Fransızca Özel Ders Hizmeti Ortalama Ücretler

70₺ - 200₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

70₺ - 200₺ Ortalama Ücret
70₺ - 200₺ Ortalama Ücret
70₺ 200₺

Fransızca Özel Ders Ücret Rehberi 


Fransızca bugün dünyanın her yerinde konuşulan bir dildir. İngilizcenin ardından eğitimi en çok verilen dil olma özelliğini taşır. Gerek iş hayatında gerek sosyal yaşamda farklı bir konuma sahip olmak isteyenler Fransızca dil eğitimi almayı isterler. Fransızca özel ders ücretleri dersinin seviyesine göre değişir. Bu seviye kişinin dil bilgisine göre şekillenir. Başlangıç, orta düzey veya ileri düzey konuşma kursları maliyeti etkileyen unsurlardır. Ayrıca öğretmenin eğitim durumu ve tecrübesi de ücretlere etki edebilir. Bir diğer etmense dilin öğrenme amacıdır. Spesifik amaçlar taşıyan dil eğitimleri bulunur. Bu bağlamda ortalama ücret saatlik 70 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. Belirtilen fiyatlar tahmini olup, hizmeti alan ve veren tarafından belirlenir.

A1 ve A2 Seviye Fransızca Kursu Ücretleri

Fransızcaya yeni başlayan veya başlamış ancak devamını getirememiş olanlar için verilen bir seviyedir. Temel Fransızca dil bilgisi kuralları, temel konuşma, telaffuz, yazma ve dinleme becerileri kazandırılması amaçlanır. Bu eğitim seviyesini tamamlayan kişiler başlangıç düzeyde Fransızcaya hâkim olabilirler. Bu seviye kişinin kendini tanıtabilmesinde ve bir sonraki seviyeye hazırlık amacıyla verilir. A1 ve A2 seviyesi Fransızca özel ders fiyatları eğitimcinin tecrübesi doğrultusunda saatlik 70 TL ile 120 TL arasında değişebilir.

B1 ve B2 Seviye Fransızca Kursu Ücretleri

Orta düzeyde Fransızca dil eğitiminin verildiği bir seviyedir. Bu seviye, A2 Fransızca dil seviyesine sahip olanlar için verilir. Orta düzeyde konuşma dinleme ve yazma becerisi kazandırılma amaçlanır. Bu seviye tamamlandığında seyahat, iş ve sosyal konular hakkında belirli düzeyde konuşma olanağı sağlanır. Bu hizmetin ortalama maliyeti ise saatlik 100 TL ile 150 TL arasında değişebilir.

C1 ve C2 Seviye Fransızca Kursu Ücretleri

Bu seviye ileri düzey Fransızca dil eğitiminin verildiği bir seviyedir. B2 seviyesini tamamlanış olan kişilere yöneliktir. Bu seviye tamamlandığında iş ve sosyal konularda ileri düzeyde konuşma, yazma ve dinleme kabiliyeti kazanılmış olur. Kelime dağarcığı biraz daha geliştirilerek belli bir konu hakkında daha yetkin bilgilere sahip olunabilir. Bu seviye dil eğitiminin ortalama ücreti ise 120 TL ile 200 TL arasında değişebilir.

Spesifik Konulara Özel Fransızca Dersi Fiyatları

Fransızca dil bilgisinde B2 seviyesini tamamlamış olan kişilere spesifik konularda eğitim verilmesi amaçlanır. Belirli uzmanlık alanına sahip olan eğitimciler tarafından verilir. Örneğin sanat, muhasebe, mühendislik gibi farklı alanlarda kişilerin daha rahat dil kullanımını sağlayabilmeleri amaçlanır. Bu eğitimin hizmet maliyeti ise saatlik 100 TL ile 200 TL arasında değişebilir.

Fransızca Özel Ders Fiyatlarını Etkileyen Genel Unsurlar

Dil Bilgisinin Seviyesi

Başlangıç düzeyi olan A1 ve A2 düşük maliyetli olabilir. Ancak ileri seviye dil eğitimi veya spesifik konularda alınacak olan eğitimin maliyeti yüksek olabilir.

