Oto Anahtar ve Kilit Tamiri

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Oto Anahtar ve Kilit Tamiri Hizmet Verenler

ugur altun

ugur altun

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü

ismim ugur altuncu ugur anahtar olarak 1995 senesinden itibaren deneyimli kadromuz ile 7/24 hizmet v...

Teklif İste Profil Görüntüle
Hakan Binici

Hakan Binici

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Küçükçekmece

Sektörde 10 yılı aşkın bir süredir İstanbul un Avrupa yakası yoğun olmak üzere her bölges...

Teklif İste Profil Görüntüle
hasan kural

hasan kural

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Edirne / Merkez

"KURAL ÇİLİNGİR (ANAHTARCI) OLARAK: ÇİPLİ (İMMOBİLİZER) OTO KONTAK ANAHTARLARINIZ YAPILIR ...

Teklif İste Profil Görüntüle
Hira Anahtar

Hira Anahtar

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Düzce / Merkez

Düzce Merkez ve tüm İLÇELERİNDE 7/24 en uygun fiyat garantisi ve güler yüzden ödün vermeden...

Teklif İste Profil Görüntüle
Hüseyin Şahin

Hüseyin Şahin

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Giresun / Merkez

Aracınızın kaporta-boya aksanları plastik kaynak çilingir hizmet dede far temizleme pasta cila ...

Teklif İste Profil Görüntüle
Serkan Karabacak

Serkan Karabacak

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Osmangazi

Osmangazi Nilüfer ve Yıldırım ilçelerine ev oto kasa çilingir hizmeti veriyoruz Aracınızın...

Teklif İste Profil Görüntüle

Günümüz de araba anahtarlarımız ev anahtarlarımız kadar önemli. Hatta bazılarımız için ev anahtarlarımızın da önünde gelir. Artık Oto anahtar dendiğinde sadece bir ihtiyaç değil, bir statü simgesi beliriyor insanların aklında. O yüzden oto anahtarlarının şekli ve fonksiyonları hayatımızla daha da iç içe girmiş durumda. Oto anahtarlarımızın başına bir şey geldiğinde başvurduğumuz ilk kapı, oto yedek anahtar oluyor. Peki oto yedek anahtarınız yoksa, kendinizi oto anahtar tamiri sitelerini araştırırken ya da sokak sokak oto çilingir ararken bulabilirsiniz.   

Onarılabilir Bozuk Oto Anahtarlarında Karşılaşılan Yaygın Sorunlar

En sık rastlanan oto anahtar problemleri genelde oto anahtar üreticilerinin de geliştirmeye odaklandığı evrensel problemler oluyor. Gelin kısaca en sık rastlanan oto anahtar problemlerini veya hata kodlarını birlikte gözden geçirelim;

• Oto anahtarı kırık veya hasarlı olabilir,
• Arabanızın anahtarındaki transponder çipi kırık veya hasarlı olabilir,
• Anahtarınızın arabanızın kapısında takılı kalma durumu,
• Yıpranmış araba anahtarları,
• Arabanın kontağında araba anahtarının sıkışması, dönmemesi veya çıkarılmaması durumu,
• Kontakta araba anahtarının kırılması durumu,
• Araba anahtarının belli aralıklarla çalışmama durumu,
• İstenilen mesafeden arabanızı açamam durumu,

• Hasarlı düğmeler ve bitmiş piller vb. durumlarıyla karşı karşıya kaldıysanız eğer ve oto yedek anahtar sizin için bir seçenek değilse veya daha önceden bu riskleri ön görüp oto anahtar kopyalama işlemi de yapmadıysanız oto kilit tamiri uzmanları aramaya başlamışınızdır demektir. Korkmayın sorununuz sandığınız kadar büyük olmayabilir, yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek ve sıkıntınızı talep formunuzla belirtmek. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Oto Anahtar Çeşitleri

Günümüzde oto merkezi kilit opsiyonu bulunmayan araba neredeyse hiç üretilmemekle birlikte, bu opsiyonu olmayan üretilmiş arabaların da kullanımı çok çok azalmıştır. Bu doğrultuda manuel anahtarla açılan oto kilit sistemlerini sınıflandırma dışında bırakacak olursak üç ana gruptan bahsedebiliriz;

1) Anahtar ve anahtarlık opsiyonu ile uzaktan kumanda özelliği olan anahtar çeşidi

2) Uzaktan kumandası ile entegre edilmiş anahtar çeşidi 

3) Anahtarsız uzaktan kumanda çeşidi


Oto Kilitlerinin Çalışmamasının 5 Ana Nedeni

1)Anahtarlık pili bitmiştir!

Bu, aracınızın kapı kilidinin çalışmamasının en yaygın nedenlerinden biridir. Kilitleriniz çalışmıyorsa, anahtarlıktaki pili değiştirmek sorunu çözebilir.

