Say Prodüksiyon

Say Prodüksiyon

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2003 Üyelik: Ağustos 2022 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Bursa / Nilüfer 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Say Prodüksiyon Hakkında

Say Prodüksiyon Animasyon & 3D , Drone Çekimi , Kameramanlık , Oyunculu Tanıtım ve Video Kurgu Montaj kategorilerinde hizmet vermektedir.

Say Prodüksiyon 2003 yılında Bursa’da kurulmuş genç, enerjik ve profesyonel bir video prodüksiyon firmasıdır. İstanbul 'da Beşiktaş Şubesi ile devam etmektedir.

Alanında akademik eğitim almış ve önemli iş tecrübesine sahip, güler yüzlü ekibiyle yoluna devam eden Say Prodüksiyon yaptığı işlerle kısa sürede sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Projelerinizi, profesyonel kamera ekip ve ekipmanları ile istenilen formatta hayata geçiriyoruz. KURGU,MONTAJ Son teknolojiye uygun yayın kalitesinde ekipmanımızla çekiyor ve kurguluyoruz.

firmanızı, ürünlerinizi tanıtmak adına yüksek kalitede çözüm almak için sizlere destek veriyoruz. GREEN BOX DRONE ÜRÜN ÇEKİMİ MODELLİ ÇEKİM REKLAM FİLMİ TANITIM FİLMİ