Mobilya

Talep Formu Doldur, Mobilya Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Mobilya Yapım, Montaj ve Tamiri

Mobilya boyama ve cila, mobilya montajı tamiratı, ofis veya özel mobilya tasarımı gibi hizmetlere en hızlı, ekonomik olarak en uygun ve yapılan değerlendirmelere bakarak en güvenilir şekilde ara.com.tr üzerinden ulaşın. Aradığınız hizmet için firmalar aracılığı ile birden fazla teklif alın. Böylelikle hem vakitten hem de bütçeden tasarruf edin. Mobilya montajı hizmeti, parçalı olarak satılan demonte mobilyaların müşterinin belirteceği adreste alanında uzman kişiler tarafından birleştirilmesidir.

Mobilya Hizmeti Türleri
Sitemizde aşağıda listelenen hizmetler için ilan açarak teklif gönderebilir veya teklif alabilirsiniz.
- Mobilya Montajı Tamiratı
- Mutfak Dolabı Yapımı
- Özel Mobilya Yapımı
- Mutfak Tezgahı
- TV Ünitesi
- Yemek Masası
- Mobilya Boyama ve Cila
- Kitaplık
- Ofis Mobilyası
- Ahşap Pencere
- Banyo Dolabı
- Banyo Tezgahı
- Çardak ve Kamelya
- Dolap Yapımı
- Raf ve Dolap Sistemleri
- Stand Tasarım ve Kurulum
- Hazır Mutfak

Mobilya Montajı ve Tamiratı

Ülkemizde Minifix adı verilen sisteme sahip mobilya montajı sıkça kullanılmakta ve de oldukça güvenilirdir. Mobilya modülleri vidalama ve çivileme düzeni ile birleştirilir. Böylece parçalı olarak sonradan kurulan mobilyalar birleştirildikten sonra gevşeme yapmaz. Özellikle birleşim kısımları daha sağlam olur. Diğer bir montaj sistemi ise blur sistemidir. Bu sistem daha çok Avrupa ülkelerinde kullanılır. Mobilya modülleri birbirlerine geçirilerek kurulur. Fakat yanlış yapılan montaj işlemleri birbirine geçen parçaların kırılmasına neden olabilir. Profesyonel ve güvenilir mobilya hizmetlerini ara.com.tr’den alarak kötü sürprizleri elimine edin. 

Mobilya Boyama ve Cila

Genellikle mobilya işlemlerinin son aşaması olan mobilya boyama ve cila işlemleri uzun süre kullanılan mobilyalardaki hasar onarımı ve değişiklikleri için de aranan hizmetlerdendir.  Mobilya boyama işlemi evde yapılacaksa etrafın kirlenmemesi için gerekli önlemler alınmalıdır. Öncelikle boyanacak mobilya tozlarından arındırılır ve zımparalama işlemine başlanılır. Ahşap malzemelerde zımpara her zaman şart değildir fakat boyanacak yüzey parlak bir yüzeyse zımpara yapılması gerekir. Yapılmadığı takdirde yüzeyde zamanla boya dökülmeleri görünür. Aynı zamanda alt katmandaki rengin kapatılması için birkaç kat boya sürülmesi gerekir. Pürüzlü, delikli veya dökülme görülen yüzeylerde ise zımparalama işlemi şarttır. Boyama işlemleri için su bazlı akrilik veya yağlı boya tercih edilebilir. 

Mobilya çeşidinize göre ihtiyacınız olan hizmeti sitemiz üzerinden aratarak marangoz ve ustalar aracılığı ile en uygun fiyat tekliflerine ulaşabilirsiniz. Maliyeti azaltmak isterseniz gereken malzemeleri kendiniz temin edip geri kalan işlemleri firmalara bırakabilirsiniz. 

Özel Mobilya Yapımı

Günümüzde mobilyalar karşımıza seri üretim şeklinde çıkmaktadır. Fakat bazı markalar işletme veya ev için özel mobilya tasarımı hizmeti vermektedir. Özel mobilya yapımı hizmeti veren firmalarla site üzerinde iletişime geçerek istekleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Özel tasarım ürünler kişinin yaşam alanına göre dizayn edildiği için hem mekanlar daha verimli kullanılır hem de kişi kendini daha huzurlu hisseder. Kişinin seçtiği malzemeler ve istekler üreticinin bilgisiyle harmanlanarak en güzel ve en uygun mobilya üretimine gayret edilir. Üretilecek mobilyalar bilgisayar ortamında modellenerek kullanıcıya gösterilir ve daha sonra üretim aşamasına geçilir.

Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası yapımı ve kurulum hizmeti müşteri ihtiyaç ve zevkine göre şekil alır. Sitede ucuz veya ikinci el, modern ve takım ofis mobilyaları gibi pek çok konuda hizmet verilmektedir. Günlük hayatta zamanın çoğu evde, çoğu da işyerinde geçmektedir. Çalışma ortamının konforlu, estetik ve şık olması kişiyi olumlu yönde etkiler. Böylece kişinin çalışma verimi de artar. Ofis mobilyası seçilirken en önemli unsur ürünün sağlıklı ve ergonomik olmasıdır. Her meslek grubu için farklı olarak üretilen mobilyaların seçimi için uzman kişiler tarafından yardım alınmalıdır. 

Ahşap Pencere

Binalara estetik bir görüntü kazandıran ahşap pencereler aynı zamanda çok sayıda avantaja sahiptir. Gerçek ahşaptan üretilirler ve yüksek ölçüde dayanıklılığa sahiplerdir. Kanserojen kimyasallardan üretilmiyor olmaları, onları sağlıklı birer çözüm haline getirir. Ev ve iş yerleri öncelikli olarak farklı yapılar için ahşap pencere hizmetini almak mümkündür. 

Banyo Dolabı ve Tezgahı

İhtiyaç duyulan banyo dolap ve tezgah hizmetleri için daima müşteri memnuniyetini önemseyen, profesyonel ekibe sahip, güvenilir, hızlı ve uygun sonuçlar alabileceğiniz firmalar ile çalışın. Daha uygun sonuçlar elde edebilmek amacıyla bir uzmana danışmadan hatalı işlemler yapmak daha pahalıya mâl olabilmektedir. Kullanıcılarının maddi kayıplarını engellemeyi ve uzun süre kullanacakları mobilya ve tezgahların daha sağlam, kaliteli, güzel ve konforlu olmasını sağlamayı hedefleyen ara.com.tr’de pek çok hizmet verilmektedir. 

Çardak ve Kamelya

Ev, apartman, iş yerleri, okul, yurt ve hastaneler başta olmak üzere bireysel ya da ortak alanlarda çardak ve kamelyalar ile açık havanın tadını çıkarma fırsatı elde edin. Konforlu oturma imkanı sunan çardak ve kamelyalar istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı model, şekil, renk, ölçü ve özelliklere sahip olabilir. Piknik yapmak ve dışarda vakit geçirmek üzere çardak ve kamelyaların kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. 

Stand Tasarım ve Kurulum

Stand tasarım ve kurulum hizmetleri ile fuarlar başta olmak üzere dilediğiniz yerde hızlı sonuçlar elde edin. Stand tasarlama, kurma ve daha sonra kaldırma zahmetinden kurtulmak üzere uzman firmalar ile çalışın. Marka değerleriniz için en iyi hizmeti sunacak verecek firmalar, ara.com.tr’de pratik ve efektif stand tasarım ve kurulum hizmeti için sizleri bekliyor. 

Hazır Mutfak

Günümüzde hazır mutfak mobilyalarının demonte şeklinde paketli olarak satılması taşınabilirlik açısından kolay, hızlı ve de ekonomiktir. Demonte olarak gelen ürünlerin işinde uzman kişiler tarafından monte edilmesi gerekir. Ürünün kullanıcıdan veya işi bilmeyen kişiler tarafından yanlış monte edilmesi ürünün bir daha kullanılamaz hale gelmesine ya da kısa ömürlü olmasına sebep olur. Bu gibi olumsuz durumlara sebebiyet vermemek için site üzerinden profesyonel kişilerle iletişim kurun ve hayal ettiğiniz hazır mutfak hizmetine sahip olun. 

Alanında Uzman Personellere Sahip Mobilya Firmaları ile Çalışın

Mobilyaların hatalı olarak birleştirilmesi, yanlış boya ve cila uygulamaları mobilyanın tekrar kullanılmamasına sebep olmakla birlikte kullanılan ürünlerin zamanla salma yapmaları sonucu ömürlerini de kısaltır. Bu firmalarla çalışmaktaki en önemli nokta alınan ürünün zarar görmeden kurulması ve mobilyalarda kullanılacak malzemelerin kalitesidir. Markalardan malzeme özellikleri hakkında her türlü bilgiyi örenebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden hizmet alabilir, daha önce aynı hizmet almış müşterilerin yorum ve geri bildirimlerini görerek tercihlerinizi ve tekliflerinizi buna göre değerlendirebilirsiniz. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Mobilya Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.