Rusça Özel Ders Hizmeti Ortalama Ücretler

50₺ - 110₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

50₺ - 110₺ Ortalama Ücret
50₺ - 110₺ Ortalama Ücret
50₺ 110₺

Rusça Özel Ders Ücret Rehberi

Rusça, Slav Dilleri grubundaki Hint-Avrupa dil ailesinin Doğu Slav Dilleri alt grubunun dilidir. Dünyada en çok konuşulan 7.dil olmakla birlikte Birleşmiş Milletler’in de resmi dil kabul ettiği dildir. Rusçanın alfabesi, Kiril alfabesidir. Telaffuz ve vurgu en önemli hususlardandır. Rusya’nın Türkiye’ye komşu olması sebebiyle ülkemizle ticari ve sosyal ilişkiler oldukça gelişmiştir. Bu sebeple iş hayatında Rusça bilmenin tercih sebebi olduğu aşikardır. Özellikle turizm sektöründe Rusça bilmek zorunluluk haline gelmiştir. Uluslararası çalışan şirket sahipleri çalışanlarının Rusça öğrenmesini talep etmesi veya Rusça bilen personel ile çalışması kaçınılmazdır. Bu durum öngörüldüğünde Rusça dil eğitimlerine talep artmıştır. Rusça dil okulları ve Rusça özel ders ile öğrenilebilir. Rusça öğrenilebilen çeşitli kurs ve dersler:

Dil Okullarında Rusça Eğitimi Fiyatları

Ülkemizde Rusça dil eğitimi birçok dil okulunda verilmektedir. Dil okullarına kayıt olduktan sonra yapılan seviye tespit sınavı sonrasında öğrenciler seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilir. Bu sınıflar Rusça seviyelerle belirlenir. 3 seviye, 6 kur vardır. Her kur ortalama 100 saattir. Rusçanın seviyeleri:

• Birinci kur: A1 Temel seviye

• İkinci kur: A2 Temel seviye

• Üçüncü kur: B1 Orta seviye

• Dördüncü kur: B2 Orta seviye

• Beşinci kur: C1 İleri seviye

• Altıncı kur: C2 İleri seviye

Dil okullarında Rusça dil eğitim ücretleri:

1 ay Rusça dil eğitimi ücretleri: 1100 TL

Bu eğitimde 1 ay içerisinde toplam 16 ders verilir. Sınıflar 12 kişiliktir. Fiyatı belirleyen faktörlerden en önemlisi, her sınıfta bir yabancı öğretmen gözetmenlik yapmaktadır. Eğitimi anadili Türkçe olan öğretmen verirken, anadili Rusça olan öğretmen ise derslerde telaffuz konusunda yardım etmektedir. Bu eğitim herhangi bir kur için tercih edilebilir. 2 saat Rusça özel ders de fiyata dahildir.

3 ay Rusça dil eğitimi fiyatları: 1300 TL

3 ay boyunca 72 saat Rusça özel ders verilir. 72 saat ders daha erken alınabilir lakin 3 ayı geçtiği takdirde kalan ders saatleri artık alınamaz. Okulun eğitim fiyatını belirleyen, eğitim modelinin özel ders olmasıdır. Tek kişi veya birlikte gidilen 2-3 kişi ile beraber eğitim alınabilir. Çalışma temposundan dolayı dil okuluna gidemeyen öğrenciler, eğitmenleriyle ders yapabilecekleri uygun ortamı sağlayabilirlerse ders orada gerçekleşir. Eğitimler Rusça dil eğitimi almış Türk öğretmenler tarafından verilir. 72 saatte 1 seviye bitirilebilir. Eğitim ücretinin uygunluğu konusunda dil okulunun şehir merkezine uzaklığı gösterilebilir.

3 ay Rusça dil eğitimi: 4720 TL

96 saat dersin 3 ay içerisinde alınması gerekir. Bu eğitim 3 kur için belirlenmiş fiyattır. Fiyatı belirleyen en önemli faktör öğrenme ve konuşma garantisidir. Öğrenci eğitimi bitirdiğinde öğrendiği kur dahilinde gelişme sağlayamadığı takdirde dil okulu ücretsiz ek dersler vermektedir. Dersler teknolojik sınıflarda verilir ve sınıfların kontenjanı en fazla 10 kişidir. Katılım sağlanmadığında eğitim tek kişi ile de başlayabilir. Kaçırılan derslerin telafisi özel derslerle yapılır.

Yurt Dışında Rusça Dil Eğitimi Fiyatları

Anadili Rusça olan ülkelerde Rusça öğrenmeyi tercih edenler için birçok şehirde dil okulları vardır. Yurt dışında Rusça öğrenmenin avantajı, çevrede sürekli Rusça konuşan insanlar olduğu için dile yatkınlığın ve telaffuzun gelişmesidir.

Belarus Rusça Dil Eğitimi Ve Konaklama Ücreti: 2195 $

Bu eğitim yaz okulu kapsamında verilmektedir. Haziran, temmuz ve ağustos ayında kurslar açılır. Eğitim 3 ay sürer. Haftada 5, günde 4 saat olmak üzere toplamda 240 akademik ders saati eğitim verilir. Ücrete dahil olan hizmetler; havalimanı karşılaması, oturma izni alınması, kültür gezileri, telefon hattı, yurtta konaklama, danışmanlık hizmeti, havalimanı uğurlaması ve eğitim bitiminde verilen dil sertifikasıdır.

