Yazılım ve Teknoloji

Talep Formu Doldur, Yazılım Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Yazılım ve Teknoloji Danışmanlığı

Yazılım ve teknoloji hizmetleri ile gelişen ve değişen teknolojiden uygun fiyatlar ile yararlanma imkanı elde edin. Farklı profesyonellik seviyelerinde yazılım ve teknoloji hizmet sağlayıcıları, ara.com.tr çatısı altında bir araya geliyor. Bu sayede kullanıcılar istedikleri hizmete hızlı bir şekilde ulaşıyor. 

Yazılım ve teknoloji kategorisinde yer alan başlıca hizmetler aşağıda listelendiği gibidir. 
  • Android iOS Uygulama
  • Yazılım Uzmanı
  • Web Site Yapımı
  • Web Yazılım
  • Otomasyon Yazılımı
  • Muhasebe Programı
  • Otomasyon Sistemleri

Android iOS Uygulama 

Türkiye’de Android ya da iOS işletim sistemine sahip cep telefonları ile tablet kullanımı büyük ölçüde arttı. Farklı akıllı cihazlarda kullanılabilecek uygulamalar için kapsamlı hizmet alın. Bireysel ihtiyaçlarınız, şirket ya da işletmeniz için kolaylıkla tasarlanabilecek Android ve iOS uygulamalar, milenyum çağına ayak uydurmanızı sağlayacak. Farklı konularda uzman Android developer  ve iOS developer seçenekleri ile ara.com.tr, tam olarak ihtiyacınız olan hizmetleri uygun fiyatlara almanızı sağlar. Hizmet ve ürünlerin internet aracılığı ile seçildiği günümüzde her markanın, misyon ve vizyonlarına katkı sağlayacak uygulamalara sahip olması önemlidir. Android ve iOS uygulama yapımları için binlerce developer ara.com.tr’de sizleri bekliyor. 

Yazılım Uzmanı

Yazılım uzmanları ile kurum, işletme ya da kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayın. Farklı programa dillerine hakim freelance yazılım uzmanları, aradığınız hizmeti kolaylıkla edinmenizi sağlar. Türkiye’nin her yerinden yazılım uzmanları ile çalışın ve yüksek kaliteli hizmet alma fırsatını değerlendirin. Amaçlarına göre birden çok web tabanlı, mobil veya isteklerinize göre değişen yazılımlar için uzmanlar ile ara.com.tr’de bir araya gelin. Sonuç odaklı, en son teknolojik gelişmelere uyumlu, hızlı ve güvenilir yazılım hizmetleri için çözüm ara.com.tr 

Web Site Yapımı

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile her sektör, hizmetlerini online olarak vermeye başladı. Modern dünya pazarlarından pay alabilmek üzere büyük ya da küçük ölçekli tüm şirketler başta olmak üzere her firma web site yapımına öncelik verir. Hususi istekler ya da profesyonel amaçlar ile web sitesi hizmetinden yararlanın. Ağ uzmanları olarak da adlandırılan webmasterlar ile web sitelerinin kurulum, geliştirme ve bakımını gerçekleştirin. Profesyonel bir webmaster ile marka değerlerinizi yükselten web tasarım hizmetine sahip olun. Webmasterlar internet sitesi kurulumu, internet sitesine uygun içerikleri üretme ve yayınlanma, içeriğe uygun grafikler tasarlama,  ürün ve hizmet pazarlaması, SEO işlemleri ve web sitesi düzenlemelerini gerçekleştirir. 

Web Yazılım Hizmeti

Web yazılım, internet sitesi kurulumu, sitenin daha efektif hale getirilmesi, kontrollerinin gerçekleştirilmesi ve eklentilerin ilavesi konusunda kullanıcılara yardımcı olur. Web yazılım hizmeti iki alt dala ayrılır. Bunlardan ilki, kullanıcıların internet sitesi deneyimlerini geliştirmek adına kişisel bilgilerin gizliliği, site kodlarının yenilenmesi ve güncellenmesi gibi teknik işlemleri kapsar. İkincisi ise web sitesinin arayüzü, yazı fontları, logo ve tasarım benzeri sayfaya giren ziyaretçilerinin görebileceği bölümlerde yapılan değişiklikler ile ilgilidir. Web yazılım çeşitleri arasında; Flash, .Net, PHP, ASP, Java Script ve HTML yer alır. Elektronik pazarlamada kritik bir öneme sahip web yazılım hizmetlerini profesyonellerden almak adına ara.com.tr’de yılın her günü istediğiniz zaman ilan açın ve uzmanlardan gelen teklifleri değerlendirin.

