Oyunculu Tanıtım

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Oyunculu Tanıtım Hizmet Verenler

Mutfak Yapım Dijital Reklam Ajansı

Mutfak Yapım Dijital Reklam Ajansı

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak

"Mutfak Yapım" Dijital Reklam Ajansı olarak İzmir de faaliyet gösteren 15' e yakın çalışanı...

Teklif İste Profil Görüntüle
Barkod Medya

Barkod Medya

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Aydın / Kuşadası

Sizlere dijital çözüm ortaklığı yapıyoruz. Tanıtım Filmi YouTube videosu Belgesel Ga...

Teklif İste Profil Görüntüle
Oğuz Altuntaş

Oğuz Altuntaş

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Denizli / Merkezefendi
Teklif İste Profil Görüntüle
Hasan Öztaş

Hasan Öztaş

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak
Teklif İste Profil Görüntüle
Kadir Polat

Kadir Polat

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak
Teklif İste Profil Görüntüle
Koray Çidem

Koray Çidem

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Buca
Teklif İste Profil Görüntüle
Hzm.medya

Hzm.medya

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Üsküdar

Alanında profesyonel , Türkiye medya sektöründe min. 15 senelik tecrübesi ile sinema dizi , g...

Teklif İste Profil Görüntüle
Furkan Özgül

Furkan Özgül

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Gemlik
Teklif İste Profil Görüntüle
KafadaMarka Prodüksiyon

KafadaMarka Prodüksiyon

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ataşehir

"KafadaMarka, kısa ve uzun metraj sinema projelerini fikir aşamasından yaratma ve prodüksiyonel ...

Teklif İste Profil Görüntüle
Mediasuits

Mediasuits

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Teklif İste Profil Görüntüle
Fourx sinema

Fourx sinema

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Eskişehir / Odunpazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
Nart Geçalp

Nart Geçalp

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

17 senelik tecrube ile reklam-klip-dizi ve sinema-tanitim filmleri-belgesel ve tv programlari çekim...

Teklif İste Profil Görüntüle
Onur Can Tögen

Onur Can Tögen

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Keçiören
Teklif İste Profil Görüntüle
Turgay Çelik

Turgay Çelik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy
Teklif İste Profil Görüntüle

Oyunculu Tanıtım Hizmeti

Tanıtım filmlerini; yaklaşan bir etkinlik,  yeni koleksiyon veya bir markayı piyasa kaliteli biçimde sunmak, reklam filmi oluşturmak amacıyla yapıldığını mutlaka duymuşuzdur. Fakat bunlarla sınırlı olmayan tanıtım filmi nedir? İhtiyaç var mıdır? Kaliteli bir tanıtım filmi çekimi nasıl yapılması gerekir? Şimdi bu sürecin avantajlarından bahsedeceğiz. Bir tanıtım video yapmak istediğinizde tüm sorularınızı kapsayan video pazarlama stratejilerine kadar her şeyi anlatacağız. 

Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım videosu ya da tanıtım filmi olarak tanımladığımız; belli kurallarla bir pazarlama girişimlerini, yapılacak satışı veya katılımı arttırmak amacıyla yapılan ve yaptırılan videolardır. Bu videolar 2-3 dakika gibi kısa bir süreden oluşmaktadır ve dikkat edilmesi gereken vurgulanması gereken ne varsa bu süre içerisinde anlatılmalıdır. Stil, tarz, ton bakımından fragmanlara oldukça yakından benzemektedir. Aşçılık mesleği için düzenlenen videolar iyi bir örnek olacaktır. 

Sizler de dilerseniz elinizdeki ürünün tanıtım ve reklamı için tercih edebilir dilerseniz markanızı tanıtmak ileriye taşımak tanınırlık sağlamak için tercih edebilirsiniz. Burada en temel amaç izleyen kitlenin bilgi almasını sağlamaktır. Süreyi en iyi şekilde değerlendirmek ve yönetmek gerekir. Tıpkı uzun filmler için yapılan kısa fragmanlar gibi.

