Çilingir

Talep Formu Doldur, Çilingir Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Aradığınız Çilingir Tek Tıkla Kapınızda!

Çilingirler günün her saati hizmet veren anahtarı olmayan kapıların açılmasını sağlayan hizmet görevlileridir. Çilingirlerin elbette ki hızlı güvenilir ve uygun fiyatlı olmaları beklenir. Ancak kayıt dışı olarak hizmet veren birçok çilingirler hem bu mesleği hem de insanları tehlikeye atmaktadırlar. Bu durumun önüne geçebilmek adına çilingir hizmetleri kategorilerimizden yararlanabilirsiniz. 

Başlıca tercih edilen hizmetler şunlardır:
• Anahtar Çoğaltma
• Kapı Açma
• Kilit Değiştirme ve Montajı
• Oto Anahtar ve Kilit Tamiri

Anahtar Çoğaltma ve Kale Kilit Hizmeti

Bazen ev, işyeri, oda veya kasa anahtarlarını çoğaltmak, yedeklerini bulundurmak gerekebilir. Bu işlem için bir çilingir firması tercih edilebilir. Anahtar çoğaltmak için mutlaka bir makine gereklidir. Ayrıca anahtarların kaliteli malzemelerden üretilmesi anahtarların kilit içerisinde kırılmasını da önleyecektir.

Kale kilitler ise günümüzde en çok kullanılan kilitlerden biridir. Birçok kale kilit çeşidi bulunsa da bunlardan en önemlileri herhangi bir zorlama veya maymuncukla açma girişimine karşı kendilerini bloke ederek kilitlenmelidir. Bu durumda kilidi açtırmak için çilingir hizmeti almanız gerekse de güvenlik daha önceliklidir. Eğer hırsızlık girişiminin fazla olduğu bir alanda iseniz veya bu tür durumları bertaraf etmek istiyorsanız çilingir firmalarından kale kilit montajı yaptırabilirsiniz.

Uzaktan Kumanda Çoğaltma Hizmeti

Bir çilingir firması her alanda hizmet vermelidir. Bu alanlardan biri de uzaktan kumandalardır. Garaj, otomobil, otopark, bariyer gibi birçok uzaktan kumanda kopyalama hizmeti zor durumda olanların ihtiyacını gidermektedir. Kaybolan garaj, bariyer gibi kumandaların kopyası yapılırken eskisinin de iptal olması gerekir ki kötü kişilerin eline geçen uzaktan kumandalar ile hırsızlık gibi olaylar yaşanmasın.

Kapı Açma Hizmeti

Kapı açma hizmeti, çelik dış kapılar, oda kapıları ya da kullanıcı isteğine göre çeşitli amaçlar ile tercih edilir. Çelik kapılar günümüzde neredeyse her evde bulunan sağlam ve güvenilir kapılardandır. Ancak anahtarın içerde unutulması veya kaybolması durumunda bir çilingir ustası çağırmaktan başka pek az seçenek vardır. 7/24 hizmet veren güvenilir bir çilingir servisi bulmak ise oldukça zahmetlidir. Çelik kapıların açılması ise eğer kapı kilitlenmiş ise kilidin göbeğinin değiştirilmesi gerekir. Ancak kapı kilitlenmemiş, sadece kapatılmış ise kilit göbeğine ve kapıya zarar vermeden açma işlemi zahmetsizce yapılır.

Oda Kapısı Açma Hizmeti

Her evin farklı oda kapıları ve farklı kilit sistemleri bulunur. Birtakım aksilikler sonucu kilitli kalan oda kapılarını açmak için uzman çilingir ustası çağırmak gerekebilir. Özellikle çocuklu aileler bu konuda oldukça endişelidirler. Genellikle küçük çocuklar kapıları kilitleyerek tekrar dışarı çıkamazlar. Bu gibi durumlarda kapı eğer ahşap ise kapıya zarar verilerek kilidin sökülmesi gerekebilir. Çünkü kilitli kapılarda ilk önce kilit açılır bu nedenle bazı aksilikler ile kilidin sökülmesi gerekebilir. Evlerde ahşap dışında bulunan bir başka kapı tipi ise Amerikan kapılardır. Bu kapılar tokmaklı yapıya sahiptirler ve içeriden düğmesine basılıp kapatıldığı zaman kapı kilitlenir. Bu tür kapıları açabilmek için genellikle zordur. Uzman bir çilingirden yardım alınması kapıya zarar gelmeden açılmasını sağlar.

