Sigorta

Talep Formu Doldur, Sigorta Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Uygun Fiyata ve Güvenilir Sigorta Çözümleri

Yaşam kalitenizin gerçekten yükselmesini istediğiniz ve bu evrede çok yüksek ücretler ödemek istemediğiniz zamanlarda hayatınızdaki bazı noktalar için mutlaka sigorta hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir.  Neredeyse her alanda uygulanmakta olan çok sayıda sigorta türü bulunur. Ara.com.tr’den alınabilecek başlıca sigorta hizmetleri aşağıda sıralandığı gibidir.

• Kasko
• Trafik Sigortası
• Bireysel Emeklilik
• Hayat Sigortası
• İş yeri Sigortası
• Özel Sağlık Sigortası
• Seyahat Sigortası
• Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Sigorta seçenekleri arasında yer alan bu seçenekler sayesinde sigortacılık işlemleriniz daha rahat yapılırken bazı noktalarda kendinizi garanti altına alabilme imkanına da sahip olursunuz. Sigorta işlemlerini yaptırmak isteyen kişiler bu şekilde rahatlıkla yaptırabilir ve özellikle bu alanlarda destek alarak birçok sorunu çözebilme imkanına sahip olur. 

Kasko Hizmeti

Sigorta hizmetlerinden faydalanmanız sizlere bir problemle karşılaştığınız zaman o alanda minimum seviyede harcama yapabilme imkanını sağladığı gibi aynı zamanda hemen önlem alınması evresinde de sizlere destek sağlamaktadır. Kasko kaza sonrası suç sizde olsa bile harcama yapmadan sigortanız ile masrafların karşılanmasını sağlar. Bu şekilde zor durumda kalmadan kaza ve hasar durumlarında çözüm oluşturma imkanına sahip olursunuz.

Trafik Sigortası Hizmeti

Trafik sigortası ve kasko gibi aracınızın korunmasından yükümlü olan hizmetler alınacağı sırada her sigorta şirketi sizlere farklı ücretlerle farklı hizmetler sunabilmektedir. Bu yüzden sigorta detaylarınızı inceleyerek hizmet almaya ve sizlere sunulan hizmetler hakkında net bilgi sahibi olmaya özen göstermeniz gerekmektedir. 

Bireysel Emeklilik Hizmeti

Bireysel emeklilik ile kendi adınıza birikim oluşturun ve %25 devlet katkısı ile emekli maaşınıza kısa sürede uygun fiyatlarla sahip olun. Bireysel emeklilik hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler özellikle sigorta yaptırabilecekleri şirketler arasından hangisini seçmesi gerektiği noktasında ciddi soru işaretleri yaşayabilmektedir. Bireysel emeklilik hizmeti alacağınız sigortayı seçerken aşağıdaki unsurlara dikkat edilmelidir. 

- Şirketin büyüklüğüne, kaç yılında kurulduğuna ve mali yapısına bakmak önemlidir.
- Diğer sigorta seçeneklerini yaptıracağınız sırada sizlere vermiş olduğu teminata dikkat edilmelidir.
- Herhangi bir hasar durumunda sigorta şirketinin ne kadar yanınızda olduğuna bakmalısınız. Aksi takdirde yaşadığınız hasar ile baş başa kalabilirsiniz. 
- İstediğiniz zaman sigorta şirketine ulaşabiliyor olmanız gerekmektedir. 
Sigorta şirketlerinin arasından birisini tercih edeceğiniz zaman sizlere sunmuş olduğumuz bu maddelere mutlaka dikkat etmelisiniz. 

Hayat Sigortası Hizmeti

Sigorta yaptırmak özellikle sizlere maddi anlamda büyük avantaj sağlayacak noktaların içerisinde yer almaktadır. Sigorta yaptırma yoluna gittiğiniz zaman gerek kendi sağlığınızı ve maddi durumunuzu koruduğunuz gibi çevrenizdeki kişilerin de bu noktada mağdur olma ihtimalini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Sigorta yaptırdığınız sırada bir sorun yaşamamak için ve sizlere sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendirebilmek için doğru sigorta şirketleriyle çalışmanız gerekmektedir.  Ara.com.tr Türkiye’nin her yerinde kullanıcıların en iyi hayat sigortasına sahip olmasını sağlar. 

