Yasin Karacık

Yasin Karacık

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Etmiyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Sancaktepe 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Yasin Karacık Hakkında

Yasin Karacık Eşya Depolama , Eşya Taşıma , Evden Eve Nakliye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma , Şehirler Arası Nakliye ve Uluslararası Nakliyat kategorilerinde hizmet vermektedir.

Şehirlerarası nakliyat konusu çok hassas bir konudur. Dikkatli şekilde yapılması gerekir. Bu işlemler için ekiplerimiz uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu işlemleri yaparken, gerek asansörlü gerekse normal şekilde yapılan tüm nakliyatlarda doğru paketleme işlemleri olarak yapmaktadır. Böylece sizler de en iyi şekilde geri dönüşleri alabilirsiniz.

İthal olarak getirilmiş olan graft kağıtlarıyla yapılan paketlemeler ve araçlara uygun olarak sunulmuş olan koliler sayesinde tüm eşyalar düzenli ve doğru şekilde paketlenmektedir. Bundan sonraki süreçte yapacağınız işlemlerin başında kuşku yok ki, doğru ve düzenli şekilde paketleme işlemlerinin yapılması gerekir. Sizlere uzman kadromuz tarafından sunulan sistemler ile ilgili olarak sizlere yardımcı olalım.

Tav Nakliyat