.tr’de hızlı bir şekilde ilan açabilir, yeni mezunundan deneyimsizine farklı profesyonelliklere sahip çevre mühendislerinden gelen teklifleri değerlendirerek hedeflediğiniz hizmete kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Elektrik Mühendisi

Elektrik üretimi, iletimi ve dağıtımı başta olmak üzere elektrik elektronik alanında hizmet vermekte olan bu mühendislik alanı, büyük ya da küçük çaplı şirketlerde, özel ve kamu kurumlarında görev alırlar. Yükseköğretimleri boyunca farklı alanlarda ilerleyen elektrik mühendisleri, genel olarak yoğunlaştıkları birimlerde çalışırlar. Aldıkları eğitim ve mühendislerin kişisel tercihlerine göre bu durum değişiklik gösterir. Değişen uzmanlık alanları ve seviyeleri ile pek çok elektrik mühendisi ara.com.tr ile artık kolay ve zahmetsiz bir şekilde bulunabilir. 

İç Mimar

Estetik ve işlevselliği aynı anda sağlayan iç mimarlar, tasarladıkları alanlar ile insanların yaşam alanlarını daha efektif hale getirirler. Perakende alanı, aksesuar ve mefruşat tasarımı, ticari peyzaj tasarım ve detaylandırması, sağlık ve otelcilik sektörü, mobilya ve ekipman tasarımı ile ofis ve ev mimarisi öncelikli olmak üzere farklı alanlarda iç mimarlara olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Spesifik ihtiyaçlarınız için farklı uzmanlık alanlarına sahip iç mimarlar ile çalışın. Kullanıcıların istek, ihtiyaç ve tarzlarına göre düzenleme gerçekleştiren binlerce iç mimar, ara.com.tr çatısı altında bir araya geliyor. 

İnşaat Mühendisi 

İnşaat mühendisleri ile müteahhitlik, dekorasyon, statik ve proje alanlarında birlikte çalışmak mümkündür. Apartman, ofis, villa, alışveriş merkezi, okul, hastane ve kanalizasyon benzeri farklı tip yapıların tadilat ve yapım süreci, inşaat mühendisliği hizmet kapsamında yer alır. Alternatiflerin son derece fazla olduğu bu kategoride seçim yapmak ve doğru inşaat mühendisi için karar vermek ara.com.tr ile hiç olmadığı kadar kolay.

Mimar

Yapıların proje ve tasarımlarını çizerek uygulanma aşamasında da yönetici unvanına sahip mimarlar, görsel proje çizimi, 3D görselleştirme, 3 boyutlu maket ve model proje çizimi, 2D Cad çizimleri, röleve projesi çizimi, metraj, konsept danışmanlık, keşif, cephe tasarımı, anahtar teslim proje ve imalatı, dekorasyon ve iç mekan tasarım, elektrik, kalorifer, tesisat ve ısı yalıtım proje çizimi, dekorasyon ve iç mekan tasarımı hizmetleri verir. 

Peyzaj Mimarı 

Peyzaj mimarları, bitki materyallerinden estetik dekorasyonlar oluşturur. Sanatsal bir iş tanımına sahip olması nedeni ile peyzaj mimarlarının bitkilerin yapıları, ahenk, denge ve oran benzeri ölçütlere fazlasıyla dikkat etmelidir. Peyzaj mimarları, kurumsal firmalar ile birlikte bireysel müşteriler ile de çalışır. Bu sayede hususi bahçeler ile birlikte parklar ve bahçeler de güzelleşir. Peyzaj tekniklerine hakim ve uygulamalar konusunda kapsamlı bilgi sahibi peyzaj mimarları, ara.com.tr’de bir araya geliyor. 

Müteahhit

Müteahhitler, inşaat sahalarında çalışan, malzemeler ve proje gerekliliklerinden sorumlu olarak çalışır ve denetlemeleri gerçekleştirir. Projelerin lüzumlu olduğu takdirde yenilenmesi, değiştirilmesi ya da tamamlanması için büyük bir role sahip müteahhitler, taşeron işçileri koordine eder ve çalışma saatlerini belirler. Müteahhitler, çok sayıda uzmanlık alanına sahip olabilir. Bu nedenle kullanıcılar, istedikleri alanda deneyim sahibi müteahhitler ile çalışarak avantaj elde edebilirler. Genel olarak müteahhitlerin sahip olması gereken özellikler arasında süreci iyi yönetecek tecrübeye, yeterli sermayeye, meslek etiğine, iyi referanslara, uzman eleman ve organizasyona sahip olmak, malzeme ve ekipman alım satımlarını gerçekleştirebilme, nitelikli işçiler ile doğru sözleşmeleri yapma, iş güvenliğine önem verme ve daha önce çalıştığı yerlerden iyi neticeler alma yer alır. 

Yüksek Kaliteli ve Profesyonel Hizmet

Yüksek kaliteli mimar ve mühendislik hizmetlerine profesyonellik ve uygun fiyatlar ile sahip olmak için ara.com.tr her daim kullanıcılarının yanında. Alanlarında uzman çok sayıda mimar ve mühendis, ara.com.tr’de üst düzey hizmet vermek üzere bir araya geliyor. Siz de pratik bir şekilde açabileceğiniz teklif ile binlerce uzmandan gelen teklifleri değerlendirebilir, hedeflediğiniz hizmete kısa sürede kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Geniş bir portföye sahip ara.com.tr, her hizmet ihtiyacına olumlu dönüt verilmesini sağlar. Seçeneklerin çok olması genel anlamda mimar ve mühendislik hizmet fiyatları üzerinde düşürücü etkiye sahiptir. Böylelikle en hızlı ve kaliteli hizmeti almanın yanı sıra aynı zamanda kullanıcılar, uygun fiyatlardan yararlanırlar. Bunlara ek olarak aynı hizmeti almış olan diğer kullanıcıların yorumlarını göz önünde bulundurmak büyük avantaj sağlayacaktır. Vaktinizi hizmet sağlayıcı aramakla harcamayın, bırakın ara.com.tr sizin için her şeyi yapsın. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Mimar ve Mühendislik Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.