AYZ LOJISTIK

AYZ LOJISTIK

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Ataşehir 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

AYZ LOJISTIK Hakkında

AYZ LOJISTIK Evden Eve Nakliye , Gümrükleme , Motorlu Kurye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma , Şehirler Arası Nakliye , Şoförlü Araç Transfer ve Uluslararası Nakliyat kategorilerinde hizmet vermektedir.

Lojistik sektörünün her kolunda çalışmış ve çekirdekten yetişmişmiş, genç bir ekip tarafından 2020 yılının başında kuruldu.

E- ticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte, sektörün öncü e-ticaret firmalarına nakliye ve depolama hizmeti verip, adından söz ettirerek hızla yükselen firmamız; saatli yük taşımacılığı, kurumsal araç kiralama, şehirlerarası nakliye ve depolama hizmetlerini genç ve dinamik kadrosuyla müşterilerine sunmakta.

“Tam zamanında teslimat güvencesi ile” sloganıyla yola çıkan ve saatli yük taşımacılığı konusunda sektörün en güvenilir firması olmayı hedeflemekteyiz.