Bahçe Kapısı

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Bahçe Kapısı Hizmet Verenler

ziya şengül

ziya şengül

5.0 2 Yorum
2 Kişi Seçti Şırnak / Beytüşşebap
Profil Görüntüle
Muhammed Algan

Muhammed Algan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Esenyurt

Profil Görüntüle
Osman Çolak

Osman Çolak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye
Profil Görüntüle
KARPEN PLASTİK KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ

KARPEN PLASTİK KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Başiskele

SİNEKLİK SİSTEMLERİ FABRİKADAN HALKA SATIŞLAR DEVAM EDİYOR... KARPEN LTD. ŞTİ olarak m...

Profil Görüntüle
Bekir Atik

Bekir Atik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Üsküdar

20 yillik bu meslegi yapiyorum cok sukur isimde iyiyimdir sineklik dusa kabin cambalkon panjur hepsi...

Profil Görüntüle
Fahrettin Kayadibi

Fahrettin Kayadibi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Denizli / Honaz
Profil Görüntüle
Ozkan Krgl

Ozkan Krgl

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Kepez
Profil Görüntüle
Sübeyya Çelebi

Sübeyya Çelebi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Aydın / Efeler
Profil Görüntüle
Kaya alüminyum

Kaya alüminyum

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Malatya / Yeşilyurt
Profil Görüntüle
KILIÇLAR DEMİR DOĞRAMA

KILIÇLAR DEMİR DOĞRAMA

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Sincan

2008 den buyana sız degerlı musterılerımıze hızmet vermekten gurur duymak tayız SIZ ISTEYIN B...

Profil Görüntüle
Özcan yalçın

Özcan yalçın

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Mersin / Yenişehir
Profil Görüntüle
Adem Bilgi

Adem Bilgi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Mersin / Toroslar
Profil Görüntüle
Nail Özdoğan

Nail Özdoğan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Çorlu

Alüminyum dograma PVC dogram montaj işleri itinayla yapılır

Profil Görüntüle
Umut Kıvılcım

Umut Kıvılcım

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karabağlar
Profil Görüntüle
Zekeriya BİRİKTİR

Zekeriya BİRİKTİR

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Düzce / Akçakoca
Profil Görüntüle
Serkan Beltekin

Serkan Beltekin

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Balçova
Profil Görüntüle
Engin Ayaz

Engin Ayaz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa

Ahşap kapılarınızın ve camlarinizin. Bakım tamiri boyası bize ait gönül rahatligi ile işi...

Profil Görüntüle
Umut pen

Umut pen

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Hatay / Erzin
Profil Görüntüle
İmdat Ömürlü

İmdat Ömürlü

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Büyükçekmece

Pvc cam balkon sineklik alemyun

Profil Görüntüle
Kavcaroğlu Pen Alüminyum

Kavcaroğlu Pen Alüminyum

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye
Profil Görüntüle
Nejdet Atay

Nejdet Atay

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Kapaklı

Pimapen cam balkon ve Duş akabin aleminyüm sineklik vb

Profil Görüntüle

Bahçe kapısı, bahçeye sahip olan her türlü mülke giden ilk kapıdır. İnsanlar, her gün işe, eve, yemek yemeye giderken yüzlerce bahçe kapısından geçmektedir. Evlerin, apartmanların, iş yerlerinin dünyaya açılan ilk adımı olan bahçe kapılarına, pek çok işleviyle de mutlaka ihtiyaç duyulmaktadır. Birçok çeşidiyle her eve ve her göze hitap eden bahçe kapıları, bahçe dekorasyonuna da katkı sağlayan en büyük etkenlerden biri haline gelmektedir. Girişe uygun boyutta, renkte, istenilen modelde ve istenilen malzemeden üretilebilen bahçe kapıları, dekoratif olma özelliğinin yanı sıra güvenlik için de olmazsa olmazlardandır. Hırsızlık gibi istenmeyen durumları engellemeyi sağlarken, araç giriş çıkışını da kontrol altında tutmada oldukça işe yaramaktadır. Geniş model yelpazesi de aradığınız kapıyı bulma konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Uzman bir kadro tarafından yaptırılan bahçe kapınız ise uzun yıllar hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecektir.

Bahçe Kapısı Modelleri

Bahçe kapısı modelleri oldukça çeşitli olabilmekte, yapılacak olan bahçeye göre de değişiklik göstererek çeşitlenmektedir. Villa, yalı bahçelerinde daha çok gösterişli ahşap bahçe kapıları kullanılırken, apartman ve müstakil evlerin bahçelerinde metal bahçe kapıları tercih edilmektedir. Çit bahçe kapısı da tercihlerden biri olmakla birlikte, genelde en sık tercih edilen tür ferforje bahçe kapıları olmaktadır. Günümüzde bahçe kapılarında aranan en önemli özelliklerinden biri de otomatik olup olmamaları demek mümkün.

Ferforje Kapı

Ferforje kapılar, tüm kapı modelleri arasında en dayanıklı olanlarıdır. İstenilen şekil ve motiflerde üretilebilen bu kapılar, dayanıklı yapıları kadar oldukça dekoratiftirler. Ağır şartlara bile dayanıklılık gösteren bu kapılar, işinin uzmanları tarafından yaptırıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyaları sayesinde yağmur, kar, dolu gibi zorlu iklim şartlarına ve paslanmaya karşı kendilerini güvende tutarlar. Genellikle büyük bahçe girişleri için tercih edilirken, küçük boyutlarda da üretilirler. Ayrıca, bahçenizin güvenliğini sağlayan çok işlevli kapılar olduğunu da söyleyebiliriz.

