Iphone Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 450₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

100₺ - 450₺ Ortalama Ücret
100₺ - 450₺ Ortalama Ücret
100₺ 450₺

Iphone Tamiri Hizmet Ücret Rehberi

Iphone Tamiri Hizmeti Fiyatları

Büyük paralar harcanarak, büyük heveslerle alınan iphone telefonlar bazı nedenlerden dolayı arızalanabilmekte; donanımsal veya yazılımsal olarak sorunlar oluşabilmektedir. Bu nedenle iphone tamiri yapan birçok firma sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için beklemektedir. İphone tamir hizmetleri ise şöyle sıralanabilir.

• iphone batarya değişimi

• iphone ekran değişimi

• iphone cam değişimi

• iphone ön ve arka kamera tamiri

• iphone mikrofon değişimi

Iphone tamiri ücretleri ise telefonun modeline tamiri yapılacak alana göre değişiklik göstermekle beraber ortalama olarak 100 – 450 TL arasındadır.

Iphone Batarya Değişimi Fiyatları

Iphone telefon bataryaları 500 şarj döngüsünü tamamladığı zaman değiştirilmesi önerilir. Batarya telefonun itici gücü olduğu için zayıflamış batarya performans düşüklüğüne neden olacaktır. iphone batarya değişimi hizmet ücreti birkaç unsura bağlı olarak değişmektedir.

• Iphone bataryasını değiştirirken iphone’nin modeli ücretlerde değişkenliğe sebebiyet verecektir.

• Bataryanın A+ kalite olması ücretlerde değişime neden olabilir. Firmalar farklı fiyat politikaları uygulayabilir.

• Iphone batarya değişimi kısa bir işlemdir ancak eve servis yapılması istendiği takdirde süreç uzayacak ve bu durum hizmet ücretlerine yansıyacaktır. Bulunan konumun uzaklığına göre hizmet ücretleri değişkenlik gösterecektir.

Iphone batarya değişim fiyatları yukarıda belirttiğimiz hususlar doğrultusunda ayrıca firmaların fiyat politikaları doğrultusunda değişebileceği gibi ortalama olarak 60 – 400 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Iphone Ekran Değişimi Ücretleri

Kırılan veya dokunmatiği bozulan ekranların yenisiyle değiştirilmesi için profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda firmalarla iletişime geçerek ekran değiştirme hizmeti alabilirsiniz. İphone ekran değiştirme hizmet ücreti birkaç hususa bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

• Ekran değişimi yapılacak iphone modeli hizmet ücretinde değişikliğe neden olacaktır. Çünkü kullanılacak olan parçanın değerini modeli belirlemektedir.

• Ekran değişiminde kullanılan parçanın değerini belirleyen bir diğer unsur ise kalitedir. A+ kalite bir ekran ve kaliteli işçilik ücretlerde değişime neden olmaktadır.

• iphone ekran değişimi kısa bir işlemdir ancak eve servis hizmeti alınması halinde bulunulan konumun uzaklığı ile doğru orantılı olarak ücretlerde artışlar gözlemlenebilir.

İphone ekran değişim hizmet ücretleri yukarıda belirttiğimiz hususlara bağlı olarak, ayrıca firmaların fiyat politikaları doğrultusunda değişebileceği gibi ortalama olarak 130 – 1200 TL arası değişiklik gösterecektir.

Cam Değişimi Fiyatları

iphone cam değişim hizmeti genellikle camın kırıldığı ancak dokunmatik ekranda herhangi bir zarar meydana gelmemesi halinde verilir. Buradaki amaç dokunmatiğin orijinalliğinin kaybedilmemesidir. Ancak iphone cam değişimi biraz zordur ve farklı işlemler gerektirdiği için hizmet ücretleri değişebilmektedir.

• iphone cam değişimi hizmet ücreti kullanılan cihazların ve yapılan işliğin kalitesine göre değişmektedir. Zira cam değiştirme işlemi ekran değiştirme işlemi kadar basit değildir ve belli bir bilgi birikimi gerektirir.

• iphone cam değişimi uzun süren bir işlem olduğu için alınan hizmetin süresi artabilir ve bu durum ücretlere yansıyabilir.

• Hizmetin eve servisi söz konusu olduğunda bulunulan konumun uzaklığı ücretleri artırabilir.

Ön ve Arka Kamera Tamiri Fiyatı

iphone kamera tamiri titizlik gerektiren ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Bu nedenle alanında profesyonel bir ekip tarafından tamir işlemleri yapılmalıdır. iphone ön ve arka kamera tamiri hizmet ücreti ise birçok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

• Kamera tamiri işleminde kameranın ön veya arka kamera olması alınan hizmeti değiştireceği için ücretlerde farklılıklar olabilir.

• Alınan darbeler veya fazla kullanım sonucu kameranın değişimi gerekebilir. Bu durum ücretlere yansıyacaktır.

• Kamera değişimi sırasında kullanılan kameranın kalitesi ücretlere etki edebilir.

• Kameralar birçok nedenden dolayı tozlanabilir. Bu gibi durumlarda küçük bir bakım işlemi ile kamera eski haline dönebileceği gibi hizmet ücreti de düşük olacaktır.

İphone ön ve arka kamera tamir hizmet ücretleri yukarıda belirttiğimiz hususlara bağlı olarak, ayrıca firmaların fiyat politikaları doğrultusunda değişebileceği gibi ortalama olarak ön kamera için 70 - 400 TL, arka kamera için 70 – 800 TL arası değişiklik gösterecektir.

Iphone Mikrofon Değişimi Fiyatı

iphone mikrofonları telefonu düşürmeye veya ömrün tamamlamasına bağlı olarak arızalanabilir ve değişimi gerekebilir. İphone mikrofonların değişim hizmet ücreti ise birkaç hususa bağlı olarak değişebilir.

• Mikrofon değişiminde iphone’un modeli fiyatlara etki etmekte dolayısıyla hizmet ücretinin de değişmesine neden olabilir.

• Mikrofonlarda yazılımsal bir sorun olması halinde birkaç basit işlem ile problem giderilebilir ve bu gibi durumlar da ücretlerin düşük olmasını sağlayabilir.

İphone mikrofon değişim hizmeti 70 - 300 TL arasında telefonun modeline, kullanılan mikrofonun kalitesine bağlı olarak firmalar tarafından belirlenen fiyatlar doğrultusunda ücretler belirlenir.

Iphone Tamiri Hizmet Verenler

Uğur Koçak

Uğur Koçak

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Küçükçekmece
Teklif İste Profil Görüntüle

Iphone Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;