2)Uzaktan kumandanın beyni arızalıdır!

 Pil sorun değilse, sorun uzaktan kumandanın beyninde olabilir. Bir oto çilingir bulup, uzaktan kumandanızı bir bilgisayara bağlayabilir ve programlamanın hala iyi olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Sinyal göndermiyorsa, muhtemelen uzaktan kumanda beyninin değiştirilmesi gerekecektir.

3)Kapı sigortası atmıştır!

Bir kapı çalışmıyorsa, ancak diğerleri çalışıyorsa, sorun atmış bir sigorta olabilir. Sigortanın değiştirilmesi sorunu düzeltir. Bu ucuz ve kolay bir tamir yöntemidir.

4)Araç kapısındaki solenoid arızalıdır!

Yine, bir kapı çalışmıyorsa, ancak diğerleri çalışıyorsa, sorun kapı kilidi solenoidiyle ilgili olabilir. Değiştirilmesi için arabanın kapı panelinin çıkarılması gerekebilir.

5)Araç kilidinde giden kablonuzda kırık tel vardır!

Kilit güçlenmiyorsa, kilit yuvasını yukarı veya aşağı doğru tutmaya çalışıp ardından uzaktan kumandalı anahtarınız kilidin çalışıp çalışmadığını görmek için kilidi tekrar tekrar açıp kapatın. Bazen çalışıyorsa, muhtemelen araç kilidine giden kablonuzda kırık bir teliniz vardır.

Oto Anahtar ve Kilit Tamiri Fiyatları

Oto anahtar tamiri ve oto kilit tamirleri için herhangi bir fiyatı aralığı vermek neredeyse imkansıza yakın. Bunun ana sebebi fiyat skalasının çok fazla değişkene bağlı olmasından kaynaklanmakta. Arabanızın modelinden tutun, aracınızla bulunan anahtar veya kilit çeşidine kadar bağlıdır. Bunların yanında anahtarınız veya kilidiniz de yaşamış olduğunuz hata modu da bu fiyat skalasını önemli derecede etkilemekte. O yüzden bu sektörde herhangi bir fiyat aralığı vermek deveye hendek atlattırmaktan daha zordur. Bu doğrultuda yaşadığınız spesifik sorunun, gerçek tamir fiyatı aralığını bulamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Büyük Sıkıntıların Kolay Çözüldüğü Platform!

Sabah uyandınız ve işe gitmek üzere arabanızı kullanabilmek için aracınızın kilitlerini açmaya çalışıyorsunuz fakat sonuç hüsran. Sorununuzu halletmek için en yakın oto çilingir hizmeti veren yere gittiniz, anahtarınızın veya kilidinizin onarılabilir olmasına rağmen yeni bir taneye ihtiyacınız olduğunu söylerler, çünkü size pahalı bir anahtar satmaları onlar için daha iyidir. Fakat sitemiz de araç modelinizi ve anahtar tipinizi, yaşadığınız sıkıntıyla belirterek birden fazla oto kilit tamiri yapan hizmet sağlayıcısını ayağınıza en uygun ve en hızlı şekilde getirebilirsiniz. Hem böylece sizin zor durumunuzdan istifade etmeye çalışan fırsatçılara mahal vermemiş olup probleminizi tasarrufla çözmüş olursunuz.

Ne yazık ki, araba anahtarlarının değiştirilmesi bazı durumlarda gerçekten pahalı olabilir ama her durumda değil! Oto anahtarlarınızı kaybedene kadar veya onların çalışmayı aksatmasına kadar gerçekten de ne kadar değerli olduklarını asla bilemezsiniz. Yaşanan örneklerde de görüldüğü gibi oto anahtarları günümüzün mobil biletleri niteliğindedir ve eğer onları aradığınızda etrafınızda değillerse veya çalışmıyorlarsa, hareket edemez ve bir yerlere sıkışıp kalırsınız. Neyse ki kendinizi böyle bir girdabın içinde bulursanız, çalışmayan bir oto kilidinin veya arızalı bir araba anahtarını değiştirmenin en kolay yolunu size en iyi ve en uygun sunan platformu bu satırları okuyorsanız bulmuş durumdasınızdır. 

Unutmayın ki daha herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmamışken oto anahtar kopyalama hizmetlerinden faydalanarak, gelecekte yaşayabileceğiniz herhangi bir probleme karşı olan risklerinizi minimize edebilirsiniz. Yani size sorunlarınızı daha oluşmadan çözebilme opsiyonu sunuyoruz.

Oto Anahtar ve Kilit Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

500₺ - 200₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
500₺ - 200₺ Ortalama Ücret
500₺ - 200₺ Ortalama Ücret
500₺ 200₺

Oto Anahtar ve Kilit Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;