Ferforje Kapı Modelleri

Ferforje kapı modelleri motif bakımından oldukça çeşitliliğe sahiptir. Simetrik ya da keskin kenarlı motifler, dairesel motifler, çiçek ve bitki motifleri bunlardan bazılarını oluşturmaktadır. Bu desenlerin daha da ortaya çıkarılması için bakır, altın varak, küf yeşili, toprak tonları vb. renklerle boyanan ferforje kapılar daha dikkat çekici hale getirilerek alıcılarına sunulmaktadır. İşlemesi, kullanılan malzemesi ve boyutu arttıkça ağırlaşan bu kapılar, ağırlıkları arttıkça mekanizma değişikliğine de uğramaktadır. Mekanizma bakımından modellere ayrıldığında ise ağır kapılar için raylı sistemler tercih edilmektedir. Manuel kullanımlar için tekerlekli modelleri bulunurken, daha kolay kullanım için bahçe kapı motorları da ferforje kapıların sahip olduğu özelliklerdendir.

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapıları, evinizin güvenliğini sağlarken, bahçenizin alanlarını belirleyen ve giriş çıkış kontrolünü sağlayan, bunları siz orada olmasanız bile gerçekleştirebilen sistemlerdir. Bahçe kapısına takılan uygun motor sistemiyle bahçe kapısı otomatik hale getirilir ve uzaktan kumanda ile kullanılabilmektedir. Otomatik olan yana kayar bahçe kapıları; villa, apartman, endüstriyel tesis ve site gibi birçok yerde tercih edilmektedir. Sizin tek yapmanız gereken uzaktan kumandanız ile kapıya yaklaşırken kapınızı açmaktır.

Bahçe Kapısı Motoru

Otomatik kapılarda, elektrik sistemine bağlanan motor, yana kayar kapıları dişli ile, dairesel kapıları ise kol yardımı ile kapılarınızın hareketini uzaktan kontrol etmenize olanak vermektedir. Otomatik bahçe kapısı sistemi bir adet flaşör lamba, hareket sensörü, bahçe kapısı motoru, alıcı ünitesi ve uzaktan kumandadan oluşmaktadır. Uzaktan kumanda sayesinde alıcıya sinyal gönderir ve kapının açılmasını sağlar. Aracınız ya da sizin hareketiniz sensörce hissedilir ve ardından kapı açılır. Geçiş ve tamamlanma süresince devrede olan sensörler kapının kapanmasına izin vermez. Geçiş tamamlandıktan sonra ise kapı, otomatik olarak kapanmaktadır.

Bahçe Kapısı ve Motoru Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

• Öncelikle yapılması gereken bahçeye hangi model ve hangi özelliklere sahip kapının uygun olacağını belirlemektir. Uygun kapı belirlendikten sonra uygun motorun belirlenmesi de büyük önem arz etmektedir.

• Bahçe kapısına uygun seçilmeyen motor sık sık arızalanabilir, beklentinizi karşılamayabilir. Bu noktada iyi bir motor seçmek için bir uzmandan destek almakta fayda vardır.

Bahçe kapısı motoru seçerken kapının ağırlığına, kapının uzunluğuna, kapının rüzgâra ve hangi etkilere maruz kalıp kalmayacağına dikkat edilmeli, seçimler bu bilgilerin ışığında yapılmalıdır.

• Kapının ne kadar yoğun kullanılacağı da motor seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Günde 20’den fazla kullanımlar için yoğun motorlar, 20’den az kullanımlar için normal motorlar tercih edilmelidir.

• Bahçe kapısının kullanım ömrünü arttırmak adına kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş kapı ve sistemler seçilmeli, olumsuz hava koşulları göz önünde bulundurularak seçimler yapılmalıdır.

• Bahçe kapısından memnun kalınması için uygulanması gereken önemli adım ise bu hizmeti uzman bir kadrodan alıp, kapı ve motoru işinde yetkin kişilerle seçmektir. İşinde uzman olmayan kişilerce verilen hizmet, beklentileri karşılayamamakta, bahçe kapısı ve sistemleri vadesini çok kısa sürede tamamlamaktadır. 

Bahçe Kapısı Fiyatları

• Otomatik kapı tercih edenlerin ihtiyaç duyacağı bahçe kapısı motoru eğer düşük performansa sahip ise 700 TL gibi bir fiyattan açılış yapıyor. Kalitesi ve performansı arttıkça fiyatı da artan motorların ortalama fiyat aralığı 700 – 3000 TL arasında değişmektedir.

• Ferforje kapılar için fiyat aralığı da seçilecek malzeme ve boyuta göre 1500-3500 TL arasında değişim göstermektedir.

• Diğer bahçe kapılarına göre daha karışık bir sisteme sahip olan otomatik bahçe kapısı fiyatları  diğerlerinden farklılık göstererek 3000 TL’den başlıyor.

Hayalinizdeki bahçeye sahip olmanın son adımı ise bahçenize şık ve kullanışlı bir bahçe kapısı seçerek bahçenizin sınırlarını belirlemek ve güvenliğini sağlamaktır. Doğru uzman kadro seçimiyle bu bahçeye ulaşmak oldukça kolay ve güvenli hale gelmektedir. Siz de bahçe kapısı hizmeti almak amacıyla sitemizde iş ilanı oluşturabilir ve binlerce uzman tarafından size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun gelen teklifi seçerek bahçe kapınızın üretimi, seçimi, montajı, tamiri ya da bakımı gibi hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Hizmeti Ortalama Ücretler

199₺ - 1350₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
199₺ - 1350₺ Ortalama Ücret
199₺ - 1350₺ Ortalama Ücret
199₺ 1350₺

Bahçe Kapısı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.