Otomasyon Yazılımı

Otomasyon yazılım hizmeti; yaşam ve iş alanlarının kontrolünü kolaylaştırır. Ev, apartman, alışveriş merkezi, okul, ofis ya da kafelerin akıllı hale gelmesini sağlayan otomasyon yazılımları, teknolojinin günlük hayatta aktif olarak kullanımını sağlar. Bina otomasyonunda havalandırma, soğutma, ısıtma, güvenlik, sel ve yangın sistemleri yer alır. Bu sayede evdeki sistemler, uzaktan ve akıllı kontrollü hale gelir. Evin belirli bir bölümünü ısıtmak ya da soğutmak isteyen kullanıcılar, aplikasyonlar aracılığıyla evde olmalarına gerek olmadan diledikleri işlemleri gerçekleştirir. Otomasyon yazılımı ile dilediğiniz sistemi oluşturabilirsiniz. Temel olarak üç çeşit otomasyon yazılım sistemi vardır. Bunlar; sabit otomasyon, programlanabilir otomasyon ve esnek otomasyondur. 

Muhasebe Programları 

Muhasebecilerin daha hızlı ve kolay hizmet vermesi ile birlikte çok sayıda firmanın kendi muhasebelerini tutmalarına da imkan tanır. Ofis yazılımı seçenekleri arasında ön plana çıkan muhasebe programları ile gelir ve giderlerin takibi, alım ve satım gücü, vergi hesaplamaları kolaylıkla gerçekleştirilir. Klasik muhasebe yöntemleri ile vakit kaybetmek yerine düşük hata oranına sahip programlar ile işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırın. Muhasebe programı çeşitleri arasında ön muhasebe programları, ticari ve mali müşavir muhasebe programları, özel muhasebe programları ve ERP muhasebe programları yer alır. 

Otomasyon Sistemleri 

Otomasyon sistemleri kafe, alışveriş merkezi, okul ve binalarda güvenlik başta olmak üzere çok sayıda işlemi kolaylıkla gerçekleştirmeyi sağlar. Kafelerde sipariş alma, mali kayıt tutma, personel çalışma saatleri, hastanelerde hasta bilgilendirme, hasta servis belirleme, hasta yatış işlemleri, SGK ve özel sağlık sigorta işlemleri, ameliyat bilgi ve sonuçları, laboratuvar sonuçları ve muhasebe sistemleri öncelikli olarak kullanılan otomasyon sistemleridir. Aynı zamanda evlerde enerji kontrolü, havalandırma sistemlerini çalıştırma, ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirme otomasyon sistemleri ile çok kolay.

Profesyonel ve Uygun Fiyatlı Yazılım ve Teknoloji Hizmetleri

Profesyonel yazılımcılardan alacağınız yazılım ve teknoloji hizmetlerini ara.com.tr’de kolaylıkla bulun. Kısa sürede açacağınız ilana gelen uzman tekliflerinden dilediğinizi seçin. Geniş yazılımcı portföyü ara.com.tr’de fiyatların çok daha uygun olmasını sağlar. Kullanıcı deneyimlerini geliştirmeye önem veren ara.com.tr, sürekli kendini günceller ve geliştirir. Sizden önce aynı yazılım ve teknoloji hizmetini alan kullanıcıların yapmış oldukları yorumları göz önünde bulundurmak yüksek kaliteli hizmete sahip olmanızı sağlar. Hizmet sağlayıcınızın tamamlamış olduğu iş ve referansları görerek doğru kararı verin. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Yazılım ve Teknoloji Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.