hüner evden eve nakliyat

hüner evden eve nakliyat

5.0 1 Yorum
İşe Başlama: 2000 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy 1 Yorum 1 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

hüner evden eve nakliyat Hakkında

hüner evden eve nakliyat Eşya Depolama , Eşya Taşıma , Evden Eve Nakliye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma , Şehirler Arası Nakliye ve Uluslararası Nakliyat kategorilerinde hizmet vermektedir.

Hüner Evden Eve Nakliyat, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi şehir dışı, evden eve ve is yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Firma olarak bu hizmet kolunda söförlerimizde dahil olmak üzere bütün kadromuz servis içi hizmet eğitimi almış bulunmaktadır.

Şu anda firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Nakliye Hizmetinde kullanmakta olduğumuz araçlarımız evden eve nakliye standartlarına uygundur. Filomuz kamyonlarında Kamyon kasaları ev taşımacılığı için özel tasarlanmış olup içi özel donanımlıdır. Kamyon iç bölümünde kırılacak eşya kutuları için ayrıca raflı bölme eklenmiştir. Kamyon şoförleri kamyonlar yüklü ise mümkün olduğunca az seyir hızında yol alırlar. Kamyon kasa içlerinde sarsıntı azaltıcı ip geçirme aralıkları vardır. Hüner Nakliyat Araçları her seferden sonra temizlenmektedir. İç dış temizliğinden sonra yeniden seferine izin verilir. Kasa içinde her 30 cm de ara süspansiyon ipli sistem eşyaların birbirine çarpmasını ve sarsılmasını önler. Bu hassas gözbebeğiniz eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını sağlar.

Yorumlar

5.0
1 Yorum

Tüm yorumlar daha önce hüner evden eve nakliyat ile çalışmış olan kullanıcılarımız tarafından yapılmış onaylı yorumlardır.

5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Bilal Kuşu

Biz ailecek çok beğendik </p><p>Paketlemesi istiflemesi çok iyiydi ve kısa sürede sorunsuz (Kırılma dökülme olmadan ) taşıdılar </p><p>Beklentimizin çok üstünde hizmet sundular </p><p>Teşekkürler Hüner Nakliyat

13 Ağustos 2021