Evcil Hayvanlar

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Evcil Hayvan Bakımı ve Konaklama Hizmeti

Evcil hayvanlarımız artık hayatımızın bir parçası olmuş ve ailemizden bir birey olarak görülmektedir. Evcil hayvanlarınızın bakımı noktasında bu yüzden çok hassas olabildiğiniz gibi gerçekten profesyonel ellere emanet etmek istersiniz. Güvenilir ve uzman evcil hayvan hizmetlerini minik dostlarımız için ara.com.tr’den kolaylıkla alın. 

Evcil hayvanlar kategorisinden alabileceğiniz başlıca hizmetler aşağıda sıralandığı gibidir. 
• Veteriner
• Köpek Eğitimi
• Kedi Oteli 
• Köpek Gezdirici

Veteriner Hizmeti

Evcil hayvanlar evresinde en fazla dikkat etmeniz gereken noktalara bakmış olduğumuz zaman tercih etmiş olduğunuz veterinerin bu alanda gerçekten profesyonel olması ve sizlere hizmet vermiş olduğu süreç içerisinde evcil hayvanlarınızın sağlığını en az sizin kadar düşünmesi gerekmektedir. Veteriner olarak hizmet vermekte olan kişilerin gerçekten hayvanları sevmesi ve bu alanda bilgi sahibi olması büyük önem arz eder. Aksi takdirde hayvanlarınızın sağlığı noktasında endişe edebilirsiniz. Veteriner tercihlerinizi yaparken bu noktalara dikkat etmelisiniz ve artık dostunuz olan evcil hayvanlarınızı veterinerlerinize çok rahat bir şekilde emanet edebilirsiniz. 

Köpek Eğitimi Hizmeti

Yavru ya da yetişkin köpekler için köpek eğitimi hizmeti alarak, dostunuz ile olan iletişiminizin gelişmesini ve aranızdaki bağın derinleşmesini sağlayın. Köpeklerin nitelikli eğitimi, uzmanlar tarafından gerçekleştirildiğinde kısa sürede büyük etki yaratır. Çevrenizdeki kişilerin ise köpek eğitimi evresinde profesyonel olma ihtimali çok düşüktür. Bu nedenle köpek eğitmenleri, özel olarak köpekleri eğitir. Eğitimler arasında iç mekan tuvalet, sosyalleşme ve ev içi eğitim, temel itaat, ileri itaat, alan koruma ve bodyguard eğitimi yer alır. 

Kedi Oteli Konaklama Hizmeti

Evcil hayvanların konaklamasında hizmet veren yerlerin temiz olması ve çalışanlarının gerçekten hayvan sağlığına önem veren kişiler olması son derece büyük önem arz eder. Bu şekilde seyahatlerinizi gözünüz arkada kalmadan tamamlayabilirsiniz. Evcil hayvanlar için özel olarak geliştirilmiş olan otellerde köpekleriniz konaklayabileceği gibi aynı zamanda kedilerinizin konaklayabilmesi için kedi oteli tercihi de yapabilmeniz mümkündür. Kedi otellerinde de kedilerinizin yaşam şartlarını koruyabilecekleri ve sizin yokluğunuzda kendilerini mutlu hissedebilecekleri alanlar oluşturulmuştur. 

Kedilerinizin siz olmadığınız süreç içerisinde mutlu bir şekilde konaklayabilmesi ve bütün ihtiyaçlarının giderilebilmesi adına kedi oteli tercih etmeye özellikle dikkat etmeniz gerekir. Bu şekilde kedilerinizin bakımı tam olarak yerine getirilebileceği gibi aynı zamanda kedileriniz gerçekten güzel zaman geçirecektir. Kedi otellerinde kedinizin zarar görmemesi adına farklı türlerde ve saldırgan özelliklere sahip olan kedilerle bir arada tutulmamasına da dikkat edilmektedir. Bu şekilde kedinize farklı bir kedinin fiziki olarak zarar verme ihtimali de ortadan kalkar. 