Eğitim Düzeyi

Eğiticinin öğrenim derecesi, Fransızca dili üzerine yüksek lisans veya doktora eğitimlerinin olması maliyeti artırıcı unsurlardandır. Eğitmenin lisans, yüksek lisans ve doktora diplomasına sahip olması gibi önemli detaylar ücret artışına neden olabilir.

Tecrübe

Fransızca dili hem telaffuz hem de gramer olarak alıştığımız dillerden farklı bir dildir. Bu nedenle bu dilin öğrenilebilmesi için eğitimcinin farklı yollar ile öğrencinin algılarını açabilmesi ve bir Fransız gibi düşünebilme yeteneği kazandırması gerekir. Bu yetenek ise tecrübe ile kazanılabilir. Tecrübeli ve öğrencisinin düşünce yapısını değiştirebilen bir eğitimcinin ücreti farklı olabilir.

Fransızca Özel Ders Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Fransızca dili günümüzde en çok talep alan ve en çok öğrenilen dillerden birisidir. Bu nedenle eğitmen seçiminde birtakım kriterlerin göz önünde bulundurulması Fransızcayı öğrenebilmek açısından önemlidir.

• İyi bir dil eğitimi aktif bir süreçten geçmelidir. Bu nedenle eğitimcinin ileri derecede gelişmiş sosyal bir yapıya sahip olması önemlidir.

• Fransızca özel ders alırken eğitim alacak kişiye göre öğretmenin seçimi önemlidir. Özellikle okul öncesi çocuklar dil eğitimi alacak ise eğitimcinin mutlaka çocuk psikolojisinden anlayan, güler yüzlü bir yapıya sahip olması gerekir.

• Bir dili öğrenebilme, o dilin kültürüne aşina olmayı ve o dili konuşan insanlar gibi düşünmeyi gerektirir. Eğitmenin bunun farkında olması ve bu ayrımı öğrenciye aktarabilecek düzeyde olması gerekir.

Fransızca Özel Ders Hizmet Verenler

Saliha Bütün

Saliha Bütün

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bolu / Merkez

Merhaba ben Saliha kendi danışmanlık ve tercümanlık şirketim var. Aynı zamanda ben de tercüm...

Profil Görüntüle
tufan gör

tufan gör

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sinop / Merkez

herturlu dıreksıyon dersı ılerı olarak kolayca verırır arac kullanma ogretılır

Profil Görüntüle
A Kind Of Phoneix

A Kind Of Phoneix

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez
Profil Görüntüle
Eda Nico

Eda Nico

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bakırköy

Fransiz elciligi okulunda ogretmenim. Fransiz okulu ogrencilerine takviye ders veriyorum. Saat ucret...

Profil Görüntüle
Nsana Mboungou Abilly Blood

Nsana Mboungou Abilly Blood

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

Adım Blood, 25 yaşındayım. Ana dilim Fransızca olduğundan, kolay öğrenme tekniklerim sayesin...

Profil Görüntüle
Murat Soylu

Murat Soylu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beykoz

A1 den c-2 dahil her düzeye Fransızca.

Profil Görüntüle
Salah eddine Fali

Salah eddine Fali

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Menemen
Profil Görüntüle
İbrahim Yabacı

İbrahim Yabacı

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Afyon / Afyonkarahisar
Profil Görüntüle
Furkan Alkan

Furkan Alkan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Mamak

Değerli müşterilerim, ben Furkan Hacettepe Üniversitesinde Fransız Dili ve Edebiyatı öğrenci...

Profil Görüntüle
Nevzat Balıkçı

Nevzat Balıkçı

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Denizli / Pamukkale

merhabalar ben Nevzat BALIKÇI. Fransız dili ve edebiyatı mezunuyum, kendimi fransızca ve ingiliz...

Profil Görüntüle

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Fransızca Özel Ders Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.