Kapı

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Kapı Montaj ve Tamir Hizmeti

Kapı kategorisi aracılığıyla iç ve dış mekanlarda kullanılacak kapıların kurulum ve tamirine dair hizmetlere kısa sürede ara.com.tr farkıyla kolay bir şekilde sahip olun. Kapı kategorisi aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır. 

 • Amerikan Panel Kapı
 • PVC Kapı 
 • Ahşap Kapı
 • Alüminyum Kapı
 • Bahçe Kapısı
 • Çelik Kapı
 • Fotoselli Otomatik Kapı 
 • Garaj Kapısı 
 • Kepenk ve Panjur Sistemleri 
 • Özel Alüminyum Doğrama Hizmeti 
 • Plastik Doğrama 

Amerikan Panel Kapı

Amerikan panel kapı, modern görünümü ve bileşenleri ile iç mekanlarda yaygın olarak tercih edilen kapılardır. Uzun süredir popülerliğini koruyan bu kapılar, estetik oldukları kadar güçlü ve çıtalıdırlar. Genellikle 4 ya da 6 panelden üretilir. Kullanıcılar hazır kapıları seçebildikleri gibi, ev ya da iş yerlerine özel boyut ve desenlerde Amerikan kapı yaptırabilir. Piyasada çeşitliliğin fazla olması kaliteli Amerikan panel kapı, tedarikçilerinin bulunmasını zorlaştırır. Sitemizde yer alan bağımsız kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak doğru hizmet sağlayıcısını kısa sürede bulabilir, anında hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

PVC Kapı 

PVC kapılar, ses ve ısı yalıtımı sağlamanın yanı sıra yüksek emniyetli olması nedeni ile de tercih edilir. Enerji verimliliği sağlayan PVC kapıların kurulum ve montajının, doğru şekilde gerçekleştirilmesi ve malzemelerin kaliteli olması müşteri memnuniyetini arttırır. Alanlarında uzman PVC kapı hizmet sağlayıcılarını tek bir çatı altında toplayan ara.com.tr, farklı aralıklardaki kapı fiyatları sayesinde her bütçenin kaliteli hizmetten yararlanmasına imkan tanır. 

Ahşap Kapı 

Klasik sevenlerin bir numaralı tercihlerinden olan ahşap kapı, kaliteli bir ahşaptan doğru teknikler ile yapıldığında hem estetik bir görünüm hem de uzun yıllardır eskimeden kullanım imkanı sunar. Kullanıcılar, hazır olarak ahşap kapı alabileceği gibi tarz ve zevklerine göre özel olarak yaptırabilir. Meşe ve ceviz ağaçlarından yapılan ahşap kapılar, yüzyıllardır evlerde tercih edilir. Tamamen doğal malzemeden üretilmeleri, tercih sebeplerindendir. Gerçek ahşaptan yapılan yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ahşap kapılar için ara.com.tr’de yüzlerce uzman sizi bekliyor.

Alüminyum Kapı 

Alüminyum kapılar, apartman ve bina girişlerinde, ofis ve dükkan benzeri farklı tip iş yerlerinde aynı zamanda da balkonlarda sağladığı yüksek güvenlik nedeni ile dış cephelerde tercih edilir. Dayanıklı, sert iklime uygun, yalıtım standartlarını karşılayan ve bakımı kolay olan alüminyum kapılar, genellikle kullanıcıların istedikleri boyutlarda üretilir. Çok sayıda alternatife sahip olması ve istenilen renge boyanabilmesi ile kaliteli alüminyum kapılar için ara.com.tr’de haftanın her günü, günün her anı ilan açabilirsiniz. 

Bahçe Kapısı

Mülke giriş sağlayan bahçe kapıları, binaların dış cephesinde güvenli bir alan yaratılmasını sağlar. Farklı ham maddelerden, değişik model ve renklerde bahçe kapısı bulmak mümkündür. Sınırsız sayıda çeşidin olması, doğru kapı seçimini kullanıcılar için zor hale getirir. Uzman hizmet sağlayıcılarının fikrini alarak ferforje ya da otomatik bahçe kapısı arasında karar verilebilir. Yalnızca belirli kişilerin bina dış cephesine girişini sağlayan otomatik bahçe kapıları, suç oranlarının arttığı günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Bir bilene danışmak için ara.com.tr’de binlerce bahçe kapısı tedarikçisi sizleri bekliyor. 

Çelik Kapı

Çelik kapı, diğer kapı tipleri ile kıyaslandığında çok daha sağlam olması nedeni ile tercih edilen hırsızlara karşı büyük ölçüde dayanıklı kapılardır. Güvenilir bir yaşam alanı oluşturmak isteyenlerin öncelikli olarak değerlendirmeye aldığı çelik kapıların, kalitesi ham maddeden yapılması gerekir. Aksi halde beklenen etkiyi gösteremez. Ara.com.tr’de yer alan çok sayıda farklı kullanıcının yorumu, en iyi çelik kapıyı bulmanızı ve güvenle monte ettirmenizi sağlar. 

Garaj Kapısı 

Araçların güvenli muhafazasını sağlayan garajlara monte edilen garaj kapıları, manuel ve otomatik seçeneklerine sahiptir. Günümüzde genellikle otomatik olanları kullanılır. Yağmur, kar ve dolu benzeri kötü hava koşulları, dışarıdan gelebilecek kir ve toz ile birlikte hırsızlık durumlarına karşı da büyük avantajlara sahip garaj kapılarının yüksek kaliteli olması uzun yıllar hiçbir aksaklık yaşamadan kullanılmasını sağlar. Kaliteli bir hizmet için ara.com.tr’de yer alan alternatifleri değerlendirin. 

Kepenk ve Panjur Sistemleri 

Panjur sistemleri, estetik görünümleri ile birlikte dış etkenlere karşı koruma sağlaması nedeni ile tercih edilir. Manuel ve otomatik olmak üzere iki tip panjur sistemi bulunur. Kullanıcıların istedikleri ham maddeden özel olarak üretilebilen sistemler, farklı renk ve desenleri ile binaya renk katar. Kepenk sistemleri ise iş yerleri öncelikli olmak üzere garaj ve depo benzeri alanlarda güvenlik sağlar. Manuel, elektrikli otomatik ya da motorlu otomatik kepenk seçenekleri bulunmaktadır. 

Plastik Doğrama 

PVC doğrama olarak da bilinen plastik doğrama hizmeti, kapı ve pencere sektörü ile birlikte otomotiv sektöründe de tercih edilir. Pimapen şeklinde de adlandırılan plastik doğrama, balkon, mutfak, banyo ve ofislerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekli ya da çiftli açılma sistemlerine sahiptirler. 

Kaliteli ve Dayanıklı Kapı Hizmetleri 

Kapıların, kaliteli ham maddelerden üretilmesi uzun süre kullanılmalarını ve dayanıklı olmalarını sağlar. Güvenlik gerekçeleri ile kullanılan kapılar için bu, son derece önemlidir. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen binlerce profesyonel kapı ustası, ara.com.tr’de sizleri bekliyor. Daha önce vermiş oldukları hizmetler ve referansları ile birlikte kullanıcıların aradıkları hizmete kısa sürede ulaşmasını sağlayan ara.com.tr hem vakitten hem de nakitten tasarruf imkanı sağlar. Kapı ustası portföyünün geniş olması, kapı fiyatları konusunda her bütçeye uygun çözümler yaratır. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Kapı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.