Astur Nakliyat

Astur Nakliyat

5.0 1 Yorum
İşe Başlama: 2000 Üyelik: Ağustos 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya 1 Yorum 1 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Astur Nakliyat Hakkında

Astur Nakliyat Eşya Depolama , Eşya Taşıma , Evden Eve Nakliye , Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma ve Şehirler Arası Nakliye kategorilerinde hizmet vermektedir.

“Astur Evden Eve Nakliyat ” Ankara Merkezli kurulmuş bir aile şirketi olarak Nakliye hizmeti veren profesyonel bir firmadır. 2000 yılında kurulan firmamız 20 yıllık deneyimi ile müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Şehir İçi Nakliyat Ankara’nın her noktasından Türkiye’nin her noktasına Hizmet götüren, Geleneksel Taşıma ve Asansörlü Taşıma sistemi ile kendi Araçları ve kendi”

“Personeli ile 7/24 hizmetinizdedir. Ankara Evden Eve Nakliyat her daim Hizmet veren firmamız T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’ndan Tescilli K3belgesine sahiptir. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızı ücretsiz olarak ambalajlayıp paketleyen, ücretsiz marangozluk Hizmeti veren, ücretsiz özel muhafaza sistemi ile eşyalarınızı”

Yorumlar

5.0
1 Yorum

Tüm yorumlar daha önce Astur Nakliyat ile çalışmış olan kullanıcılarımız tarafından yapılmış onaylı yorumlardır.

5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Ahmet Afgani

Ankara Astur nakliyat firması ile anlaştım hizmetlerinin de iyi olacağını düşünüyorum çünkü telefonda gerçekte fiyat konusunda da yardımcı oldum Musa Bey daha önce çalıştığı aketleme resimlerine gönderdi ikna oldum başarılar diliyorum kendilerine

22 Eylül 2021