Çimensa Evden Eve

Çimensa Evden Eve

0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Mayıs 2021 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon

Yorumları ve üyenin başarı bilgilerini görebilmek için bu üyeden teklif almalısınız.

Çimensa Evden Eve Hakkında

Çimensa Evden Eve Eşya Depolama, Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliye, Ofis Taşıma, Şehir İçi Taşıma, Şehirler Arası Nakliye ve Şoförlü Araç Transfer kategorilerinde hizmet vermektedir.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardıyla güvenli ve hızlı hizmet sunabilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran ÇİMENSA Nakliyat, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda şu en temel kadar süregelen zaman dilimi içerisinde neticelendirdiği ve referans niteliği taşıyan hizmetleri ile çok sayıda şahıs, firma ve kurumun haklı memnuniyetini elde etmiştir. Az ya da küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı, uygun fiyata taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur.

Sizler için evden eve taşıma piyasasında değişik alanlarda hizmet vermekte ve nakliyat işlemlerinize özel çözümler bularak daha problemsiz bir biçimde taşınmanızı sağlamış bulunmaktayız.

Uygun fiyata iyi hizmet sunmayı hedeflemiş firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışması sayesinde siz saygı değer müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Eşya Depolama

Parça Eşya