İş Yeri Sigortası Hizmeti

İş yeri sigortası patron, personel ve iş yerlerinin olası bir tehlikeye karşı teminat altına alınmasını sağlar. Bu sayede iş yerleri tehlikeye karşı korunur, olası bir tehlikenin ardından kısa sürede eski haline getirilir, patron ve personeller risklerden minimum şekilde etkilenir. Geleceğe dönük önemli bir yatırım olan iş yeri sigortası, hırsızlık, yangın, patlama ve doğa olayları başta olmak üzere farklı durumları kapsar. Aradığınız geniş içeriklere sahip uygun fiyatlı iş yeri sigortası için ara.com.tr’de ilan açarak binlerce uzman firmadan gelen teklifleri değerlendirin.

Özel Sağlık Sigortası Hizmeti

Sağlık her şeyin önünde yer almaktadır ve sağlığınız için harcayacağınız tutarlar bazen çok yüksek olabilir. Özellikle özel hastaneleri tercih ettiğinizde masrafların çok yüksek çıktığını görebilirsiniz. Bu noktada sorun yaşamak istemeyen ve özel hastane masraflarından dolayı mağdur olmak istemeyen kişiler ise tercihlerini özel sağlık sigortası yaptırmaktan yana kullanabilmektedir. Özel sağlık sigortasının sağlamış olduğu çeşitli imkanlarla neredeyse ücretsiz bakınabileceğiniz gibi birçok tedaviyi çok uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özel sağlık sigortası yaptıracağınız sırada sigorta yaptırmış olduğunuz firmanın masrafların ne kadarını karşıladığına ve sizlere özellikle hangi alanlarda hizmet sunduğuna özen göstermeniz gerekir. Bu şekilde sağlık sigortanızdan maksimum oranda faydalanarak sonrasında problem yaşama ihtimalinizi minimum seviyeye düşürebilirsiniz. 

Seyahat Sigortası Hizmeti

Seyahat sigortası olası bir hastalık ya da kaza anında yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde tercih edilir. Tıbbi tedavi masrafları, gerektiği takdirde tıbbi nakil desteği, tedavi sonrası istenen lokasyona ulaşımın sağlanması, vefat durumlarında cenaze nakli, uçuşun iptali halinde dönüş bileti temini, ilaç gönderilmesi ya da birinci dereceli yakınlara haber verme gibi unsurlar seyahat sigortası dahilindedir. Meydana gelebilecek tüm kötü durumlar göz önünde bulundurulduğunda seyahat sigortasına sahip olmak son derece önemlidir. 

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) Hizmeti

Ülkemizde görülen doğal afetlere bakıldığı zaman en sık şekilde karşımıza çıkan doğal afetlerden birisi depremdir. Fakat birçok kişinin bu noktada gerekli önlemleri almadığını ve hala deprem sigortası yaptırmayan kişilerin olduğunu görebiliyoruz. Eviniz veya işyeriniz için deprem sigortası yaptırmış olduğunuz zaman herhangi bir deprem anında mülkleriniz zarar görse dahi sigorta şirketi tarafından bu zararınız karşılanacaktır. Depremden zarar görmeniz sizleri hem maddi hem de manevi olarak çok fazla zarara sokacaktır. Fakat belirttiğimiz gibi deprem sigortası yaptırmış olmanız durumunda en azından maddi olarak yaşamış olduğunuz kayıplara bir çözüm oluşturacak ve sizleri ekstra masraftan kurtaracaktır. Deprem sigortanızı yaptırmış olduğunuz sırada da firma tercihlerinizi bu alanda sizlere gerekli bütün desteği sunan firmalardan yana yapmalısınız. 

Sigorta İçin Doğru Firma Tercihi

Hangi alanda sigorta yaptıracak olursanız olun en fazla dikkat etmeniz gereken nokta sigorta firmaları arasından gerçekten doğru tercihi yaparak firma seçimi yapmaktır. Doğru firma tercihi yapacak olan kişiler belirtmiş olduğumuz noktalara özellikle dikkat etmesi gerekmektedir. Bu şekilde hem sigortanızdan faydalandığınız süreç içerisinde hem de sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz olmayacaktır. Sigorta şirketleri arasında köklü firmalarla çalışmanız da sizlere bu alanda avantaj sağlayacaktır. Profesyonel ve kaliteli bir sigortacılık hizmeti almak istediğiniz noktada ise firmamızla iletişime geçerek en iyi sigortacılık hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Sigortacılık hizmetleri için ara.com.tr üzerinden ilan açabilir, profesyonel ve güvenilir firmalardan gelen teklifleri değerlendirerek Ara avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

İlgili Blog Yazıları

Sigorta Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.