Evden Eve Nakliye Hizmeti Ortalama Ücretler

700₺ - 2800₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

700₺ - 2800₺ Ortalama Ücret
700₺ - 2800₺ Ortalama Ücret
700₺ 2800₺

Evden Eve Nakliye Ücret Rehberi

Ev değiştirme süreci her deneyimleyenin bildiği gibi zor ve stresli bir iştir. Büyük yer kaplayan eşyaların paketlenmesi kolay olsa da geride birçok küçüklü büyüklü eşya, kıyafet veya mutfak gereçleri, işi tam bir kaosa çevirebilir. Bu nedenle eşyaların güvenli bir şekilde yer değiştirmesi ve bir zarara uğramaması için taşınma sürecinde olanların bir nakliye firması ile iletişime geçmeleri doğru bir tercih olabilir. 

Evden Eve Nakliyat Maliyetini Belirleyen Genel Unsurlar

Evden eve nakliye işlemleri can sıkıcı ve maliyetli olabilir. Taşıma sürecinin maliyetlerini genel olarak etkileyen birçok etmen vardır. Evden eve nakliye hizmeti fiyatları alacağınız ek hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.

• İki ev arası mesafe uzunluğu 
• Eşyaların miktarı ve buna bağlı olarak nakliye aracının tipi
• Evin kaç odalı olduğu
• Her iki binada da asansörün olup olmadığı
• Evin kaçıncı katta olduğu
• Sigorta hizmeti alınıp alınmayacağı
• Asansörlü taşıma hizmetinin alınıp alınmayacağı

Ayrıca taşınanın almak isteyeceği ekstra hizmetler; uydu, televizyon ünitesi ve raf montajı, elektrik işlemleri gibi hizmetler de maliyeti belirleyen kıstaslar arasındadır.

Evden Eve Nakliye Firmasının Verdiği Hizmetler ve Maliyetleri

Evden eve nakliye firmasının nakliye işlemleri öncesinde, nakliye sırasında ve sonrasında vermiş olduğu birçok hizmet vardır. Evden eve taşıma, ofis taşıma, depolama gibi hizmetler, insanlara daha kolay bir taşınma sürecinde yardımcı olmak için titizlikle verilir. Tüm bu hizmetler elbette ki farklı fiyatlandırılır ve müşterinin ihtiyacı doğrultusunda bir fiyat listesi çıkarılır.

1. Evden Eve Taşıma

Bir taşınma sürecinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri doğru ve detaylıca düşünülmüş bir plan yapmaktır. Bu süreç boyunca bir aksilik yaşamamak için anlaşılacak olan evden eve nakliye firmasıyla etraflıca konuşmanız ve alacağınız hizmetler konusunda anlaşmaya varmanız, tüm sürecin kolay bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Hizmet fiyatları 100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

2. Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmeti firma ile müşterinin tanıştığı ve sürecin nasıl işlemesi gerektiğine dair konuların tartışıldığı, firma tarafından verilen bir hizmettir. Taşınma işlemlerinin tüm plan ve programının yapılmasını sağlar. Bu hizmette;

• Ev eşyalarının miktarı belirlenir.
• Ev adresleri, oda sayıları ve dairenin kaçıncı katta olduğu gibi bilgiler değerlendirilir.
• Taşınma işlemlerinin hangi saat ve günde, ne kadar süreceği konusu değerlendirilir ve anlaşmaya varılır.
• Hangi eşyaların firma tarafından paketleneceği ve hangilerinin müşteri tarafından paketleneceği belirlenir.
• Eşyaların miktar ve büyüklüğüne göre nakliye aracı belirlenir.
• Özel kasa, piyano gibi eşyalar özel bir alana girer, bunu için ayrıca bir taşıma süreci gereklidir ve firma ile konuşularak bir anlaşmaya varılır.
• Taşınılacak yeni eve asansörlü taşıma hizmetinin kullanılabilirliği değerlendirilir.
• Firma ile müşteri arasında fiyat belirlenir.
• Sürecin olumlu devam etmesi halinde taraflarca nakliyat sözleşmesi imzalanır.