St Petersburg Rusça Dil Eğitimi Ve Konaklama Ücreti: 3308 Euro

Eğitim süresi 3 aydır. Eğitim ücreti 1668 Euro, aile yanı tek kişilik konaklama ücreti ise 1575 Euro olarak belirlenmiştir. Konaklama seçeneği değiştirilerek daha uygun fiyatlarda eğitim alınabilir. Günde 45 dakikadan 4 ders, haftada 20 saat Rusça ders verilir. Kursa başlamadan önce seviye tespit sınavıyla eğitime başlanacak kur seçilir. Sıfırdan başlangıç için uygun bir eğitimdir.

Soçi Rusça Dil Eğitimi ve Konaklama Ücreti: 1715 Euro

Günde 4 ders, haftada 20 saat ile 3 ay eğitim verilir. Konaklama bir butik otelde tek kişilik oda ve kahvaltı içerir. Öğrenme garantisi mevcuttur. Eğitim sonunda kurs katılım sertifikası verilir. Kurs kitap ve materyalleri ücrete dahil değildir. Tüm kurlar için geçerlidir. 15 Euro bedel karşılığında Rusça özel ders alınabilir.

Rusça Özel Ders Fiyatları

Toplu sınıfları ve toplu online eğitimleri tercih etmeyenler Rusça özel ders seçeneğine yönelirler. Bir eğitmenden yüz yüze eğitim alınabileceği gibi, online platformlar üzerinden eğitmenle görüntülü konuşma yaparak da Rusça özel ders alınabilir.

Online Rusça özel ders ücretleri: 120 TL

Bu ücret 1 saat ders için belirlenmiştir. Fiyatı etkileyen faktör ise eğitmenin Rus olmasıdır.

Online Rusça özel ders ücreti: 85 TL

1 saat ders için ödenmesi gereken ücrettir. Eğitmenlerin Türk olması, Rusya’da üniversite okumuş ve dil eğitimi almış olması fiyatı değiştiren etkendir.

Yüz yüze Rusça özel ders ücreti: 100 TL

Ders 1 saattir. Eğitmenin veya öğrencinin evinde işlenebilir. Rusya’da eğitim alıp orada yaşamış olan Türk eğitmenlerin belirlediği ortalama ücrettir.

Dil okulunda Rusça özel ders fiyatları: 1000 TL

Dil okulunda toplu bir sınıfta eğitim almak yerine, eğitmenle bire bir yapılan 1 aylık eğitim ücretidir. Ders gün ve saatlerini öğrenci belirler. 1 ay içerisinde toplam 40 saat ders verilir.

Rusça Özel Ders Fiyatlarını Etkileyen Genel Unsurlar

• Özel dersi verecek eğitmenin uyruğu fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Anadili Rusça olan eğitmenler daha çok tercih edilir ve saat ücretleri daha fazladır.

• Dil okullarının bulunduğu konum eğitim programının da ücretini etkiler. Şehir merkezlerindeki dil okulları daha pahalıdır.

• Yurt dışında alınacak eğitimlerde ülke ve okulun seçimi, fiyatlar arasında 1000 dolara kadar farklılık gösterir.

• Rusça dil bilgisi olup geliştirmek için kursa gitmek isteyen kişiler mutlaka seviye tespit sınavı sonuçlarına bakmalıdır. 2 kur arasında kalıp üst kura daha yakın bilgisi olan kişiler, alt kura gittiklerinde eğitim sıkıcı bir hal alır ve fazladan 1 kur daha ödemiş olurlar. Bunun yerine eksik kalan konuları Rusça özel ders alarak tamamlayabilir ve üst kurdan başlayabilirler. Böylelikle 1 kurdan tasarruf edilmiş olur.

• Ekonomik bir şekilde eğitim almak isteyen kişiler toplu grup derslerini tercih edebilirler.

Rusça Özel Ders Hizmet Verenler

A Kind Of Phoneix

A Kind Of Phoneix

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez
Profil Görüntüle
Diana Viktorovna

Diana Viktorovna

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Üsküdar

Çocuklara ve Bayanlara Özel online Rusça dersi. Rusya uyrukluyum evlilikten dolayı Türkiye'de y...

Profil Görüntüle
Hasim Sevinç

Hasim Sevinç

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Bornova

Sıfırdan "ko ko" tekniğiyle Rusça öğrenelim. Üniversitede Rusça eğitimi gören öğrenci...

Profil Görüntüle
İsmail Tek

İsmail Tek

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Mersin / Mezitli
Profil Görüntüle
Remziyegül Muhammet

Remziyegül Muhammet

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Yıldırım
Profil Görüntüle
Gunay Özkan

Gunay Özkan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Gölcük

Merhaba. Rusca dersi veriyorum evimde. Ilgilenenlere duyrulur.. Ayrica kendi evimde kucuk cocuga he...

Profil Görüntüle
Şemşat Amandurdyyeva

Şemşat Amandurdyyeva

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Mamak
Profil Görüntüle
Görkem doruk İlçin

Görkem doruk İlçin

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Aydın / Efeler
Profil Görüntüle
Aygün Ağanazaroğlu

Aygün Ağanazaroğlu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Bandırma
Profil Görüntüle
Orhan Gurbanov

Orhan Gurbanov

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Sultanbeyli
Profil Görüntüle
Dzheiran Akhmedli

Dzheiran Akhmedli

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beşiktaş
Profil Görüntüle
tufan gör

tufan gör

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sinop / Merkez

herturlu dıreksıyon dersı ılerı olarak kolayca verırır arac kullanma ogretılır

Profil Görüntüle

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Rusça Özel Ders Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.