Kapı Açma

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Kapı Açma Hizmet Verenler

Cem Saban

Cem Saban

5.0 1 Yorum
1 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

Kilitcim.com Moda Anahtarcı ve çilingir servisi

Profil Görüntüle
Alişan Beki

Alişan Beki

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Profil Görüntüle
trend çilingir

trend çilingir

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Osmangazi
Profil Görüntüle
imdat erdem

imdat erdem

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ümraniye
Profil Görüntüle
Kardelen

Kardelen

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Eyüp
Profil Görüntüle
Yunus Sen

Yunus Sen

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Gemlik
Profil Görüntüle
Veysel Aldemir

Veysel Aldemir

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Elazığ / Merkez
Profil Görüntüle
Emirhan Birol

Emirhan Birol

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Şişli

Kale Kapı Kale Kilit Yetkili Bayisi ve servisiyiz Her yere Motorsiklet ile hızlı Ulaşım Sağlan...

Profil Görüntüle
Ali Çakır

Ali Çakır

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Sancaktepe
Profil Görüntüle
Mehmet Kalkan

Mehmet Kalkan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova
Profil Görüntüle
Köksal Çakmak

Köksal Çakmak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak

Çilingir kapı açma oto kapı anahtar çoğaltma

Profil Görüntüle
Goldkey çilingir

Goldkey çilingir

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karşıyaka
Profil Görüntüle
Hasan Tokcan

Hasan Tokcan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Gaziemir
Profil Görüntüle
Şafak Sezer

Şafak Sezer

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Esenler
Profil Görüntüle
Samet Çalışır

Samet Çalışır

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Keçiören
Profil Görüntüle
Turgut Ulutaş

Turgut Ulutaş

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Samsun / Atakum
Profil Görüntüle
Osman Pınarbaşı

Osman Pınarbaşı

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Şanlıurfa / Karaköprü

24 saat Şanlıurfa Karaköprü Eyyubiye haliliye bölgesi merkez bölgesinde profesyonel olarak çi...

Profil Görüntüle
Mehmet Güneş

Mehmet Güneş

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Hatay / Antakya

Müşteri memnuniyeti esas

Profil Görüntüle
Şah Hüseyin Boğa

Şah Hüseyin Boğa

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Erzincan / Merkez
Profil Görüntüle
Samet Saral

Samet Saral

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Vakfıkebir
Profil Görüntüle
Korkut Aktolun

Korkut Aktolun

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Eskişehir / Tepebaşı

24 saat hizmet vermektedir.

Profil Görüntüle

Acilen bir çilingir mi gerekiyor? Anahtarınız yanınızda olmadığı için kapıda kaldınız ve en yakın çilingir acaba nerededir diye mi soruyorsunuz? Her türdeki kapı kilidini en hızlı biçimde açan, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet veren firmalara en kısa yoldan ulaşmak için doğru adreste bulunuyorsunuz. Yaptırmak istediğiniz kapı açma işlemi hakkında kısa bilgi veren bir iş ilanını sitemiz üzerinden paylaşarak sektöründe lider çilingir firmalarına ulaşabilirsiniz. Verdiğiniz ilanı inceleyen firmalar makul fiyat teklifleriyle size cevap vereceklerdir. Siz de içlerinden en uygun fiyat teklifi yapanı seçebilir ve hizmet alımını başlatabilirsiniz. Kapıda kaldım diye üzülmeyin. Sitemiz aracılığıyla en yakın çilingir kısa sürede yanınızda olacaktır.

Çilingir Hizmetleri

Çilingircilik, kökü çok eski dönemlere dayanan bir meslektir. Eskiden kullanılan kilit ve anahtar sistemleri daha basit bir mekanizma anlayışına dayanıyorken bugün kullanılan kilit ve anahtar sistemleri oldukça karışık hale gelmiş bulunuyor. İlköğretim mezunları için 2 yıllık, orta öğretim mezunları için ise 1 yıllık mesleki eğitimden sonra çilingirlik mesleğine başlangıç yapılabiliyor. Tabi bu aşamada belli bir yaş sınırını tamamlamış olmak, adli sicili temiz olmak ve fiziksel bir engelin bulunmaması gibi bazı şartlar da mevcut. Hiç şüphe yok ki hepimiz hayatımızın bir döneminde çilingir hizmeti alma ihtiyacı duymuşuzdur. 

 • Evde,
 • Yazlıkta, 
 • İş yerinde,
 • Depo binasında, 
 • Bahçe kapısında ve hatta 
 • Arabalarımızda 

anahtarla ilgili problemler yaşadığımız için çilingirlerden ya kapı açma ya da anahtar yedekleme hizmeti almışızdır. En önemli eşya ve mülklerimizi anahtarla güvence altına aldığımızdan dolayı, talep ettiğiniz anahtar işlemleri ne olursa olsun güvenilir olmayan kişi ve işletmelerden hizmet almamanızı tavsiye ediyoruz. En iyi ve en hızlı çilingir hizmetlerini sitemizden alabilirsiniz.

Kapı Açma Yöntemleri Çilingirsiz İşe Yarar Mı?

