Dijital Pazarlama

Talep Formu Doldur, Dijital Pazarlama Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Dijital Pazarlama Hizmeti

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, çağımızın gereklilikleri arasındadır. Firmalar, bu gereklilikleri yerine getirmek üzere dijital pazarlama uzmanları ile birlikte çalışırlar. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınız için ara.com.tr, profesyonel dijital pazarlama hizmeti sunuyor. Dijital pazarlama kategorisinden alınabilecek başlıca hizmetler aşağıda listelendiği gibidir. 
• SEO Uzmanı
• Sosyal Medya Yönetimi
• Reklam Yönetimi
• Influencer Marketing
• Reklam & Banner Tasarımı
• Logo Tasarımı
• Grafik Tasarım
• Kurumsal Kimlik & Kartvizit
• Broşür Katalog Tasarımı

SEO Uzmanı

SEO, search engine optimization olarak da bilinir ve ‘’arama motoru optimizasyonu’’ anlamına gelir. İnternette yer alan milyonlarca site arasından ön plana çıkmak, hedef kitleye kolaylıkla ulaşmak ve marka görünürlüğünü arttırmak üzere SEO uzmanı hizmeti, son zamanlarda yaygınlaşan bir dijital pazarlama koludur. Web sitelerin SEO tekniklerine uygun olarak yapılandırılması, doğru anahtar kelime kullanımı, sektör gerekliliklerini yerine getiren içerikler ve backlinkler ile markanın hedef kitlesini belirleyin. SEO uzmanları, çeşitli reklam çalışmaları düzenler, anahtar kelime başta olmak üzere analizleri gerçekleştirir, sosyal medya hesaplarını yönetir, rakip firmaların SEO durumlarını değerlendirir. 

Sosyal Medya Yönetimi

Türkiye’de akıllı telefon sahiplerinin büyük çoğunluğunun sosyal medyayı kullanması, küçük ölçekli firmalardan küresel çapta tanınan büyük şirketlere çok sayıda işletmenin sosyal medyada aktif olmasına neden oldu. Doğru sosyal medya yönetimi ile takipçi sayısını arttırabilir, ürün ve hizmetlerinizi yalnızca saniyeler içerisinde milyonlarca insana tanıtma imkanı elde edebilirsiniz.  Bu alanda tecrübeli binlerce sosyal medya uzmanı, ara.com.tr’de bir araya geliyor. En iyi fiyat/performans oranını yakalayacağınız danışmanlar ile çalışın. 

Reklam Yönetimi 

Reklam yönetimi, doğru stratejiler ile hem kurumsal hem de bireysel hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere yardımcı olur. Dijital pazarlamanın profesyonel bir şekilde yönetilmesi, uygun bütçe ile dikkat çekici ve kaliteli reklam yapımını sağlar. Reklam yönetim çeşitleri arasında sosyal medya reklamları, arama motoru reklamları ve advertorial yer alır. Adwords danışmanlığı ile ihtiyacınız olan hizmete kısa sürede sahip olun. Twitter, Facebook, Instagram, Google Adwords ve Yandex benzeri platformlarda düşük bütçeli reklamlar gerçekleştirebilir, marka değerinizi yükseltebilirsiniz. 

Influencer Marketing 

Influencer marketing, hizmet ve ürünlerin dijital platformlar öncelikli olmak üzere farklı mecralarda tanıtımının yapılmasıdır. Çok takipçili hesapların, büyük ya da küçük ölçekli firmaların reklamlarını yapması, ürün ve hizmetlerin kısa sürede milyon ve hatta milyarlarca kişiye ulaşmasını sağlar. Sosyal paylaşım platformları öncelikli olmak üzere influencer marketing hizmeti, televizyon ve yazılı basında da etkili olarak kullanılabilir. Marka değerine zarar vermeyecek influencerlar ile çalışmak, hedeflediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olur. 