Tanıtım Filmi Ne Zaman Kullanmalıyım?

Yeni ziyaretçiler ve konu hakkında bilgisi olmayanlar adına yaklaşmakta olan etkinlikler ve promosyon gösterimleri için tanıtım filmi harika bir seçenektir. İlk kez ürününüzle veya markanızla karşılaşacak olan ziyaretçilerini için bir tanıtım filmi, sizlerin ürün e stratejileriniz hakkında birçok bilgi vermektedir. Hitap ettiğimiz her insan kıymetlidir her ziyaretçi müşteri konumundadır bu bağlamda etkileyici olmak ve insan kazanmak gerekir. Yazılı metinler ile sıkıcı olmak yerine görsellikler artırılarak film daha etkileyici hale getirilebilir. 

Ziyaretçilerinizin sizin şirketinizle iş yapmasını düşünüyorsanız satışa veya sattığınız mala yönlendirerek birçok imkân sunabilir ve sizler de bu durumdan yararlanabilirsiniz. Bir örnek üzerinden devam edelim; müşteri potansiyelinde olan birinin ya da eldeki mevcut müşterinin sitenizde olduğunu düşünürsek ve sizin ürününüzü uzun bir süredir düşündüğünü varsayalım. Bunlara ilaven markanızın tanıtım filmi sitenizi ziyaret ettiğinizde yayınlanıyor olsa, işte tam da burada ziyaretçilerinize sizlerin hizmetini onaylaması ve evet demesi için bir sebep daha sunuyorsunuz. 

Tanıtım Filmi Neden Kullanmalıyım?

Kısaca bahsetmek gerekirse, günümüz yaşantı ve imkanlarında oyunculu tanıtım filmi oldukça işe yarıyor. Sizlerin vermiş olduğu ürün veya hizmete ekstra motivasyon sağlamak potansiyel müşterinin ya da mevcut müşterinin ihtiyacından geçer. Yapılan araştırmalarda da görülmüştür ki, kuponlar ve indirim imkanı sağlayan promosyonlar, oksitosin (mutluluk hormonu) seviyelerinde bir artış göstererek insanları normalden daha çok mutlu ediyor.

Günlük hayatta en çok karşılaştığımız örneklerle bu durumu sizler de daha iyi anlıyorsunuzdur. Tanıtmak istediğiniz ne varsa onlar için tanıtım filmi oluşturmak sizi tercih eden insanların davranışlarını gözlemlemek için harika bir imkan sağlar. Eskiden tanıtım broşürler basılır ve dağıtılırdı fakat piyasadan kalkalı yıllar oluyor. Gelişen teknoloji dünyasındaki insanlar başta olmak üzere hatırlamayı kolaylaştırdığı ve akılda daha kalıcı olduğu için izlemeyi daha çok tercih ediyor. İzleyebilecekleri ürünlere eğilim gösteriyorlar.

Tanıtım filmi, renkli, sesli kısa ve öz olduğundan bilgi aktarmada başarılı ve eğlenceli bir seçenektir.  Doğru zaman ve mekanda doğru müşteriye yapılacak olan tanıtım hafızalarda yer etmesi sebebiyle sizlere mutlaka dönüş sağlayacaktır. Basit, göz yormayan ve akılda kalıcılığı yüksek tanıtım filmi  hitap ettiğini kesimin hafızasından silinmeyecektir. Kendi firmalarını tanıtım videoları ile anlatan turizm şirketlerinin tatil videoları en büyük ve en güzel örnektir. Veya başka bir örnekle filmin karakterini öyle güzel yakalayan film fragmanları vardır ki tanıtım filmi sayesinde asıl filmi ihtiyaç gibi hissederiz. Pazarlama harikası olan bu filmler ürünleri de ötesine geçmiştir.

