veziroğlu nakliyat

veziroğlu nakliyat

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 1992 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaylı E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Kocaeli / Darıca 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

veziroğlu nakliyat Hakkında

veziroğlu nakliyat Eşya Depolama , Eşya Taşıma , Evden Eve Nakliye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma , Şehirler Arası Nakliye ve Uluslararası Nakliyat kategorilerinde hizmet vermektedir.

Firmamız 1992 yılı itibariyle VEZİROĞLU NAKLİYAT markasıyla Evden Eve Nakliyat ve Şehirler Arası Taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. Ülkemizin her geçen gün büyümesi ve gelişmesi sonucu önemli bir ihtiyaç ve hizmet sektörü haline gelen Evden Eve Nakliyat sektörü 1992 li yılların başında önemli bir sektör haline gelmesinin yanında, Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması eksikliğinin de aynı ölçüde hissedildiği bir alan haline gelmişti. Bu ihtiyaç doğrultusunda Kaliteli Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat hizmeti verebilme bilinciyle yola çıkmış olduk. Sektörde geçirdiğimiz 26 yıl sonucunda sizlerden aldığımız olumlu geri dönüş ve memnuniyetler doğrultusunda bizde VEZİROĞLU NAKLİYAT olarak her geçen gün kendimizi geliştirerek Sektörün Lider Firmalarından biri olmayı başardık.

Eşyalarınız günlük.aylık ve yıllık olarak 7 24 saat güvenlikli kamera sistemleriyle depolarımızda depolanılır...