Cengiz Kaymak

Cengiz Kaymak

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: Bilinmiyor Üyelik: Ağustos 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Etmiyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Cengiz Kaymak Hakkında

Cengiz Kaymak Eşya Depolama , Eşya Taşıma , Evden Eve Nakliye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma , Şehirler Arası Nakliye ve Şoförlü Araç Transfer kategorilerinde hizmet vermektedir.

Ankara şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz

Ankara evden eve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlar. Ankara ev taşıma sürecinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hızlı ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, taşıma işlemleri sırasında her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde hizmet sunar.

öz metro Nakliyat olarak, Ankara’da evden eve nakliyat konusunda en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Eşyalarınızı güvenle taşımak ve stresli bir süreci sorunsuz bir şekilde atlatmak için bize ulaşabilir, profesyonel ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.