Yunus ayılmaz

Yunus ayılmaz

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 1998 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Sancaktepe 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Yunus ayılmaz Hakkında

Yunus ayılmaz Eşya Depolama , Eşya Taşıma , Evden Eve Nakliye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma ve Şehirler Arası Nakliye kategorilerinde hizmet vermektedir.

Uzaman kadromuz, güler yüzlü ekibimiz ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Ekibimiz arasında mobilyacı, elektrikçi, beyaz eşya o arkadaşlarımızda hazır bulunmaktadır.

Bütün eşyalarınız koruyucu ambalajlarla paketlenir taşıma işlemi o şekilde gerçekleşir. Kırılıcak eşyalarınız tek tek koruyucu kağıtlarla sarılıp koli içine konularak taşınır. Bütün mobilya eşyalarınız marangoz arkadaşımız tarafından sökülerek yeni Yuvanız da monte işlemi gerçekleştirilir. Beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin bağlantısıda tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır.

Yeni Yuvamız da siz neyi nerde isterseniz eşyalar ona göre konunlandırılır eviniz gece sizlerin çok rahat konaklayabileceği duruma getirilir. Sigorta güvencesiyle çalıştığımızdan dolayı kesinlikle mağduriyet söz konusu değildir.

Taşınmanın ne kadar zor bir iş olduğunu biliyoruz ve bu işi sizler için en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

Saygılarımızla}

ÖZLEM EVDEN EVE NAKLİYAT...

*1️⃣9️⃣8️⃣0️⃣*