KAHRAMAN NAKLİYAT ANKARA

KAHRAMAN NAKLİYAT ANKARA

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 1990 Üyelik: Ağustos 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

KAHRAMAN NAKLİYAT ANKARA Hakkında

KAHRAMAN NAKLİYAT ANKARA Eşya Depolama , Eşya Taşıma , Evden Eve Nakliye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma ve Şehirler Arası Nakliye kategorilerinde hizmet vermektedir.

KAHRAMAN NAKLİYAT ANKARA

Kahraman Nakliye sektöründe geçmişten kazanmış olduğu deneyim ve tecrübe ile 20. Yılı Geride Bırakarak, Nakliye Sektörü içerisinde çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ev Taşıma Firması olarak Nakliye hizmeti zorlu ve Meşkatli Bir İş Dalıdır. Bu Hususta Yeni Nesil paketleme Malzemeleri Ve Son Model Araçlarımız, İç Kapsamlı Mobilya Kaplı Ve Kapalı Çelik Kasalıdır.Ankara Nakliyat Alanında Uzman Personellerimiz ile Türkiye nin Başken Ankara şehrimiz olmak Üzere Tüm Türkiye Geneline Eşya Taşımacılığı Hizmeti Vermekteyiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Toplamda 7 Adet Nakliye Aracımız Ve 2 Adet Asansörlü Taşıma Ekipmanlarımızla Her Türlü Olabilecek Tüm nakliye İhtiyaçlarınızı karşılaya Bilmekteyiz. Başkent de En iyi Nakliyat Firmaları Olmak İçin Çalışıyoruz. Bizi Terci Etiğiniz İçin Çok Teşekkür Ederiz.