PHD Creative

PHD Creative

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Şubat 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaylı E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Üsküdar 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

PHD Creative Hakkında

PHD Creative Broşür Katalog Tasarımı , Grafik Tasarım , Kurumsal Kimlik & Kartvizit , Logo Tasarımı , Reklam & Banner Tasarımı , Reklam Yönetimi , Seo Uzmanı ve Sosyal Medya Yönetimi kategorilerinde hizmet vermektedir.

PHD Creative olarak her bir müşterimizi önce anlamayı, müşterimiz gibi düşünmeyi ve en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi belirlemeyi tercih ederiz. Çünkü biliriz ki bir işi iyi yapmanın yolu önce o işi tanımaktan geçer. PHD Creative olarak diyoruz ki; sizin gibi düşünüyoruz!

Hem geleneksel reklamcılığa hem de sosyal medyaya hakim kadromuzla, müşterimizin analizini yaptıktan sonra rakiplerin de analizini yapıyoruz ve yaratıcı, hem markanın geleneklerine saygılı hem de yenilikçi, plana sadık, titiz ve ihtiyaçlara hemen cevap veren anlayışımızla işimizi en iyi şekilde yapıyoruz!