Yeni müşteriler çekmek, başka ziyaretçileri de kazanmak, kendi ziyaretlerinizi arttırmak amacı ile de kullanabilirsiniz. En çok da bir etkinliğe katılımcı ararken veya bir hizmeti tanıtırken ihtiyaç duyarız. 

İyi bir Oyunculu Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Olur?

Pazarlamanın en önemli araçlarından biri görsel kullanımlardır. Tanıtım filmi çekimi bazen basit görünebiliyor fakat kendimize video oluştururken dikkat edilecek bazı önemli hususlar vardır. Şimdi onları inceleyelim. 

  • Kısa bir reklam gibi düşün

Tanıtım filmlerinin yapılış amacı derinlemesine konu barındırmak değildir. Oldukça sadece yalın kısa ve anlamlı olmalıdır. Bir promosyona veya etkinliğe dikkat çekmek içindir. Zaman çok iyi değerlendirilmelidir. Bu sebeple, video yapılırken kime yapıyorsak sıkmamalı, sıkıcılıktan uzak durarak yaratıcı ve ilgi çekici olmalıyız. Vurgulu müzikler ve vurgulu cümleler ile desteklenebilir. 

  • Odaklanın

Bir etkinlikten bahsediyorsak, tanıtım filmi çekimi planlanırken etkinlik detaylarıyla ilgili içerik beslenmeli zenginleştirilmelidir. Peki ziyaretçileri ne gibi sürprizler bekler? Etkinlikteki amaç nedir hedef kitle nedir? Ve dikkat edilecek en önemli soru, etkinliğin yapılmasına ne kadar var?

  • Grafikleri göz ardı etmeyin

İndirim kodu veya etkinliğin promosyon dönemi veya yer ve saati fark etmeksizin tanıtım filminde mutlaka harekete geçirici mesajlar olmalıdır. Tanıtım videosunu izleyenlerin aklından çıkmamasını istediğiniz şeyleri daha vurgulu yapın ve görsel başlıklar kullanın. 

  • Sosyal medya için birden fazla sürüm oluşturun. 

Tanıtım filmi çekimi bittikten sonra bu videoyu her yerde kullanmak isteyeceksiniz. Bu sebebi göz önünde bulundurarak tanıtım videolarınızın alternatif içeriklerde olmasına da izin verin.  Böylelikle sosyal medyaya uyumlu seriler ile müşterileriniz her yerden ulaşabilecektir. 

Tanıtım Filmi Çekimi İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tanıtım filmi basit görünebilir, ancak hepsi uzun süre ve uzun emek ister, göründüğü kadar kolay değildir. Doğru reklam, doğru tercih, uzman videolar büyük ve küçük şirketler için oldukça büyük paralar getirebilir bu yüzden iyi bir para kapısıdır. Kusursuz videolar oluşturma konusunda kimseden geride kalmayın daima siz ileride olun. Tanıtım filmleri belirli amaca hizmet etmekle birlikte markanızın tanınırlığını arttırır ve piyasada öne çıkarır. Dengeyi sağlamak zor ve zahmetlidir. Bu dengeyi sağlayan sizin seçtiğiniz araç sistemi olacaktır. Tanıtım filmi çekimi için ulaşabileceğinizden çok daha fazla seçenek sizlerin isteklerini bekliyor. Burada size düşen ise projeniz hakkında bizi bilgilendirmeniz. Anket doldurarak bizi kısaca bilgilendirin ve bu anket sayesinde sizlere en uygun teklifleri sunalım ve projenizi en kısa sürede gerçekleştirin. Size sunduğumuz teklifler arasından dilediğiniz uzmanı seçebilir, ajanslarımız ile iletişime geçebilir ve sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Biz ve anlaştığınız ajans bu süreçte yanınızda olmaktan ve sizinle çalışmaktan çok mutlu olacağız. 

Oyunculu Tanıtım Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 600₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

100₺ - 600₺ Ortalama Ücret
100₺ - 600₺ Ortalama Ücret
100₺ 600₺

Oyunculu Tanıtım Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;