hasan kural

hasan kural

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 1985 Üyelik: Aralık 2021 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Edirne / Merkez 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

hasan kural Hakkında

hasan kural Anahtar Çoğaltma , Kapı Açma , Kilit Değiştirme ve Montajı ve Oto Anahtar ve Kilit Tamiri kategorilerinde hizmet vermektedir.

"KURAL ÇİLİNGİR (ANAHTARCI) OLARAK: ÇİPLİ (İMMOBİLİZER) OTO KONTAK ANAHTARLARINIZ YAPILIR - GARAJ -KEPENK -BARİYER VE OTO KUMANDASI ÇOĞALTILIR - OTO KUMANDA DIŞ KABI YENİLENİR, TAMİRİ YAPILIR, PİLLERİ DEĞİŞTİRİLİR - ZİNCİRSİZ OTOMAT VE HİDROLİK TAKILIR - ÇELİK KAPI, ÇELİK KASA - HER MODEL OTO KAPISI AÇILIR-BİNA GİRİŞLERİ VEOFİSLERİNİZE GÖSTERGEÇ KAPI OTOMATİĞİ TAKILIR-ÇELİK KAPILARINIZI UZAKTAN KUMANDAYLA AÇIP KAPATIN AKILLI GÖBEK(BAREL) MONTAJI YAPILIR. EMNİYET KİLİDİ TAKILIR - OTO YALE ANAHTAR YAPIMI VE KİLİT TAMİRİ YAPILIR. PROFESYONEL HİZMETİMİZ İLE 7/24 EDİRNE HALKININ HİZMETİNDEYİZ. ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİĞİNİZ VE MEMNUNİYETİNİZ.