Kaybolan ya da unutulan anahtarlar yüzünden kapıda kalıp bir çilingir çağırmak yerine kendi usulleriyle kilit açmaya çalışan birçok kişiyle karşılaşmış ya da duymuşsunuzdur. Hatta belki siz de üstünüze kapanan kapıyı ya da şifresini unuttuğunuz valizinizi türlü yöntemler kullanarak açmaya çalışmışsınızdır. Çilingir olmadan yapılan amatör girişimlerde, kapı açma yöntemleri arasından en çok kullanılanı muhtemelen kartla kapı açma yöntemidir. Ancak şunu bilmenizde fayda var ki kartla kapı açma yöntemi kullanılarak açılabilen kilitler güvenilir ve sağlam olmayan kilitlerdir ve eğer herhangi bir kişi kartla bir kilidi açabiliyorsa aynı yöntemi hırsızlar da kullanabilir demektir. Diğer taraftan uzun uğraşlar sonrası kapınız açılmıyorsa güvenlik testini geçmiştir diyebiliriz ancak yine de çilingir ihtiyacınız devam eder. Bu yüzden en yakın çilingir işletmesinden derhal hizmet almak istiyorsanız hemen sitemizi incelemeye başlamalısınız.

Çilingir Kapıyı Nasıl Açar?

Açılamaz gibi durmasına rağmen bir çelik kapı açma işlemine şahit olduğunuzda hemen aklınızda çilingirin bunu nasıl yapabildiği sorusu belirir. Ancak bu konuda şunlar önemlidir:

 • Bir çilingir kapı açma konusunda gerekli eğitimi almış kişidir,
 • Çilingir kapı açma alanında yetkili kişi olduğu kadar aynı zamanda hukuken de sorumlu kişidir. Bu yüzden bir kapının açılmasını çilingirden talep etmeniz durumunda sizden bunu belgeleyecek fatura gibi evraklar isteyeceğini, tutanak tutabileceğini unutmayın,
 • Çilingirler tarafından kullanılan kapı açma yöntemleri kapının kilitli mi yoksa sadece çekili mi olduğuna, anahtarın kilit içinde kırılıp kırılmadığına, arka tarafta kilindin üzerinde başka bir anahtar bulunup bulunmadığına göre değişir,
 • Çilingirlerin kapı açma esnasında kullandıkları yöntemlerden birisi de maymuncuk olarak tabi edilen kapı açma aparatı yöntemidir,
 • Daha detaylı kapı açma yöntemlerini internette bulamazsınız çünkü detaylı anlatımlar aynı zamanda hırsızlara davetiye çıkarabilir.

Daha Ucuz Maliyet İçin İşi Uzmanına Bırakın

Anahtarım kayboldu artık asla kilidi açamayacağım diye üzülmeyin. Her problemin olduğu gibi bu sorunun da kolay bir çözümü var. Sektöründe uzman ve güvenilir çilingir hizmetlerinden siz de faydalanmak istiyorsanız, en yakın çilingir işletmesine en hızlı biçimde ulaşmayı umuyorsanız doğru sayfadasınız. Profesyonel eller tarafından müdahale edilmeyen kapı açma işlemlerinde kapının, kilidin ya da kapı boyasının zarar göreceğini, çilingire vereceğiniz ücretten daha fazlasını bu tür aksaklıkları telafi etmek amacıyla ödemek zorunda kalabileceğinizi asla unutmayın. Hemen bir çilingir çağırın, işi uzmanına bırakın.

Hızlı Müdahale, Kesin Çözüm

- Ev kapısı, 
- Otomobil kapısı, 
- Kasa kapısı,
- Asma kilit, 
- Çivi kilit ve 

diğer her türlü kilit açma işlemini güvenle ve en hızlı bir biçimde yaptırmak istiyorsanız birkaç adımda beklediğiniz hizmete ulaşabilirsiniz. Bunun için ilk olarak sitemize giriş yaparak kendiniz için bir hesap oluşturun. Daha sonra karşılaştığınız kapı açma problemini ve almak istediğiniz çilingir hizmeti anlatan kısa bir iş ilanını sitemiz aracılığıyla paylaşın. Paylaştığınız ilanı inceleyen çilingir işletmeleri size sunacakları hizmet için en makul fiyatlarda tekliflerle ilanınıza yanıt vereceklerdir. Siz de gelen bu yanıtlara göre beklediğiniz hizmeti en cazip fiyatlarla vereceğini düşündüğünüz firmayı belirleyerek hemen hizmet alım sürecini başlatabilirsiniz. Bununla birlikte talep ettiğiniz hizmeti yerine getirmesini istediğiniz firmaya sitemizi kullanmak suretiyle ulaşarak doğrudan bir fiyat teklifi alma şansınız da bulunuyor. En değerli eşya ve mülklerinizin kilitlerini emin ellere teslim etmek ve gece rahatça uyumak istiyorsanız tercihiniz kaliteden yana olsun. Bizi tercih edin, rahat edin.

Kapı Açma Hizmeti Ortalama Ücretler

50₺ - 100₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
50₺ - 100₺ Ortalama Ücret
50₺ - 100₺ Ortalama Ücret
50₺ 100₺

Kapı Açma Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.