Drone Çekimi

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Drone Çekimi Hizmet Verenler

Mutluay Fotoğraf Atölyesi

Mutluay Fotoğraf Atölyesi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şehitkamil

Video Kayıt , Video Montaj , Fotoğraf Çekimi , Albüm ve Fotoğraf Basım Bilbord Kartvizit İş...

Profil Görüntüle
Doğukan Bostan

Doğukan Bostan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Profil Görüntüle
Mustafa Ece

Mustafa Ece

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Van / İpekyolu
Profil Görüntüle
Sadullah Kişi

Sadullah Kişi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Sultanbeyli

Her türlü havadan çekim işleriniz piyasanın en uygun fiyatına yapılır. https://www.instag...

Profil Görüntüle
Mert Baş

Mert Baş

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Çorlu
Profil Görüntüle
Hasan Aslan

Hasan Aslan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şahinbey

2006 dan bu yana hizmet vermekteyiz Gaziantep'te ilk ve en iyi hizmeti vermekteyiz

Profil Görüntüle
fatih seçkin

fatih seçkin

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle
Profil Görüntüle
Yusuf İlk

Yusuf İlk

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ümraniye
Profil Görüntüle
Murat Yıldızlar

Murat Yıldızlar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Ereğli

Her türlü video çekimi, animasyon geliştirme ve sanatsal prodüksiyon hizmetleri sağlanmaktadı...

Profil Görüntüle
bekir şenlik

bekir şenlik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Profil Görüntüle
görkem ERİNÇ

görkem ERİNÇ

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beyoğlu
Profil Görüntüle
Doğukan Yavuz

Doğukan Yavuz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye

Videolarınızı tekrarları olmayan en özel ve anlamlı gününüz için hizmetinizdeyiz

Profil Görüntüle
Mustafa Yaman

Mustafa Yaman

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Zeytinburnu
Profil Görüntüle
Yasin Yılmaz

Yasin Yılmaz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Eskişehir / Tepebaşı

Merhabalar, ben Kütahya&Eskişehir ve çevresinde bir çok ajans,stüdyo,ve prodüksiyon şirketler...

Profil Görüntüle
Onur Baran

Onur Baran

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Selçuklu
Profil Görüntüle
Hüseyin Bayram

Hüseyin Bayram

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Meram
Profil Görüntüle
Erdem Eryılmaz

Erdem Eryılmaz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Şişli
Profil Görüntüle
Rahmi Erimli

Rahmi Erimli

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü

Şahsıma ait Dji Air 2S drone ile 5,4K ve 4K kalitesinde havadan fotoğraf ve video çekimleri yapm...

Profil Görüntüle
Ejder drones

Ejder drones

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Niğde / Merkez
Profil Görüntüle
İsmail Aydoğan

İsmail Aydoğan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kağıthane
Profil Görüntüle
Yakup Ablak

Yakup Ablak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Gebze
Profil Görüntüle

Dronelar, film çekim dünyasında devrim yapacak hatta yapmaya da başladı desek yanlış olmaz. Eskiden sadece Hollywood filmlerinde rastlayabileceğimiz sahneleri artık amatör fotoğrafçıların elinden bile izleyebilir hala geldik. Günümüzde drone ile çekim bir videonun profesyonellik kriterini belirler hala geldi. Videonuzun drone çekimi yoksa amatör videolar klasmanında yer almaya mahkum hala geliyor. Peki eskiden helikopterlere yerleştirilen kameramanlar sayesinde çekilen kuş bakışı çekimler şimdi nasıl dronelerle çekilebiliyor. Gelin nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve bu çekimlerin nasıl hayat bulduğunu birlikte inceleyelim. 

Drone çekimlerinde dikkat edilmesi gereken 10 kural?

İster drone kullanan siz olun, ister drone çekimi yaptıran evli bir çift olun bu aşağıdaki on maddeyi bilmek bakış açınızı değiştirecektir.