Demir Kapı Açma Hizmeti

Demir kapı kilitleri genellikle işyerlerinde veya bina girişlerinde bulunan güvenlik için son derece sağlam kapı kilitleridir. Ömrünü tamamlayan demir kilitler gerek paslanmış olmalarıyla gerekse de bozulmalarıyla veya anahtarlarının unutulmasıyla açılmaz hale gelir. Demir kapı kilitlerinin açılması oldukça zor bir işlemdir. İşinin ehli olmayan kişiler bu kilitleri açmaya çalıştıklarında kilide zarar verirler ve ortaya büyük bir masraf çıkar. Ancak tecrübeli bir çilingir ustası kapıya ve kilide hiç zarar vermeden demir kapı kilitlerini açabilir. Ömrünü tamamlamış olan kilitler ise yenisiyle değiştirilerek güvenlik sağlanmış olur.

Kilit Değiştirme ve Montaj 

Kilit değiştirme ve montaj, farklı binalarda iç ya da dış kapılar için alınabilir. Kullanıcı isteklerine göre kilit değiştirilir ve gerekli montaj adımları uygulanır. Kapılar ile birlikte kasalar için de kilit değiştirme hizmeti almak mümkündür. Oldukça komplike yapılara sahip olan özel kasalar çoğu evde değerli eşyaları saklamak için sık kullanılan bir güvenlik aracıdır. Şifresi unutulan kasalar için çilingir hizmeti uzmanlık gerektirir. Bu özel kasaları açmak için de son derece komplike ekipmanlara ihtiyaç vardır. Özellikle müşteri güvenliğinin üst düzeyde tutulması gerektiği bu tür hizmetlerde güvenilir bir çilingir firması bulmak son derece önemlidir. Çilingir firmaları her özel kasa için ayrı aletler ile gelmeli ve gizlilik had safhada tutulmalıdır. Kaliteli ve müşteri gizliliğine önem veren çilingir hizmetlerini kategori sayfamızdan bulabilirsiniz.

Çelik kasa çilingir Hizmeti

Yine özel kasalar gibi çelik kasalar da değerli eşyaları veya evrakları saklamak amacıyla ev veya iş yerlerinde kullanılan bir muhafaza aracıdır. Eğer anahtarı kaybedilen veya şifresi unutulan bir çelik kasaya sahip iseniz bu hizmeti sürekli veren tecrübeli bir çilingir ustasına ihtiyacınız vardır. Çünkü birçok farklı model ve markada çelik kasa ve her kasanın kendine özgü kilit sistemleri vardır. Dijital çelik kasalar için son teknoloji ekipmanlar gereklidir. Gerektiğinde ise çelik kasa anahtar kopyalama yapılabilmeli ve çelik kasaya zarar vermeden açım işlemi yapılmalıdır. 

Oto Anahtar ve Kilit Açma Hizmeti

Çilingirler sadece ev kapısı açmak değil birçok hizmeti de verirler. Çelik kapı hizmeti, otomobiller, şifreli kapılar, garaj kumandaları, özel kasalar gibi birçok alanda hizmet verirler. Bu nedenle çilingir ustası işini bilen ve nesnelere zarar vermeden açabilir nitelikte olmalıdır. Her işlem için ayrı ekipmanlara, bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır. Otomobiller anahtarları en çok kaybedilen araçların başında gelir. Ayrıca birçok farklı model ve markada araç bulunur. Otomobil üreticileri kilit sistemini her geçen gün daha da güvenilir hale getirmektedirler. Bu nedenle son teknoloji ürünler olan otomobilleri açmak için farklı ekipmanlar kullanılmalı ve araca zarar verilmemelidir. Alanında uzman bir çilingir firması ise en son teknolojiyi ve en kalifiye elemanı bünyesinde bulundurmalıdır. 

Uygun Fiyata, Tecrübeli Ekiple Çilingir Hizmeti
Çilingirler; evlerin, işyerlerinin, otomobillerin güvenliğinin emanet edildiği kişilerdir. Bu nedenle ustalık belgesini almaları gerekir. Birçok çilingir işini hakkıyla yapmak için çalışır. Ancak korsan olarak bu işi yapmaya çalışanlar bu mesleğe zarar vermektedirler. Ustalık belgesi bulunan, çilingir hizmeti fiyatları uygun, güvenilir ve tecrübeli çilingir hizmetini sizlere sunuyoruz. Özenle çalışmayı kendine ilke edinmiş, işini layığıyla yerine getiren, yılın her günü ve günün her saati hizmet verebilen çilingir hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Çilingir Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.