Enes Akça

Enes Akça

0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Ağustos 2021 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon

Yorumları ve üyenin başarı bilgilerini görebilmek için bu üyeden teklif almalısınız.

Enes Akça Hakkında

Enes Akça Eşya Depolama, Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliye, Ofis Taşıma, Şehir İçi Taşıma ve Şehirler Arası Nakliye kategorilerinde hizmet vermektedir.

Bir gün önceden demonte edilmiş ve ambalajlanmış ev eşyalarınız taşınma tarihinde araca diziminde tecrübeli ustalarımız tarafından araçlara yüklenir. Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için araca yerleştirilmesi çok önemlidir.

Yeni adresinize gelen eşyalarınız özel olarak üretilmiş olan asansörlü aracımızla bulunacağı kata çıkartılır. Bu işlemler esnasında ekibimiz iş güvenliği unsurlarını taşıyan kurallarla hizmet vermektdir.

Yeni adresinizde eşyaların koyulacağı ve mobilyalarınızın kurulacağı yerleri göstermek için bir kişi bulunması yeterlidir. Müşterimiz evim taşınmıştır ve eşyalarım istediğim gibi yerine kurulmuştur diyene kadar taşınma işlemi devam eder...