Bu hizmet genellikle firma tarafından ücretsiz olarak verilir. Hizmet fiyatları 100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

3. Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Maliyeti

Ortalama bir maliyet ile sigortalı taşımacılık hizmetinden yararlanmanız halinde bir aksilik olduğu zaman nakliye firmasının hasarın tespiti ve giderilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Bu durum sizi yüksek maliyetlerden koruyacaktır. Firma tamiri mümkün olan mobilya beyaz eşya gibi hasarlı ürünleri tamir ettirebilir. Sigortalı taşımacılık hizmet bedeli  100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

4. Eşyaların Demontajı ve Paketlenmesi

Taşınma sürecinin en zor kısmı olarak görülebilir. Mobilyaların demontajı ve koruyucu ambalajlar ile paketlenmesi firma tarafından azami dikkatle yapılır. Beyaz eşyalar, herhangi bir darbe veya çizik almaması için oldukça dikkatli paketlenir. Genellikle mobilya ve beyaz eşyaların sökülmesi ve paketlenmesi nakliye firması tarafından yapılması istenir ve mutfak gereçleri, kıyafetler gibi görece küçük eşyalar ise taşınan tarafından paketlenebilir. Ancak tüm bu işlemlerin firma tarafından yapılması istenebileceği gibi müşteri kendi yapmak da isteyebilir. Bu durumda kırılacak eşyaların dikkatlice ambalajlanması ve paketlenmesi gerekir. Aksi halde bu eşyalarda oluşacak bir hasar durumunda nakliye firması sorumluluk kabul etmez. Ayrıca evde bulunan özel kasa, piyano veya canlı hayvan nakliyesi için firma ile ekstra bir görüşme sağlanıp fiyat birliğine varılmalıdır. Bu durum ekspertiz hizmetinde detaylıca planlanmıştır ve evden eve nakliye hizmeti ücretleri açısından da değişiklik gösterecektir.

5. Eşyaların Taşınması ve Montajının Yapılması

Tüm eşyaların paketlenmesi sonrası nakliye aracına yüklenmesi dikkatli bir şekilde yapılır. Eşyalar belirlenen saat aralığında nakliyesinin gerçekleştirilmesi planlanır ve bir aksilik yaşanmaz ise taşınacak eve varışı yapılır. Burada dikkat edilmesi gereken husus taşınan kişinin bina yöneticisi ve sakinleri tarafından asansörü kullanıp kullanamayacağıdır. Eğer bina asansörünü kullanım izni verilir ise asansör ile taşınacak eşyalar dikkatli bir şekilde taşıması gerçekleştirilir. Diğer eşyalar da yine dikkatli bir şekilde dairenin bulunduğu kata çıkarılır. Eşyaların hangi odaya ne şekilde yerleştirileceği taşınan tarafından verilen direktiflere göre yerleştirilir, paketleri sökülür ve montajına başlanır.

6. Elektrik İşlemleri Hizmet Maliyeti

Elektrik işlemleri maliyeti aldığınız hizmete göre değişiklik gösterecektir. Uydu, klima şofben gibi montaj işlemleri veya elektrik işlemleri hepsini yaptırmak maliyetleri artırabilir ancak bu işlemleri zaten yaptırmanız gerekeceğinden daha kısa sürede yaptırılması zamandan da tasarruf sağlayacaktır. Elektrik işlemleri, uydu takımı, duvar delme vb. işlemlerin ücretleri 100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

7. Asansörlü Nakliye Hizmet Maliyeti

Asansör nakliye maliyeti nakliye yapılacak olan dairenin kaçıncı katta olduğuna ve eşyaların miktarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca taşınması gereken özel eşyalar; piyano, heykel gibi ağır eşyalar maliyeti artırabilir. Asansörlü nakliye hizmet bedeli 100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

8. Ofis Taşımacılığı Hizmet Maliyeti

Ofis taşımacılığı maliyeti ofisin metrekaresine, içinde bulunan eşyalara ve taşınacak olan ofisin hangi binada ve kaçıncı katta olduğuna göre değişiklik gösterebilir. Yüksek katlı binalardaki ofisler asansör hizmeti gerektireceğinden daha maliyetli olabilir. Ofis taşımacılığı hizmet bedeli 100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

9. Depolama Hizmet Maliyeti

Depolama hizmet maliyeti deponun genişliğine, eşyaların ne kadar sürede depoda kalacağına ve sigorta maliyetlerine göre değişkenlik gösterebilir. Eğer daha uzun süreli depolama hizmeti almak istiyorsanız depolama ücretleri elbette ki artacaktır. Depolama hizmet bedeli  100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Evden eve nakliye işlemlerini sorunsuz olarak halledebilmeniz için dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır.