 1.  İlk kez uçuyorsanız, insanlardan, arabalardan ve evlerden uzak bir alanda pratik yaptığınızdan emin olun. Her şey reflekslerinizi geliştirmeyle ilgilidir, sette kullanmadan önce birkaç ay boyunca farklı yerlerde günlük olarak uçurmanızda fayda var. 
 2.  Nereye uçtuğunuza bağlı olarak kuralları kontrol edin, hızlıca bir Google danışın. Örneğin, izniniz olmadığı sürece Londra'da bir drone uçuramazsınız. Ama Budapeşte'deki parlamento binalarının üzerinden hiçbir sorun yaşamadan uçurabilirsiniz. Bu yeni bir teknoloji olduğundan, birçok ülke hâlâ yasalarını oluşturmuş değil. Bilginiz yoksa bu işi profesyonellere bırakmak sağlıklı olacaktır. Bu doğrultuda drone çekimi yapanları, drone çekim fiyatları ile bulabileceğiniz en geniş platforma, sitemize göz atmanızda fayda var.
 3.  En iyi sonuçlar, uzun yavaş hareketlerle elde edilir. Drone kumandasına hakim olup bu yumuşak hareketleri uzun süreli yapmak, idman isteyen işlerdir bunu aklınızdan çıkarmayın. 
 4.   Asla kalabalıkların üzerinden uçmayın, bu yasadışı ve çok tehlikelidir.
 5.  122 metreden yüksekte veya havaalanlarının yakınında uçmadığınızdan emin olun. Yapmak istediğiniz son şey bir uçağa çarpmak olacaktır. Çekilebilecek en güzel drone çekimi bile İnsan hayatlarını tehlikeye atabilecek riskler almaya değmez.  
 6.  Bir helikopterle mümkün olmayan çekimler yapabildiğinizde drone çekimleri gerçekten videolarda parlıyor. İşinde uzman ve yönetmenlik gözü olan insanlarla çekim yapmak her zaman sizi ileri taşıyacaktır. Günümüzde drone düğün çekimi bu nedenledir ki çok popüler olmuş durumda. Düğün organizatörleri bu konuda çok yaratıcı. Size kesinlikle daha önce kimsenin görmediği düğün çekimleri yaratabilirler.
 7.  Unutmayın ki drone, basitçe uçan kameradır. O yüzden kameranızı ne kadar iyi tanırsanız çekimleriniz o kadar güzel olur. Bu noktada devreye fotoğrafçılık ve kameramanlık bilgileri giriyor.
 8.  Kalkıştan önce çekiminizi kesinlikle planlayın. Bir drone üzerindeki her pil yaklaşık 15 dakika sürer, böylece uçuş süresini en üst düzeye çıkarmak istersiniz. Herhangi bir çekimde ne kadar çok plan yaparsanız sonuçlar o kadar iyi olur.
 9.   Drone ile çekim yapmadan önce her zaman hava koşullarını kontrol edin. Dronlar normal rüzgarlara oldukça dayanıklıdır, ancak çok rüzgarlı veya yağmurlu havalarda drone çekimi yaparken rahat hissetmeyebilirsiniz, rüzgar sakinleşene veya yağmur duruncaya kadar bekleyin. Şiddetli rüzgarlarda uçmak hem güvensiz olabilir ve hem de çekimlerinizin kalitesini düşürür.
 10. . Şaşırtıcı bir şey üretmek istiyorsanız, harika bir fikirle başlamalısınız. Drone kullanan kişi siz olmasanız bile çekimleri ve hikayeyi her zaman kafanızda önceden kurgulayın. İzleyiciler, bağlandıkları insanları, hikayeleri ve deneyimleri duygusal düzeyde görmek ister. Her zaman insanları eğlendiren, hareket ettiren ve ilham veren içerikler oluşturun veya bunları oluşturabilen drone pilotlarıyla çalışın. 

Düğünlerde Drone Çekimi

Düğününüzü drone çekimleriyle süslemeyi mi düşünüyorsunuz? Bir kamera ile donatılmış uçan makineler şimdiki düğünlerin hava perspektifini yakalamak için kullanılan en önemli cihazlardan bir tanesi durumunda. Drone düğün çekimi, anıları saklamak için benzersiz ve yaratıcı seçenekler sunmakta. Birçok düğün fotoğrafçısı, olayların panoramik manzarasını çekmek için dronları kullanıyor. Aslında, ömür boyu hatırlayacağınız ve hayatınızın dönüm noktası olan bu güzel günde drone ile çekim yapmanın çeşitli avantajları var. Akıllara ilk gelen avantajları sıralayacak olursak;

 • Misafirlerinize yeni bir deneyim sunar
 • Düğününüze yeni bir boyut getirir
 • Düğün mekanınızın her öğesini sergilemenize yardımcı olur
 • İmkansız fotoğrafları çekilebilir kılar

Ancak hatırlatma yapmakta fayda var, düğününüzde çekim yapmak için drone olan ve ücretsiz olarak fotoğraf çekmek isteyen kardeşinizin arkadaşını işe almak çok mantıklı olmayabilir. Dronların manevrası göründüğü kadar kolay değildir ve sadece drone düğün fotoğrafçılığı tecrübesi olan deneyimli drone pilotları bu iş için düşünülmelidir. Düğününüzde görmek isteyeceğiniz son şey, gelinin kafasına çarpan veya güzel düğün pastanızı ikiye bölen bir drone.

Zaten deneyimli profesyonellerle çalışıyorsanız, drone sigortasını yaptırmış bir fotoğrafçı bulmuşunuzdur. Uzman drone pilotları, konukların kafalarının üstünde ve mekan düzenlemeleri arasında bir drone uçurmanın riskli olabileceğinin farkındadır. Kötü koşullarda bir drone kazası yaşayabilirsiniz. O yüzden drone çekim fiyatları içerisinde mutlaka sigorta fiyatlandırmalarının olup olmadığını kontrol etmek gerekir.  

Drone almak mı, Kiralamak mı , Çekimini yaptırmak mı?

Sizde Hollywood filmi havasına birkaç sahneniz olsun istiyorsunuz ama bunu en uygun nasıl yaparım diye düşünüyorsanız, sitemiz sizin için doğru adres. Drone çekim fiyatları, kiralama ve satın alma fiyatları arasında çok farklılık olduğunu söyleyebiliriz. Eğer drone kullanımı işiniz gereği gerekli bir unsur değilse drone satın almak mali açıdan mantıklı değildir. Zira kiralama opsiyonu eğer iyi bir drone kullanıcısı değilseniz size daha da pahalıya patlayabilir. O yüzden drone ile çekim hizmeti sunan firmalarla çalışmak fiyat-performans açısından bütçelere en uygun opsiyonu sunmakta. Drone çekimi yapmak istediğiniz kompozisyonu ve arzu ettiğiniz çekim süresini belirtmeniz sitemizden onlarca fiyat teklifi almanızı sağlayacaktır. Hiç yorulmadan, riske girmeden ve bütçenizi sarsmadan profesyonel bir drone çekimine sahip olmanın en kolay yolu bu olsa gerek.

Drone Çekimi Hizmeti Ortalama Ücretler

300₺ - 1500₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
300₺ - 1500₺ Ortalama Ücret
300₺ - 1500₺ Ortalama Ücret
300₺ 1500₺

Drone Çekimi Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.