Köpek Oteli Konaklama Hizmeti

İş seyahatlerinizde, tatile gittiğiniz zaman veya acil bir şekilde seyahat etmeniz gerektiğinde köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir yer olmayabilir. Özellikle köpeğinizin gerçekten iyi bir şekilde bakılabilmesi adına onu güvendiğiniz yerlere emanet etmeniz gerekmektedir. Köpek oteli tercih etmeniz sizlere köpeklerinize profesyonel bir şekilde bakılması evresinde destek verecek ve köpeğiniz sizin yokluğunuzu aramayacaktır. Gerçek bir dost olan ve artık aileden bir birey olarak gördüğünüz köpekleriniz için köpek oteli tercih edeceğiniz sırada otelin gerçekten profesyonel ve kaliteli şekilde hizmet vermesi gerekmektedir. Bakıldığı zaman bazı köpek otellerinde veteriner dahi bulunmadığı görülmektedir. Bu durum ciddi bir sorun teşkil ederken köpeğinizin hastalanması durumunda onunla hemen ilgilenecek birilerinin olmamasından dolayı tedavisi de başlatılamayabilir. Köpek oteli tercihlerinizde daha önceden oteli tercih eden hayvan severlerin memnun kalıp kalmadığına da özellikle dikkat etmeniz gerekir. Bazı oteller müşterilerini gerçekten memnun eder ve her zaman ilk tercih edilen köpek otelleri arasında yer almayı başarırlar. Bu köpek otellerine bakıldığı zaman genel anlamda çalışanlarının da hayvan sever olduklarını görebilirsiniz. 

Pet Taksi ve Taşıma Hizmeti

Hayvan otellerinin büyük çoğunluğu pet taksi hizmeti de verir. Günümüzde evcil hayvanların bir noktadan başka bir noktaya taşınması sırasında tercih edilebilecek farklı seçenekler bulunmaktadır. Pet taksi ise en fazla tercih edilen evcil hayvan ulaşım seçenekleri arasında yer alıyor. Bu hizmet sayesinde evcil hayvanlarınız bulundukları noktadan alınarak sizlerin istediği bir noktaya rahatlıkla götürülebilmektedir. Canlı hayvan taşıma işlemi de profesyonellik gerektirmekte olan işlemler arasındadır. Çünkü birçok hayvan araca yüklendiği zaman huysuzlanır ve kendisini kötü hissetmeye başlar. Fakat evcil hayvanınızı taşıyan kişiler bu noktada profesyonel oldukları takdirde herhangi bir sorun yaşamazsınız. 

Köpek Gezdirme Hizmeti

Köpek bakımı gün içerisinde disiplin gerektiren ve dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır. Köpeğinizin en iyi şekilde bakılabilmesi, günlük ihtiyaçlarını giderebilmesi ve yetiştirilmesini tamamlayabilmesi açısından mutlaka gün içerisinde gezdirmeniz gerekmektedir. Bakıldığı zaman birçok kişinin köpeğini gün içerisinde gezdirecek vakti olmayabiliyor veya işleri yoğun olduğu zaman köpeğini gezdirmesi için birilerini arayabiliyor. Köpek gezdirici tercih etmiş olduğunuz evrede ise köpeğiniz gün içerisinde ihtiyaçlarını giderebilmesi ve dışarıda vakit geçirmek için gezdirilirken aynı zamanda uzman kişilerden eğitim alabilme imkanına da sahip olur. Köpek gezdirici olarak hizmet vermekte olan birçok kişi köpekleri gezdirdikleri sırada onlara tuvalet eğitimi gibi eğitimler vererek gelişimlerine katkı sağlayabilmektedir. Bu şekilde köpekleriniz hem dışarıda vakit geçirip oyun oynarken hem de günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilme imkanına sahip olmaktadır. 

Evcil Hayvan Otellerinde ve Bakımında Profesyonel Firmalar

Evcil hayvanlarınızla geçirmiş olduğunuz süreç içerisinde dışarıdan destek almanız gereken ihtiyaçları sizlere belirttik. Bu ihtiyaçlara dikkat etmeli ve evcil hayvanlarınızın bu sayede en iyi şekilde gelişmesini sağlamanız gerekmektedir. Peki, evcil hayvan oteli, veteriner, pet taksi, köpek gezdirici gibi hizmetlerden faydalanmak için hangi firmayı tercih etmelisiniz? Bu sorunun cevabı sizin için çok büyük bir önem arz etmesi gerekiyor. Evcil hayvanlarınız için gerekli olan bu hizmetleri alacağınız sırada mutlaka firmamız gibi sizlere uzman kişilerle çalışarak profesyonel hizmet vermekte olan firmaları tercih etmelisiniz. Sizlere sunulmakta olan bu hizmetler firmamız tarafından her zaman en iyi şekilde sunulurken evcil hayvanlarınıza kendi evcil hayvanı gibi sahip çıkan bir firmayla çalışma imkanına da sahip olursunuz. Ara.com.tr’de profesyonel köpek eğitmenleri, gezdiricileri, kedi ve köpek otelleri ile veterinerler tek bir çatı altında toplanır. Bu sayede kullanıcılar diledikleri hizmete kolaylıkla ulaşma avantajlarından yararlanır.

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Evcil Hayvanlar Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.