• Evinizde bulunan tüm eşyaların dikkatli bir şekilde sökülmesi ve koruyucu ambalajlar ile paketlenmesi 
• Kırılacak eşyaların; ayna, avize, mutfak eşyaları, biblolar gibi, dikkatli bir şekilde patpat naylonlar ile kolilere yerleştirilmesi ve bantlanması 
• Nakliye aracına ihtiyaç ve kullanım kolaylığına göre eşyaların yerleştirilmesi ve sarsılmalara karşı sabitlenmesi 
• Nakliye aracının bina girişine uygun ve eşyaların kolayca araçtan indirilebileceği bir yere park edilmesi gerekmektedir.
• Eğer asansör taşımacılığı yapılacak ise portatif asansörün kurulumunun yapılması ve eşyaların dikkatlice yukarı taşınması
• Eğer bina içinden taşıma işlemi yapılacak ise merdiven boşluklarına, bina asansörüne ve eşyalara zarar gelmeden dikkatli bir şekilde taşınması
• Eşyaların verilen direktifler doğrultusunda uygun odalara götürülmesi paketlerinin açılması ve eşyaların kontrolü
• Eşyaların montajının dikkatlice yapılması gerekmektedir.


Daha tecrübeli ve işinde ehil firmalar evden eve nakliye işlemlerini gerçekleştirmek için titiz bir çalışma ortaya koyarlar. İhtiyacınız olan yüksek kaliteli evden eve nakliye hizmeti sağlayan deneyimli firmalar için ara.com.tr’de dilediğiniz zaman ilan açabilir binlerce uzmandan gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Hizmet Verenler

TARABYA NAKLYAT

TARABYA NAKLYAT

5.0 5 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Profil Görüntüle
İlham nakliyat

İlham nakliyat

5.0 3 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bağcılar
Profil Görüntüle
Ferdi Yazıcıoğlu

Ferdi Yazıcıoğlu

5.0 2 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle

1998 yılından beri nakiye hizmeti vermekte olan firmamız sizler için en iyi nakliyat firmasıdı...

Profil Görüntüle
pradA NAKLİYAT

pradA NAKLİYAT

5.0 2 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Başakşehir

evden eve sigortalı Taşımacılık%100 memnuniyet müşteri kabiliyeti ile hizmetinize sunmaktayı...

Profil Görüntüle
Murat Kuyucu

Murat Kuyucu

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Aladağ
Profil Görüntüle
YÖREM NAKLİYAT DEPOLAMA 444 4 113

YÖREM NAKLİYAT DEPOLAMA 444 4 113

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ataşehir
Profil Görüntüle
İSHAKOĞLU NAKLİYAT

İSHAKOĞLU NAKLİYAT

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Profil Görüntüle
Şahinler nakliyat

Şahinler nakliyat

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle

Biz müşteri odaklı hizmet anlayışı ve özverisi ile daha iyi müşteri deneyimi için sürekli...

Profil Görüntüle
Gentaş nakliyat

Gentaş nakliyat

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya

#gentaşnakliyat05327819870 #ankaragentaşnakliyat #istanbulgentaşnakliyat #izmirgentaşnakli...

Profil Görüntüle
DÜZGÜN Evden eve nakliyat

DÜZGÜN Evden eve nakliyat

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Yıldırım

Güvenilir kaliteli hizmet sınamaktayız duzgun evden eve nakliyat

Profil Görüntüle
DENİZ TAŞ NAKLİYAT

DENİZ TAŞ NAKLİYAT

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Balçova

İzmir merkez olmak üzere 2000 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, askılı t...

Profil Görüntüle
Mehmet Ali B.aymaz

Mehmet Ali B.aymaz

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Maltepe

499 TL İNDİRİM FİYATI ile taşının. Sizde şimdi bizi tercih edin kafanız rahat bir şekild...

Profil Görüntüle
KAYA EXPRESS NAKLİYAT

KAYA EXPRESS NAKLİYAT

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle

Ankara evden eve nakliyat kaya ekspres nakliyat la hizmet vermekteyiz . Bütün eşyanin paketlemes...

Profil Görüntüle
Damla Nakliyat

Damla Nakliyat

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle

DAMLA NAKLİYAT taşıma süreçlerinde profesyonel bir nakliyat firması desteği arıyorsanız fir...

Profil Görüntüle
Yakup Kaymak

Yakup Kaymak

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle

Ankara evden eve nakliyat olarak tüm Türkiye'nin 81 iline hizmet vermekteyiz asansörlü marangozu...

Profil Görüntüle
Şaban KURHAN

Şaban KURHAN

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Uşak / Merkez

Profil Görüntüle
Erdal Güzel

Erdal Güzel

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Sancaktepe
Profil Görüntüle
Ali Aletirik

Ali Aletirik

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Sincan
Profil Görüntüle
hüner evden eve nakliyat

hüner evden eve nakliyat

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

Profil Görüntüle
Tarık Büyükselbes

Tarık Büyükselbes

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bayraklı

Taşınmalar stresli ve zorlu süreçlerdir.Sebebi TİTA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ VE EŞYA KORUMA SİGO...

Profil Görüntüle
Recep Boztaş

Recep Boztaş

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya
Profil Görüntüle

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Evden Eve Nakliye Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.