Reklam ve Banner Tasarımı 

Reklam, ürün ve hizmetlerin tanıtılmasını kapsar. İyi bir reklam inandırıcı, dikkat çekici, şaşırtıcı, özgün, yaratıcı ve kullanıcıyı yönlendirici olmalıdır. Banner tasarımı, önemli bir reklam stratejisidir. Türkçede manşet ya da başlık anlamına da gelen bannerlar, sitelerin genellikle en üst kısmında yer alır ve ziyaretçilerin ilk dikkatini çeken yerlerdir. Banner ölçüsü web tasarıma göre değişir, ürün ve hizmetlerin yanı sıra firma logo ve değerlerine de uygun olarak tasarlanmalıdır. Profesyonel reklam ve banner tasarımı hizmeti ile hedef kitlenizi ara.com.tr aracılığıyla kısa sürede genişletin. 

Logo Tasarımı 

Logo tasarımı, bir markanın temsilcisi olacak renk, harf, imaj ve sembol tasarımlarına verilen isimdir. Firmanın ürün ve hizmetlerini baz alarak hedef kitleye uygun bir logo tasarımı, pazarlama konusunda en önemli konulardan biridir. Bu nedenle başarılı bir logo tasarımı hizmeti almak, markanın kısa sürede tanınırlığını arttırmasına ve yüksek kaliteli hizmet sunduğu mesajını vermesine olanak tanır. Logolar, orijinal, sade, etkili, kullanıcının kafasını karıştırmaktan uzak ve etkili olmalıdır. Logo çeşitleri ikonik logolar, yazısal nitelikler ve özellikler taşıyan logolar olmak üzere iki kategoriye sahiptir. Marka değerlerini profesyonel bir şekilde ifade etmek üzere uzman tasarımcılardan alacağınız hizmetler ara.com.tr’de sizleri bekliyor. 

Grafik Tasarım 

Grafik tasarım, iletilmesi amaçlanan bilgilerin etkili bir şekilde iletimini sağlama ve hizmetleri tanıtmak üzerine yapılır. Estetik olması gereken grafik tasarımlar aynı zamanda etkili ve hoş sıfatlarını da taşımalıdır. Görsel iletişim sağlayan kişilere grafik tasarımcı adı verilir. Grafik tasarımcılar, yetenekli, özgün, gelişen teknoloji ve sektör gerekliliklerine uyum sağlayan, etik değerleri gözeten, uygulama ve programları yetkin bir şekilde kullanabilen, estetik anlayışı gelişmiş ve yüksek algıya sahip olmalıdır. 

Kurumsal Kimlik ve Kartvizit 

Kartvizitler, kurumsal kimlikleri tanımak adına önemlidir. Kartvizit kullanımı sayesinde cep telefonu, email ve adres bilgileri üzerinden temel iletişim sağlanır, güvenilirlik imajı oluşturulur, profesyonel varlık yaratılır ve şirketin kısa bir şekilde tanıtımı yapılır. Kartvizit, genellikle 5x9 cm boyutlarında olsa da isteğe bağlı olarak değişiklikler gerçekleştirilebilir. Kartvizitte sadece en önemli bilgiler yer almalı, üzerindeki tüm yazılar okunabilir olmalı, kaliteli bir basım sağlanmalı, hedef kitleye hitap etmeli ve mümkün olduğunca özgün olmalıdır. 

Broşür Katalog Tasarımı

İşletmeniz ya da kişisel gereksinimleriniz için broşür ve katalog tasarım hizmeti alın. Dilediğiniz görsel özelliklerde, marka ve iş yerinin, ürün ve hizmetlerin, kampanya ve yeniliklerin tanıtımını gerçekleştirin. Bilgilendirme sonrası profesyonellerden alacağınız hizmet, kullanıcılar karşısında marka değerlerini yükseltir ve etkili bir şekilde tanıtım yapma imkanı sunar. 

Profesyonel ve Etkili Dijital Pazarlama 

Gelişen teknolojiye uyum sağlayan dijital pazarlama teknikleri ara.com.tr’de. Farklı dijital pazarlama kollarından hizmet almak üzere profesyoneller ile birlikte çalışın. %100 başarı ve müşteri memnuniyeti garantisi veren firmalar ile çalışmak, hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak. Pazardan aldığınız payı büyütmek ve daha geniş hedef kitlesine sahip olmak için yılın her günü, günün her saati ara.com.tr’de ilan açabilir ve uzmanlardan gelen teklifleri değerlendirin. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Dijital Pazarlama Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.