Redrec Creative Crew

Redrec Creative Crew

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Mart 2021 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaylı E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Çorum / Merkez 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Redrec Creative Crew Hakkında

Redrec Creative Crew Drone Çekimi , Kameramanlık , Oyunculu Tanıtım ve Video Kurgu Montaj kategorilerinde hizmet vermektedir.

Redrec Tanıtım Yazısı

Redrec, dijital pazarlamanın modern tekniklerini kullanarak hayallerinizdeki unsurları gerçeğe dönüştüren dijital bir oluşumdur. İnsanların internet ortamında hikayelerini paylaştığı 21. yüzyılda, herkesten bir adım önde olmanızı hedefleyen Redrec, yaratıcı çözümlerden ve hayallerinizden güç almaktadır. Bu nedenle Redrec olarak temel ilham kaynağımız, gerçekleştirmek için can attığınız projelerin bizzat kendileridir. İhtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda; reklam tanıtımı, özel gün çekimleri, düğün hikayeleri, grafik tasarım ve web tasarım hizmetlerinde bizden destek alabilirsiniz. Peki neden Redrec? İşte tam bu noktada neler yaptığımızı sizlerle paylaşmanın vakti geldi!

Neler Yapıyoruz?

Hayallerinizi süsleyen özel günler, bazen sadece bir defa yaşanır. Tekrarı olmayan bu anlar, nasıl kaydedildi ise öyle hatırlanır. Bu anları yaratıcı senaryolarla güçlendirmek ise bizim uzmanlık alanımızdır. Bu nedenle özel günlerini ölümsüzleştirmek isteyenler için özel hikayeler oluşturuyor ve bu hikayelere uygun video tekniklerinden faydalanarak anılarınıza değer katıyoruz. Aynı zamanda girişimlerinizi ayakta tutacak yaratıcı tasarımlar üreterek sizleri dijital dünyada bir adım öne taşıyoruz. Peki bunları nasıl yapıyoruz? Bu noktada ise, temel ilkelerimizden bahsetmenin tam zamanı!

Gücümüzü Hikayelerinizden Alıyoruz!

Anılarınız, hayat boyu sizinle birlikte gelecek geçmiş yaşantılardır. Ancak bu yaşantıları bu günden şekillendirebilmek de sizin elinizdedir. Yani unutulmaz anılar biriktirmek istiyorsanız, profesyonel hizmeti bu günden almanız gerekmektedir. Redrec olarak bu yaşantıları kreatif yöntemlerle kayıt altına almak ise bizim işimizdir. Drone ile havadan görüntüleme başta olmak üzere, çeşitli videografi teknikleri hikayelerinizi insanlarla buluşturuyoruz!

En Özel Anlarınıza Değer Katıyoruz!

Redrec olarak, özel gün çekimlerinde ve düğün hikayesi oluşturma konusunda sizlere benzersiz çözümler üretiyoruz. Hayallerinizden aldığımız gücü, yaratıcılığımız ile buluşturarak ortaya mükemmel eserler çıkarıyoruz. Bu eserleri sizlere teslim ederek özel anlarınıza küçük ancak profesyonel dokunuşlar sağlıyoruz. Düğün hikayelerinizi baştan yazarak hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek işte bu kadar kolay!

Sizi ve Projelerinizi Önemsiyoruz!

Redrec olarak, web tasarım ve grafik tasarım ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Bu sayede dijital dünyaya bizimle güçlü bir adım atabilirsiniz. Özellikle de sosyal medya yönetimi hizmetimiz sayesinde hedef kitlenize yönelik çalışmalar gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Bunun için sosyal medya hesaplarınıza özek tasarımlar üretiyor ve bu sayede hedef kitlenize yönelik paylaşımlar gerçekleştiriyoruz.

Eğer sosyal medya hesaplarınız ve internet siteniz konusunda kurumsal desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, olmanız gereken yerdesiniz demektir!

Eserlerinizi Dünyayla Buluşturuyoruz!

Tanıtım filmleri, kurum ya da marka ile müşteri arasında ilk etkileşimlerdir. Biz, ilk izlenimin gücüne inanan bir ekibiz. Bu nedenle sizler için özel olarak tanıtım filmi senaryosu oluşturma konusunda büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Akabinde bu senaryoyu videgrafi teknikleri ile kayıt altına alarak işletmenizi ve eserlerinizi tüm dünyaya sunuyoruz. Unutmayın: Ne kadar kaliteli hizmet verdiğiniz değil, bu hizmeti ne kadar kişiye ulaştırdığınız önemlidir!

Misyonumuz

Redrec olarak en temel amacımız, hayalleri süsleyen projeleri hayata geçirmektir. Bu nedenle yaratıcılık geliştiren projelerde sizlere özel tasarımlar üretmek, temel gayemizdir. Ek olarak bu konuda da gayet iddialıyız! Zira grafik tasarım hizmetlerimiz sayesinde insanların dikkatini nasıl çekeceğimizi çok iyi biliyoruz! Eğer aklınızdaki fikirleri en az sizin kadar sevecek bir kitle yaratmak istiyorsanız, reklam sektörünün gizli sırlarından faydalanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Redrec olarak temel vizyonumuz, dijital dünyanın gereksinimlerini uygun fiyatlarla karşılamaktır. Zira herkesin evine giren akıllı telefonlar sayesinde, tüm dünya tek bir ekranın içerisinde yer almaktadır. Bu ekranda hayallerinizi paylaşmak ve dünyaya “Merhaba!” demek istiyorsanız, sıradanlıktan uzak bir hizmet almanız gerekmektedir. İşte bizim temel görüşümüz, bu sıradanlığı yaratıcı çözümlerle renklendirmektir. Tabii bu doğrultuda müşteri memnuniyetine de tüm ilkelerimize değer verdiğimiz gibi sadık kaldığımızı belirtmek isteriz.